Börülce

İzmir’de kır düğünü mekânları arasında parmakla gösterilebilen nadir mekânlardan olan Börülce İzmir’in Aliağa ilçesinde ormanların arasında sizi bekliyor! Asırlık ağaçlar arasında dev bir bahçede hizmet veren mekan hayallerinizi süsleyen tüm etkinliklerinizde size yönelik özel çözümler üretiyor. Mutluluğa adım atarken profesyonel bir ekibin desteğini almak ve düğün süresince hiçbir sorun yaşamamak için en doğru tercih!

Siz de ormanların içinde mis gibi kokan meyve ağaçlarının arasında dünya evine girmek isterseniz bu mekan sizi bekliyor olacak!

Şehrin Gürültüsünden Uzakta Mutluluğa Evet Demek İçin

Kır düğünü konseptiyle adına sıkça söz ettiren Börülce doğanın kucağında dizayn edilmiş bir davet alanı. Üstü kapalı olarak verilen hizmet sayesinde kötü hava sürprizleri hiç önemli değil! Çim alanıyla sizin özel gününüzdeki mutluluğunuzu sürdürmenizi her koşulda sağlayan Börülceyi tercih ettiğiniz için asla pişman olmayacaksınız.

Yemekli kır düğünü tercihlerinizde de enfes menüleriyle size alternatifler sunan mekan sizin için en doğru tercih olacak!

Kaç Kişilik Hizmet Kapasitesiyle Hizmet Vermektedir?

Aliağa’nın ormanlarında bir davet alanı olarak dizayn edilen mekan geniş bir alan üzerine kuruludur. Her ay yemyeşil çimleriyle tüm organizasyonlarınıza hizmet eden Börülce ‘de bir adet yüksek sahne bulunmaktadır. Sanatçı getirme veya orkestra tercih etme gibi olanakları da size böylece sunan Börülce ‘de her hayaliniz gerçek olacak!

Dekorasyonuyla müşterilerinin beğenilerini toplayan mekan, süsleme ve renk değişimi gibi konularda sınırsız anlayışa sahip bir mekân. Dilediğiniz çiçeklerle ve renklerle süsleyebilir, dilerseniz organizasyon firması dahi getirebilirsiniz.

Hayalini kurduğunuz kır düğünü konseptini binlerce kez yapmış ve yönetmiş uzman organizasyon yöneticileriyle siz de mutlu bir gelin olmak ister misiniz? Düğün gününüzde ilgileneceğiniz bir sorun ya da eksiklik olmasını istemiyorsanız Börülce’yi tercih etmelisiniz.

500 kişilik yemek konseptiyle aradığınız kır düğünü mekânı olan Börülce, Aliağa’nın en gözde kır düğünü mekânıdır. Kokteyl kapasitesi de 500 ila 750 kişilik olan mekanda, düğün sonrasında After Parti yapma imkânınızda bulunmakta.

Aliağa’da Nerede Yer Alıyor?Nasıl Gidilir?

Yaka Cad. No:29/A Yakaköy istikameti 4. Kilometrede bulunan Börülce; Aliağa’da yer almaktadır. Aliağa’nın Yaka Caddesi’nde sol tarafta büyük bir davet alanı olan Börülce ‘ye gitmek için İzmir’den İzban metrosuna binebilirsiniz. Aynı şekilde İzmir’in her ilçesinden Halkapınar metrosuna giderek İzban’a geçiş yapabilirsiniz. Aliağa yönüne giden İzbanlara binerek ortalama 1 saat içerisinde mekâna erişim sağlayabilirsiniz. Otoban üzerinden gidecekler ise Aliağa’ya 30 dakika içerisinde ulaşabilirler.

Kusursuz Ve Emsalsiz Bir Kır Düğünü Konsepti İçin

Düğün gününüzde hiçbir aksilik olmamasını sağlayacak büyük bir organizasyon ekibiyle tanışmak ister misiniz? Aliağa’nın mis gibi kokan bahçesi Börülce’ de kusursuz ve emsalsiz bir kır düğünü konsepti için hemen harekete geçin!

Sırala

 1. Avatar
  Aysel & yusuf
  Puan

  Kır düğünü için zirvede diyebileceğim bir mekan varsa o da Börülce’dir. İyi ki burayı tercih etmişiz.. Süslemeler muhteşem, yemekler çok lezzetli ve sıcak, ulaşım zaten sıkıntılı değil, personeller çok ilgiliydi, gönlümüzce de eğlenebildik. E daha ne olsun! 🙂 Bu özel günümüzü unutulmaz kıldığınız için çok teşekkürler Börülce ailesi…

 2. Avatar
  Tuğçe & Merthan
  Puan

  Bornova’nın en şık kır düğünü salonu bizce, gerek dekorasyonu gerek planlaması çok çok iyiydi, yemekleri de tadı yerinde, sunumu gösterişliydi 🙂 Tüm Börülce personeline emekleri için teşekkür ediyorum sizi tüm dostlarımıza öneriyoruz.

Yorum yaz