Nişan Organizasyonu Firmaları Fiyatları

Başlangıç Paketi
8000 ₺
Her Şey Dahil Paket
15000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Süslemeler & Ekstralar

 • Hediyelikler
 • Nişan tagı
 • Düğün planlama hizmeti

Mekan Özellikleri

 • Çim zemin
 • Gelin - damat odası
 • Gelin tagı ve mekan süsleme
 • Gelin yolu
 • Masa şamdan seçenekleri
 • Şehir merkezinde
 • Nikah Için ayrı alan
 • Boğaz manzaralı

İmkanlar

Masa süsleme ve dekorasyon
Dj ve müzik grubu temini
Video ve fotoğraf çekimi
Jeneratör
Karşılama Için hostes
Menü tadımı
Menüde değişiklik seçeneğI
Organizasyon danışmanlığı
Etkinlik sorumlusu
Kişiye özel konsept
Servis elemanı
Vale
Ekipman
Tema / konsept tasarımı
Servis malzemesi tedariğI

Bosphorus Organization Hakkında

İstanbul’un Fatih ilçesinde bulunan ve uzun yıllardır sektörde var olan organizasyon firması Bosphorus Organization özellikle nişan törenlerindeki deneyimiyle adeta büyülüyor. Çift için hazırladıkları enfes atmosfer, şık nişan masası ve sunduğu ikramlar sayesinde tercih edilen firmayı siz de nişan töreniniz için gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Şirketle çalışmayı seçerseniz çalışanlar sizin isteklerinizi özenle dinleyip size bazı önerilerde bulunacaktır. Hem sizin istekleriniz hem de profesyonel ekibin önerileri birleşince ortaya çıkan zarif etkinlikten eminiz ki herkes çok mutlu ayrılacak. Başarılı ve unutulmaz bir nişan töreni için siz de Bosphorus Organization’ı tercih edebilirsiniz.

Bosphorus Organization İçin Ortalama Fiyatlar Nasıldır?

Sizler için hazırladığımız aşağıdaki tabloda sektörde öne çıkan şirketle bir nişan organize etmek için harcamanız gereken ortalama fiyatlardan bahsettik. Eğer bu şirketle çalışmayı karar verirseniz ödeyeceğiniz meblağın etkinliğinize katılacak kişi sayısına ve etkinliğinizin konseptine göre değişim göstereceğini fark edebilirsiniz. Ortalama paket fiyatı 8.000 - 15.000 TL civarındadır. Siz de indirimli fiyatlardan ve Düğün Buketi’ne özel hazırlanmış avantajlardan yararlanmak isterseniz “Teklif Al” butonu aracılığıyla bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bosphorus Organization Hakkında Merak Edilenler

Bosphorus Organization 12 yıldır sektörde varlık gösteren başarılı bir organizasyon firmasıdır. Bugüne dek hayata geçirdiği tüm etkinliklerle adından bahsettiren şirketten siz de gönül rahatlığıyla hizmet alabilirsiniz. Yıllardır sektörün içinde etkin rol oynamış profesyonel 8 kişiden oluşan ekibe güvenerek hayallerinizdeki etkinliğe sahip olabilirsiniz.

Başarılı firma tabii ki de yalnızca nişan törenlerinde ihtiyaç sahiplerinin yanında olmuyor. Aynı zamanda doğum günü, düğün organizasyonu ,  açılış, kurumsal etkinlikler, toplantılar, bekarlığa veda geceleri, baby shower ve doğum günü partileri, çocuğunuzun sünnet düğünü gibi etkinliklerinizde de sizlere kusursuz bir hizmet sağlıyor.

Fiyatın İçindeki Hizmetler Nelerdir?

Bir organizasyonun oluşturulmasının başlangıç noktası şüphesiz ki temanın belirlenmesidir. Bosphorus Organization’a ödeyeceğiniz fiyatın içerisinde bulunan hizmetlerden ilki konsept geliştirmedir. Bunun yanı sıra fiyat içinde bulunan hizmetlerden bir diğeri de mekanın süslemeleri, nişan masasının oluşturulması, müzik listelerinin hazırlanması ve dansçıların organize edilmesidir.

