Bursa Davet Alanları Fiyatları

Yemekli Fiyat
50 ₺
Hafta İçi
100 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
50 ₺
Hafta İçi
80 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
400
Min
500
Max
Açık Davet Alanı
3000
Min
3000
Max
Kır Bahçesi Alanı
3000
Min
3000
Max
Havuz Başı Davet Alanı
3000
Min
3000
Max
Otopark
500
Araç

Mekan Özellikleri

  • Bahçe
  • Çim zemin
  • Engelliye uygun giriş
  • Gelin tagı ve mekan süsleme
  • Gelin yolu
  • Şehir merkezinde
  • Açık alan
  • Havuz başı alanı
  • Doğa manzaralı

İmkanlar

Masa süsleme ve dekorasyon
Fotoğraf köşesi
Menü tadımı
Etkinlik sorumlusu
Otopark
Vale
Mekan dışı organizasyon getirme

Botanik Garden Hakkında

Botanik Garden, Bursa ilinin Osmangazi ilçesinde yer alıyor. Şehir merkezinde bulunan mekan düğün ve özel davetler için sıkça tercih ediliyor. Yemekli ve kokteyl davetler seçiminize göre hazırlanıyor. Kişi başı 50 TL’den başlayan fiyatlarla davetinizi düzenleyebilirsiniz.

Özellikler ve Kapasite

Botanik Garden, açık alanda 3000 kişilik kapasitesiyle geniş bir ortam sunuyor. Böylece en kalabalık organizasyonlar düzenlenebiliyor. Çim zeminiyle naturel atmosferin sağlandığı bahçede havuz başı alanı bulunuyor. Kapalı alanı ise 400-500 kişilik konuk kapasitesiyle hizmet veriyor. Park sorununu ortadan kaldıran 500 araç kapasiteli otoparkında engelli girişi ve vale hizmeti bulunuyor.

Beyaz tonlarının ağırlıklı olduğu alanda sandalye ve masalar özenle süsleniyor. Konsepte göre dekorasyonda değişiklik yapılıp davete uygun hale getiriliyor.

Botanik Garden Düğün Davet Fiyatları

Mekanın fiyatları talep edilen hizmetlere bağlı olarak değişiklik gösteriyor. Hafta içi yemekli fiyat kişi 50 TL civarından başlarken hafta sonu 50 ila 100 TL arasında değişiklik gösteriyor. Kokteyl fiyatları da yine kişi başı 50 TL civarından başlıyor.

Botanik Garden hakkında detaylı bilgi almak için ‘’Fiyat Teklifi Al’’ butonuna tıklayabilir, DüğünBuketi.com danışmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz.

Olanaklar

Mekanda en lezzetli yemekler deneyimli aşçılar tarafından hazırlanıyor. Menüde damak zevkinize göre değişiklik yapabiliyor, ayrıca tadım gerçekleştirebiliyorsunuz. Organizasyon sorumlusu ile çiftlerle birlikte davetin program akışını ve organizasyon hizmetlerini birlikte planlama olanağı bulunuyor. Dilerseniz kendi tercih ettiğiniz organizasyon firmasını getirebiliyorsunuz. Titizlikle şekilde hazırlanmış ışık, ses ve sahne kurulumu ile düğün ve davetler için canlı ortam sağlanıyor. Fotoğraf alanını kullanabilir, unutulmaz anlarınızı ölümsüzleştirebilirsiniz.

Botanik Garden bünyesinde düğünün yanı sıra açılış, baby shower, bayi toplantısı, davet ve resepsiyon, doğum günü, kına, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, nişan, parti ve sünnet düğünü gibi pek çok farklı etkinliği planlayabiliyorsunuz.

Yol Tarifi

Şehir merkezinde konumlanan Botanik Garden’a çevre yolundan geçip botanik park girişinden Sky Park istikametine doğru 300 metre ilerledikten sonra ulaşabiliyorsunuz. Açık adresi ise şu şekilde;

Soğanlı Mahallesi Nilüfer Caddesi 201.Sokak Botanik Park Arkası Osmangazi / Bursa.

Sorular

Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

Dışarıdan organizasyon firması temin edilebiliyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Açılış, baby shower, bayi toplantısı, davet ve resepsiyon, doğum günü, kına, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, nişan, parti ve sünnet düğünü verilebiliyor.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Otopark ve vale hizmeti bulunuyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Yemek servisi bulunuyor.

Birden fazla davet alanı var mıdır? Özellikleri nelerdir?

Açık ve kapalı alan bulunuyor. Çim bahçesi ve havuz başı alanı mevcut.

Kokteyl / yemekli menü çeşitleri nelerdir?

Çocuklara özel menü seçeneği bulunuyor.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

Servis saat 23:00'te, müzik yayını 23:30'da sona eriyor.

Botanik Garden düğün fiyatları ne kadar?

Botanik Garden düğün fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 50 TL, hafta içi yemekli kişi başı 50 TL, Botanik Garden düğün fiyatları hafta sonu kokteylli kişi başı 80 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL,

Botanik Garden Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Botanik Garden açık alan kapasitesi 3000 - 3000 kişiliktir, kapalı alan kapasitesi 400 - 500 kişiliktir, havuz başı kapasitesi 3000 - 3000 kişiliktir,

Yorum yaz