Düğün Salonları Fiyatları

Yemekli Fiyat
50 ₺
Hafta İçi
100 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
30 ₺
Hafta İçi
50 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
400
Min
500
Max
Açık Davet Alanı
500
Min
3000
Max
Kır Bahçesi Alanı
100
Min
500
Max
Havuz Başı Davet Alanı
500
Min
1000
Max
Otopark
500
Araç

Mekan Özellikleri

  • Bahçe
  • Çim zemin
  • Kır bahçesi
  • Şehir merkezinde
  • Açık alan
  • Kapalı salon
  • Havuz başı alanı
  • Doğa manzaralı

İmkanlar

Catering
Dj ve müzik grubu temini
Video ve fotoğraf çekimi
Karşılama Için hostes
Menü tadımı
Etkinlik sorumlusu
Otopark
Düğün pastası
Servis elemanı
Vale
Mekan dışı organizasyon getirme

Botanik Garden Hakkında

Bursa şehrinin Osmangazi ilçesinde bulunan Botanik Garden, oldukça nezih ve şık bir mekan olmasıyla dikkat çekmeyi başarıyor. Farklı konseptlerde düğün daveti imkanı sağlıyor. İşi titizlikle yapmaya özen gösteren tecrübeli bir ekibi bulunuyor. Botanik Garden fiyatları ortalama 5000 TL’den başlıyor.

Mekanın Özellikleri ve Kapasitesi

Botanik Garden düğün mekanının açık ve kapalı davet alanları bulunuyor. Mekan şehir merkezinde konumlanıyor. Bahçe, çim alan, havuz başı imkanları da bulunuyor. Mekanın manzarası ise panaromik manzara, kır manzara, bahçe manzara ve doğa manzaraya sahip olmasıyla keyifli zaman geçirmeyi sağlıyor.

Mekanda açık alan kapasitesi 3000'den fazla ve kapalı alan kapasitesi 400-500 arasında değişiyor. Kokteyl ve yemek kapasitesi yine 3000'den fazla davetliyi ağırlayabiliyor. Ayrıca özel otopark kapasitesi ile 250-500 araç park imkanı sağlanıyor. Konuklarının kapasitesine uygun alanı tercih ederek hayal ettiğin düğünü gerçekleştirebiliyorsun.

Botanik Garden Düğün Salonu Fiyatları

Düğün salonu fiyatları, kişi başı kişi başı olarak baktığımızda minimum yemekli hafta sonu fiyat 50-100 TL ve yemekli hafta içi fiyat 50 TL'den az miktarda hesaplanıyor. Kokteylli menü seçeneklerinde ise kişi başı fiyatları hafta sonu 50 TL'den az miktarda hesaplanıyor.

Davetin kişi kapasitesine ve hizmetlere göre fiyatlarda değişimler gözlemlenebiliyor. Size özel fiyatlardan haberdar olmak için ‘’Ücret teklifi al’’ formunu doldurabilir ve ‘’Fiyat teklifi al’’ butonu ile detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. DüğünBuketi.com temsilcileriyle iletişime geçerek danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

Sunulan Hizmetler

Botanik Garden düğün salonunda aynı anda birden fazla düğün imkanı bulunuyor. Catering, yemek servisi, fotoğrafçı hizmeti, sahne hizmetleri, ışık, ses, vale hizmeti sunuyor. Bunlara ek olarak  organizasyon sorumlusu, çiftlere özel hazırlık odası, engelli girişi gibi imkanları bulunuyor. Yemekli ve kokteylli menüleri düğün öncesinde tadabiliyorsunuz. Damak tadına uygun değişiklikler talep edebiliyorsunuz.

Dilerseniz dışarıdan organizasyon firması getirtilebiliyorsunuz. Açık alanlar için en önemli ise olumsuz hava koşullarına karşı önlem imkanı bulunuyor. Ayrıca servis hizmeti 23.00 ve müzik hizmeti 23.30’da sona eriyor. Eğlence kesintiye uğramada devam ediyor. Hayal ettiiğiniz konsept ve detaylar sizin için hazırlanıyor.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Botanik Garden Bursa’nın Osmangazi ilçesinde hizmet vermeyi sürdürüyor. Mekanın özel otoparkı sayesinde araçla gelecek davetliler için park sorunu ortadan kalkmış oluyor. Çevre yolundan ilerleyerek, Botanik Park girişinden Sky Park’a doğru 300 metre ilerlendiğinde kolaylıkla mekana ulaşılıyor. Mekanın açık adresi şu şekildedir: Soğanlı Mahallesi Nilüfer Caddesi 201.Sokak Botanik Park Arkası Osmangazi / Bursa.

Sorular

Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

Mekan dışı organizasyon firması ile çalışabiliyorsunuz.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Mekan düğün, nişan, kına, söz gibi organizasyon hizmetleri veriyor.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Organizasyon sorumlusu, süsleme hizmetleri veriliyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Mekanda fotoğrafçı hizmeti, sahne hizmetleri, ışık, ses, vale hizmeti, organizasyon sorumlusu, çiftlere özel hazırlık odası, düğün pastası, otopark, engelli girişi gibi hizmetler veriliyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Başlangıç paketinin yanı sıra catering, yemek servisi, menü tadımı, menüde değişiklik, karşılama görevlisi gibi hizmetler bulunuyor.

Fotoğraf ve video seçenekleri nelerdir?

Mekan fotoğraf ve video çekim hizmeti sunuyor.

Birden fazla davet alanı var mıdır? Özellikleri nelerdir?

Mekanda havuzbaşı, kır bahçesi, kapalı mekan gibi farklı davet alanı bulunuyor.

Orkestra ve Müzik Seçenekleri nelerdir?

Mekan müzik hizmeti sunuyor.

Kokteyl / yemekli menü çeşitleri nelerdir?

Mekanda çocuklara özel menü seçeneği bulunuyor.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

Müzik yayını 23.30'da ve yemek servisi 23.00'de sona eriyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Mekan havuz başı, kapalı mekan, kır düğün konseptli hizmet veriyor.

Botanik Garden düğün fiyatları ne kadar?

Botanik Garden düğün fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 30 TL, hafta içi yemekli kişi başı 50 TL, Botanik Garden düğün fiyatları hafta sonu kokteylli kişi başı 50 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL,

Botanik Garden Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Botanik Garden açık alan kapasitesi 500 - 3000 kişiliktir, kapalı alan kapasitesi 400 - 500 kişiliktir, havuz başı kapasitesi 500 - 1000 kişiliktir,

Yorum yaz