Evet, sağlıyor. Bu noktada firma ile yalnızca kokteyl konseptinde bir nişan töreni mi yoksa yemekli bir nişan töreni mi istediğinizi konuşmanız yeterli olacaktır.

Şüphesiz ki nişan töreniniz ne kadar eğlenceli olursa o kadar unutulmaz olacaktır. Eğlence denince akla müzik geldiği için de organizasyon firmanızın size sağladığı müzikle ilgili hizmetler çok değerlidir. Eğer Bosphorus Organization’ı seçerseniz uzun yıllardır sektörde çalışan deneyimli kişilerle birlikte eğlenceli bir müzik listesi hazırlayabilirsiniz. Hatta töreninizde canlı müzik olsun isterseniz sanatçı talebinizi de organizasyon firmanıza bildirip onlardan destek talep edebilirsiniz.

Ne Zaman İletişime Geçilmeli?

Başarılı bir firma olduğunu vurguladığımız Bosphorus Organization bir hayli yoğun çalışıyor. Bu da organizasyon şirketinin randevularının dolu olmasına neden oluyor. Eğer ki aklınızda bu firma ile çalışmak gibi bir fikir varsa mutlaka 3 ay önceden şirketten yetkililerle iletişime geçmelisiniz.

Nasıl Gidilir?

Yavuz Sultan Selim Mahallesi Serhalife Sokak No:1 Fatih adresinde konuşlanmış organizasyon firmasına kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Mekana 22B, 22, 22RE ve 40T numaralı otobüslerle kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Bu otobüslere bindikten sonra Kolej Durağı’nda inmeniz ve 3 dakika yürümeniz firmaya ulaşmak için yeterli olacaktır.

Çiftler için nişan töreni demek evlilik öncesinde atılan en önemli adım anlamına gelmektedir. Bu nedenle de her çift böylesine önemli bir etkinlikte her detayın kusursuz olmasını ve davete katılan herkesin bu törenden memnun kalmasını ister. Başarılı etkinliğin anahtarının doğru organizasyon firması olması da çiftlerin etkinliklerini emanet edecekleri kişilerin seçimini önemli kılar.

Daha fazla bilgi almak isterseniz siz de Düğün Buketi ile iletişime geçebilir ve mekanla ilgili daha çok fikir sahibi olabilirsiniz.

 

Sorular

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Doğum günü, düğün organizasyonu , açılış, kurumsal etkinlikler, toplantılar, bekarlığa veda geceleri, baby shower ve doğum günü partileri verebilirsiniz.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

3 ay önceden iletişime geçebilirsiniz.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Süsleme, çiçek, davetiye, dekor, dj, ışık ve ses ekipmanları, mekan giydirme, pasta, sanatçı, servis ve hizmet elemanı hizmetleri verilir.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Demo masa, konsept ve tema geliştirme hizmetleri vardır.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Mekan süsleme, fotoğrafçı, orkestra, catering hizmetinin yanı sıra tema geliştirme hizmetleri bulunmaktadır.

Birden fazla davet alanı var mıdır? Özellikleri nelerdir?

Hem açık hem de kapalı olmak üzere 2 davet alanı bulunmaktadır.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

Eğlencenin sonuna kadar müziğimiz devam ediyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Özel konsept, şamdan seçenekleri, çiçek süsleme, supla modelleri ve masa sandalye giydirme seçenekleri bulunmaktadır.

Bosphorus Organization organizasyon fiyatları ne kadar?

Bosphorus Organization organizasyon fiyatları Bosphorus Organization organizasyon fiyatları Bosphorus Organization organizasyon fiyatları ise 8000 - 15000 TL arasında değişmektedir.

Bosphorus Organization Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Bosphorus Organization

Yorumlar

Sırala

 1. Puan

  muhteşem bir kutlamaydı. organizasyonda emeği geçen herkese teşekkür ederiz 🙂

 2. Puan

  hayatımın en en güzel günlerinden biri bosphorus organizasyon sayesinde geçirdim. nişanımızı geçen ay teknede yaptık. sevdiklerimizle güzel bir anı olsun dedik. hala daha konuştukça seviniyoruz. 🙂 teşekkürler…

Yorum yaz