Botanik Garden

Narlıdere kır düğünü mekânı olarak evlenecek tüm çiftlerin mekân listelerinde en başta yerini koruyan Botanik Garden 2 sizin de düğününüzü yapmak için sabırsızlanıyor! Her sene bakımlarını gerçekleştiren ve popüler kır düğünü konseptlerini kendi bünyesine katan Botanik Garden 2’de siz de mutlu bir düğün gecesi yaşamak ister misiniz? Botanik Garden 2’de hayallerinizin gerçekleştiği ve mutluluğa attığınız ilk adımda sevdiklerinizin de mutlu olduğunu görmek size iyi gelecek!

Hizmet Kapasitesi Nedir? Mekân Özellikleri Nelerdir?

Denize yakın bir konumda olan Botanik Garden 2 Narlıdere’de kır düğünü hizmetini uzun yıllardır vermektedir. Bünyesinde kokteyl ve yemekli olarak organizasyonlarınızı gerçekleştiren mekan için davetli kapasiteniz 500 ila 750 kişi arasında olabilir. Sert çim alanıyla misafirlerinizin konforunu düşünen mekanda her detay böyle ince düşünülmektedir. 1 adet bebek bakım odası, 1 adet mescit, 1 adet bay bayan tuvaleti bulunan mekanda büyük bir mutfak bulunmaktadır. Yemekli kır düğünü konseptleriniz için kocaman bir mutfak ekibi Botanik Garden 2’de sürekli çalışmakta ve size özgün ve farklı yemek menüleri sunmaktadır.

Narlıdere kır düğünü mekânı arayışlarınızda “ İşte bu “ diyebileceğiniz bir mekân olan Botanik Garden 2’de hayallerinizin gerçekleşmesi mümkün!

Nerede Yer Alıyor? Nasıl Gidilir?

Yıldırım Kemal Caddesi No:11 ‘de yer alan Botanik Garden 2 Narlıdere’nin nezih bölgesinde yer alır. Denize yakın bahçeler arasında konumlandırılan Botanik Garden 2 İzmir Narlıdere’de hizmet vermektedir. İzmir’in en merkezi konumlarından biri olan Narlıdere konumuna her ilçeden kolaylıkla ulaşım seçenekleri bulunmaktadır. Buraya gitmek için Narlıdere’ye gelebilir ya da Yıldırım Kemal Caddesi’ne ulaşım sağlayarak kısa bir süre sonra Botanik Garden 2’ye gelebilirsiniz.

320 ve 554 numaralı otobüslerle ulaşabileceğiniz Botanik Garden 2’ye aynı zamanda şahsi araçlarınızla da gelebilir ya da dolmuşları da tercih edebilirsiniz. Narlıdere Belediye, Şehitlik ve Köşk durakları mekana çok yakın olandır ve 4 dakika yürüme mesafesinde bulunur.

Hangi Tür Etkinlikler Yapılabilir?

 • Mezuniyet Törenleri
 • Kurumsal Etkinlikler
 • Kına Gecesi
 • Nişan Törenleri
 • Düğün Merasimleri
 • Nikâh Törenleri
 • Asker Eğlenceleri
 • Doğum Günü Partileri
 • Açılışlar
 • Seminer ve Resepsiyonlar gibi sayısız etkinliğiniz Botanik Garden 2’de yapılmaktadır.

Yemyeşil Ağaçlarla Çevrili Bir Kır Düğünü Hayal Edin!

Şehrin gürültüsünden ve kalabalıklarından uzakta bir kır düğünü yapmak isteyen herkes Botanik Garden 2’ye hayran kalacak! Meyve ağaçlarıyla süslediğimiz bahçemizde dünya evinize ilk adımı profesyonel kadromuzla atacak düğün süresince mutluluğunuza mutluluk katacağız!

Sahnesinden pistine gelin odasından tuvaletlere kadar her alanı seçtiğiniz kır konseptiyle süsleyecek ve mekânda bir uyum yakalayacağız. Tüm gözleri üstüne toplayacağın bir kır düğünü konseptini birlikte yaratmayı gerçekten çok istiyoruz. Narlıdere kır düğünü mekânları arasında hala bir seçim yapmadıysan, hayallerindeki kır düğününü sana vermek için biz sabırsızlanıyoruz!

Uygun fiyatlarıyla ve farklı kır konseptleriyle kuşkusuz en güzel düğün geceleri Botanik Garden'da yapılır!

 

Sırala

 1. Avatar
  Hande & Mehmet
  Puan

  Kır düğünümün böyle güzel olacağını hiç düşünmemiştim, göz alıcıydı. Çok eğlendik ve bir saniye yerimizde oturmadık…

Yorum yaz