Mezuniyet ve Balo Organizasyonu Firmaları Fiyatları

Başlangıç Paketi
8000 ₺
Her Şey Dahil Paket
15000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Süslemeler & Ekstralar

  • Mezuniyet töreni organizasyonu
  • Hediyelikler

Mekan Özellikleri

  • Çim zemin
  • Kolonsuz salon
  • Masa şamdan seçenekleri
  • Şehir merkezinde
  • Deniz manzaralı
  • Boğaz manzaralı

İmkanlar

Masa süsleme ve dekorasyon
Dj ve müzik grubu temini
Video ve fotoğraf çekimi
Jeneratör
Karşılama Için hostes
Menü tadımı
Menüde değişiklik seçeneğI
Organizasyon danışmanlığı
Etkinlik sorumlusu
Sahne sistemleri, ses ve ışık
Vale
Ekipman
Tema / konsept tasarımı
Servis malzemesi tedariğI

Bosphorus Organization Hakkında

Bir öğrencinin heyecanlanması için yalnızca “mezuniyet” kelimesini duyması yeterlidir. Çünkü mezun olmak hem büyümek demek hem de hayatın bir bölümünün başarıyla sona ermesi demektir. Bu nedenle de mezuniyet törenleri mezun olan öğrenciler için çok önemlidir. Onlar ki bu tören aracılığıyla çılgınca eğlenmek, dostlarıyla dans etmek ve artlarında bıraktıkları zamanın farkındalığını hissetmek isterler. Siz de eğer ki bir grup öğrenci için bir mezuniyet balosu organize edecekseniz İstanbul’un Fatih ilçesinde bulunan başarılı firma Bosphorus Organization ile kesinlikle görüşmelisiniz. Empati yapabilen çalışanları sayesinde mezuniyet törenlerinin önemini bilen ekiple birlikte herkesin eğlenebileceği bir etkinlik düzenleyebilirsiniz. Öğrencilere sevecekleri bir müzik dinletip enfes yiyecekler sunarak onlara hayatları boyunca unutamayacakları bir gece hediye edebilirsiniz.

Bosphorus Organization İçin Ortalama Fiyatlar Nasıldır?

Aşağıdaki tabloda Bosphorus Organization ile birlikte bir mezuniyet töreni planlamanız için ödemeniz gereken ortalama fiyatları derledik. Eğer ki şirketle iletişime geçerseniz düzenleyeceğiniz bu eğlenceli etkinlik ödeyeceğiniz paranın kişi sayısına göre değişiklik göstereceğini görebilirsiniz. Dilerseniz Düğün Buketi ile iletişime geçebilir ve firma tarafından bizim için hazırlanan avantajlı fiyatlar ve kampanyalarla ilgili fikir alabilirsiniz.

Fiyatın içindeki en önemli hizmet şüphesiz ki konsept geliştirmedir. Yani firma sizinle görüştüğünde nasıl bir mezuniyet hayal ettiğinizi dinleyecek ve bu doğrultuda da etkinliğiniz için bir konsept belirleyecektir. Konseptin sınırları belli olduktan sonra ise mekanın süslemesi, masaların hazırlanması, menünün belirlenmesi, aksesuarların temini, fotoğrafçıyla iletişime geçilmesi ve müzik konusundaki isteklerin gerçekleştirilmesi fiyata dahil olan hizmetlerdir. Ortalama paket fiyatı 8.000 - 15.000 TL civarındadır.

Bosphorus Organization Hakkında Merak Edilenler

Bir organizasyon firmasının kaç yıldır sektörde olduğu onun kaç tane etkinlik organize ettiğini doğrudan etkileyen bir veridir. Bu nedenle de uzun yıllardır sektörde varlık gösteren firmalara güven duymak daha kolay olacaktır. Başarılı organizasyon firması Bosphorus Organization 12 yıl önce hizmet hayatına başlamıştır ve o günden bugüne organize ettiği etkinlikler sayesinde sektörde de öncü firmalardan biri konumundadır.

Hemen hemen herkesten olumlu yorum alan organizasyon firması tabii ki de yalnızca mezuniyet törenleri için tercih edilmiyor. Etkinlik sahipleri düğün, kına, nişan, açılış, baby shower, doğum günü, kurumsal etkinlik, şirket toplantısı, sünnet düğünü ve diğer etkinliklerinde de firmadan kusursuz hizmet alabilir.

İnsanlar mutlu günlerinde lezzetli yiyecekler tatmaktan ayrı bir keyif alırlar. Bu noktadan hareketle öğrencilerin mezuniyet törenlerinde tadacakları yiyeceklerin lezzetli olması çok önemlidir. Eğer Bosphorus Organization’ı seçerseniz öğrencilere sunacağınız lezzetler konusunda endişe duymanıza asla gerek kalmayacak. Çünkü firma yıllardır verdiği kusursuz catering hizmeti sayesinde herkese enfes tatlar ikram edecek.

Belirttiğimiz gibi mekan sektörün öncülerinden biri… Hal böyle olunca da sıklıkla tercih ediliyor ve programı aylar öncesinden doluyor. Siz de eğer firma ile çalışmak isterseniz minimum 3 ay öncesinden Bosphorus Organization ile iletişime geçmelisiniz. Yoksa maalesef ki çok geç olabilir.

Nasıl Gidilir?

Yavuz Sultan Selim Mahallesi Serhalife Sokak No:1 Fatih adresinde konuşlanmış organizasyon firmasına kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Mekana 22B, 22, 22RE ve 40T numaralı otobüslerle kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Bu otobüslere bindikten sonra Kolej Durağı’nda inmeniz ve 3 dakika yürümeniz firmaya ulaşmak için yeterli olacaktır.

Daha fazla bilgi almak isterseniz siz de Düğün Buketi ile iletişime geçebilir ve firmayla ilgili daha çok fikir sahibi olabilirsiniz.

 

Sorular

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Doğum günü, düğün organizasyonu , nişan organizasyonu, açılış, kurumsal etkinlikler, toplantılar, bekarlığa veda geceleri, baby shower ve doğum günü partileri verebilirsiniz.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

3 ay önceden iletişime geçebilirsiniz.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Süsleme, çiçek, davetiye, dekor, dj, ışık ve ses ekipmanları, mekan giydirme, pasta, sanatçı, servis ve hizmet elemanı hizmetleri mevcuttur.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Demo masa, konsept ve tema geliştirme hizmeti verilir.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Mekan süsleme, fotoğrafçı, orkestra, catering hizmetinin yanı sıra tema geliştirme hizmetleri bulunmaktadır.

Birden fazla davet alanı var mıdır? Özellikleri nelerdir?

Hem açık hem de kapalı olmak üzere 2 davet alanı bulunmaktadır.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

Eğlencenin sonuna kadar müziğimiz devam ediyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Özel konsept, şamdan seçenekleri, çiçek süsleme, supla modelleri ve masa sandalye giydirme seçenekleri bulunmaktadır.

Bosphorus Organization organizasyon fiyatları ne kadar?

Bosphorus Organization organizasyon fiyatları Bosphorus Organization organizasyon fiyatları Bosphorus Organization organizasyon fiyatları ise 8000 - 15000 TL arasında değişmektedir.

Bosphorus Organization Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Bosphorus Organization

Yorum yaz