Ankara Düğün Salonları Fiyatları

Yemekli Fiyat
30 ₺
Hafta İçi
50 ₺
Hafta Sonu
Yemeksiz Fiyat
10 ₺
Hafta İçi
30 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
400
Min
500
Max
Otopark
250
Araç

Mekan Özellikleri

 • Supla
 • Şamdan
 • Yapay çIçek süsleme
 • Gelin - damat odası
 • Gelin yolu
 • Şehir merkezinde
 • Yüksek tavan
 • Kapalı salon

İmkanlar

Masa süsleme ve dekorasyon
Dj ve müzik grubu temini
Video ve fotoğraf çekimi
Isıtma sistemleri
Volkan şovu
Mekan giydirme
Menü tadımı
Menüde değişiklik seçeneğI
Etkinlik sorumlusu
Düğün pastası
Sahne sistemleri, ses ve ışık
Klima

Botanik Batıkent Düğün Salonları

Sevdiklerinizle birlikte kaliteli bir düğün yapabilmeniz için sizlere yardımcı olan Botanik Batıkent Düğün Salonları Ankara'nın Yenimahalle ilçesinde sizleri bekliyor. Hayalinizdeki düğünü büyük bir titizlikle sizler için organize eden bu muhteşem mekân, salon düğünü konseptinizi renklendiriyor. Kişi başı 10 TL'den başlayan düğün fiyatları ve cazip paket fırsatları sunan mekan hakkında ayrıntılı bilgi için teklif formumuzu doldurmayı unutmayın.

Hizmetleri

Botanik Batıkent Düğün Salonları, sahip olduğu 400 ile 500 kişilik düğün salonu ile geniş bir kapasite imkanını sizlerle buluşturuyor. Konuk sayınıza uygun bir şekilde dekore edilen düğün salonunuz, konforlu bir alanda düğün yapabilmenize olanak sağlıyor. Profesyonel çalışma ekibi sayesinde sizlere müthiş avantajlar sağlayan bu harikulade mekân, kaliteyi ve uzmanlığı sizler için harmanlıyor. Sevdiklerinizle birlikte eğlenceli vakitler geçirmenize yardımcı olan düğün salonu, kolonsuz yapısı ile oldukça ilgi çekiyor.

Yemekli ve kokteyl olarak organize edebileceğiniz düğününüz için, Botanik Batıkent Düğün Salonları sizlere farklı yemek menüsü seçenekleri ile destek oluyor. Catering konusunda sizlere benzersiz lezzetler sunan düğün salonu, konuklarınızı eşsiz tatlarla buluşturuyor.

Seçeceğiniz menü türüne ve konuk sayınıza göre fiyatları değişiklik gösteren yemek menüleri, alanında uzman aşçılar tarafından büyük bir titizlikle hazırlanıyor. Düğün pastası konusunda da tarafınıza çeşitlilik imkânı sunan düğün mekânı, damak tadınıza uygun bir düğün yapabilmenizi mümkün hale getiriyor.

Botanik Batıkent Düğün Salonu Fiyatları

Botanik Batıkent'in düğün fiyatları yemeksiz düzende kişi başı 10 - 30 TL bandından başlıyor. Yemekli düğün fiyatları ise 30 - 50 TL arasında değişiyor. Fiyatlar seçtiğiniz menülere, davet türüne ve gününe göre değişkenlik gösterebiliyor. Detaylı bilgi almak için teklif formumuzu doldurmayı unutmayın!

Olanakları

Kına gecesi, bayi toplantısı, mezuniyet, nişan, sünnet gibi etkinliklerde de sizlere yardımcı olan Botanik Batıkent Düğün Salonu, farklı organizasyonlar yapabilmenizi sağlıyor. Düğün salonu bünyesinde bulunan organizasyon sorumlusu ile dilediğiniz özelliklere uygun oldukça görkemli bir organizasyon gerçekleştirebilmeniz mümkün. Aynı zaman da sitemizde yer alan organizasyon firmaları ile de eşsiz bir düğün planlayabilirsiniz.

Kaliteli hizmet anlayışını kendisine ilke edinen Botanik Batıkent, çeşitli indirimler ve kampanyalar ile evlenecek çiftlere destek oluyor. Salon düğünü konseptiniz için sizlere yardımcı olan bu mükemmel mekân, hayallerinizdeki düğünü sizler için gerçeğe dönüştürüyor.

Nerededir?

Ankara’nın Yenimahalle ilçesinde tarafınıza hizmet vermekte olan Botanik Batıkent Düğün Salonlu, adres kolaylığı açısından sizlere yardımcı oluyor. Nasıl gidilir sorunuzun cevabı olan toplu taşıma araçları sizlere bu konuda büyük bir kolaylık sağlıyor. Özel araçlarla da ulaşımın kolay olduğu düğün salonu, Yenimahalle ilçesinin Kardelen Mahallesi’nde bulunuyor. Bener Çarşısı kat 3’teki konumu sayesinde rahatlıkla bulabileceğiniz düğün salonu, Ankara Yenimahalle’de sizleri bekliyor.

Sorular

Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

Dışarıdan organizasyon firması ile çalışabilirsiniz.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Kına gecesi, sünnet düğünü, nişan ve söz, mezuniyet partileri ve özel davetler düzenlenebiliyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Mekan süsleme, yemek servisi, organizasyon, fotoğraf çekimi, video kayıt, ekipman temini ve orkestra bulunuyor.

Fotoğraf ve video seçenekleri nelerdir?

Mekanın fotoğrafçısı ile çalışabilirsiniz.

Orkestra ve Müzik Seçenekleri nelerdir?

Mekanda canlı müzik orkestrası bulunuyor.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

24:00'da sona eriyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Beyaz ve dore ağırlıkta giydirmeleri bulunuyor. Farklı davet türlerine veya talebinize göre farklı renkler kullanılabiliyor.

Botanik Batıkent Düğün Salonları düğün fiyatları ne kadar?

Botanik Batıkent Düğün Salonları düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 30 TL, Botanik Batıkent Düğün Salonları düğün fiyatları hafta sonu pasta meşrubatlı kişi başı 30 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 50 TL,

Botanik Batıkent Düğün Salonları Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Botanik Batıkent Düğün Salonları kapalı alan kapasitesi 400 - 500 kişiliktir,

Yorumlar

Sırala

 1. Puan

  Tertemiz ve ferah bir düğün salonu. Düğünümüzün ilerleyen saatlerindeki ışık oyunları hepimizi coşturdu.

Yorum yaz