Nikah Salonu ve Evlendirme Dairesi Fiyatları

Başlangıç Paketi
290 ₺
Her Şey Dahil Paket
340 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
50
Min
100
Max

Mekan Özellikleri

  • Yapay çIçek süsleme
  • Gelin - damat odası
  • Şehir merkezinde
  • Kapalı salon

İmkanlar

Masa süsleme ve dekorasyon
Fotoğraf köşesi
Isıtma sistemleri
Klima

Bornova Evlendirme Dairesi Hakkında

İzmir Bornova ilçesinde bulunan Bornova Evlendirme Dairesi bölgedeki çiftlerin ilk tercihleri arasında yer alıyor. Tasarımı ve sunduğu hizmetlere göze çarpan evlendirme dairesinin kiralama fiyatları 290 TL’den başlıyor. Mekan hakkında detaylı bilgi almak için "Ücretsiz Teklif Al" formunu doldurabilirsiniz.

Evlendirme Dairesi Özellikleri ve Kapasitesi

Mint yeşiliyle meydana getirilen Bornova Nikah Salonu, oldukça şık bir çizgi izleyen, sadelik ve asaleti bir arada sunan bir mekan. Mint yeşili konferans sandalyelerine uyum sağlayan beyaz sandalyeli nikah masası göze çarpıyor. Masa üzerinde kullanılan çiçek detayı ortama renk katıyor. Evlendirme dairesinde isterseniz düğün öncesi nikah işlemlerinizi gerçekleştirebilir isterseniz de düğün gününden farklı bir zamanda nikah merasiminizi gerçekleştirebilirsiniz. 50 - 100 kişilik kapasitesiyle ön plana çıkan evlendirme dairesinin bahçesinde hatıra fotoğrafı da çekinebilirsiniz.

Bornova Evlendirme Dairesi Nikah Salonu Kiralama Fiyatları

Farklı günler için farklı fiyatlar sunan Bornova Nikah Salonu nikah fiyatları her cebe uygun. Belediye salonunda hafta içi nikah fiyatı cüzdan bedeli dahil 290 TL, hafta sonu nikah fiyatı ise 340 TL olarak belirlenmiş. Dış salonlarda gerçekleşen nikah fiyatları ise 440 TL. Oda nikahlarında ise sadece cüzdan bedeli alınır. Cüzdan bedeli 140 TL. Günlere göre farklılık gösteren fiyatlar hakkında detaylı bilgi için ‘’Ücretsiz Teklif Al’’ formunu doldurabilirsiniz.

Nikah İçin Gerekli Belgeler

Bornova Nikah Salonu nikah başvurusu işlemleri için gerekli olan belgeler şu şekilde:

  1. Fotoğraflı nüfus cüzdanı ve fotokopisi,
  2. Evlenme beyannamesi,
  3. Altışar adet vesikalık fotoğraf,
  4. Aile hekimi onaylı evlenmeye karşı olacak bir hastalığın olmadığı belirten sağlık raporu,
  5. Rıza belgesi.

Nikah işlemlerinde çiftler birlikte hareket etmelidir. Çiftlerden en az biri Bornova sınırları içerisinde ikametgah etmelidir. Farklı bir ilçeden gelerek Bornova’da nikah yapmak isteyen çiftler ikamet ettikleri belediyelerin evlendirme dairesinden izin belgesi almalıdır.

Bornova Evlendirme Dairesi Nerededir?

İzmir Bornova‘da bulunan evlendirme dairesine toplu taşıma veya özel araçla ulaşabilirsiniz. Toplu taşıma araçlarından otobüs seferleri bulunan mekana 330 – 515 - 963 numaralı araçları tercih edebilirsiniz. İzmir metrosuyla da ulaşım sağlanan mekana özel aracınızla da ulaşabilir evlendirme dairesinin otopark hizmetinden faydalanabilirsiniz. Mekanın açık adresi ise şöyle;

Kazımdirik Mahallesi, 156.Sokak 3A 35100 Bornova / İzmir.

Sorular

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Nikah cüzdanı, salon kiralama ve nikah memuru hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Bornova Evlendirme Dairesi organizasyon fiyatları ne kadar?

Bornova Evlendirme Dairesi organizasyon fiyatları Bornova Evlendirme Dairesi organizasyon fiyatları Bornova Evlendirme Dairesi organizasyon fiyatları ise 290 - 340 TL arasında değişmektedir.

Bornova Evlendirme Dairesi Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Bornova Evlendirme Dairesi kapalı alan kapasitesi 50 - 100 kişiliktir,

Yorum yaz