Nişan Organizasyonu Firmaları Fiyatları

Başlangıç Paketi
6000 ₺
Her Şey Dahil Paket
12000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Düğün Videosu

Boom Events Hakkında

Ankara Çankaya’da hizmet veren Boom Events zarif davet süslemeleri ve ayrıcalıklı hizmetleri ile yoğun ilgi görüyor. Nişan organizasyonlarınız için özenle hazırlanan nişan paketleri, davetinize özel süslemeler ve organizasyon sürecinde çiftlere destek olan etkinlik danışmanları ile tamamen kusursuz olmayı başarıyor. Sadece nişan organizasyonu değil daha birçok özel ve kurumsal davetlerinize şıklık katan Boom Events ’de belirlenen fiyatlar ise 6.000 TL'den başlıyor.

Özellikleri

Nişan davetleriniz için mekanı süsleyecek olan çiçeklerden masa örtülerine, orkestradan fotoğrafa, catering seçiminden sunuma kadar her türlü ayrıntıyı profesyonel bakış açısıyla yorumlayıp çiftlere sunan, detayların şıklığı ile konuklarınızı şaşırtan, yıllar boyu dillerden düşmeyen organizasyonlar için Boom Events daima çiftlerden tam puan alıyor. Tüm organizasyon paketleri çiftlerin özel isteklerine bağlı olarak birebir ve en özgün şekilde hazırlanıyor.

Boom Events Nişan Organizasyon Fiyatları

Zarif mekan tasarımları ve çiftlere özel imkanlar sunan Boom Events ‘de fiyatlar her bütçeye hitap ediyor. Paket başlangıç fiyatı 6.000TL'den başlıyor. Organizasyonlar için sunulan fiyatlar talep edilen hizmetlere bağlı olarak değişiklik gösterebiliyor. Mekan hakkında daha detaylı bilgiye sahip olmak için “Ücretsiz Teklif Al” formunu doldurabilirsiniz.

Olanaklar

Kendine has tarzıyla öne çıkan Boom Events, nişan organizasyonu için araç kiralama, nikah şekeri, davetiye, fotoğraf ve video, catering gibi nişan öncesi ve sonrası hizmetleri sayesinde bir davette olması gereken her şeyin fazlasını sunuyor. Nişan organizasyonlarının dışında düğünler, kına geceleri, doğum günü partileri, mezuniyet baloları, sünnetler, yıl dönümleri gibi özel günlerin yanı sıra şirket yemekleri, iş toplantıları, resepsiyonlar, açılışlar, seminerler ve kokteyller gibi kurumsal etkinliklerde de için de Boom Events ’i tercih etmek mümkün oluyor.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Ankara’nın Çankaya ilçesinde hizmet veren Boom Events’e özel araçla veya toplu taşıma ile rahatlıkla ulaşmak mümkün. Toplu taşıma ile ulaşım sağlamak için otobüs ve minibüslere ek olarak taksi de tercih edebilirsiniz. Özel araç ile ulaşmayı tercih edecek olan konuklar için ise mekanın açık adresi şu şekilde: Kavaklıdere, Büklüm Sokağı No: 8 D:3, 06680 Çankaya/Ankara.

Sorular

Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

Catering, fotoğraf, müzik, ses ve sahne hizmetleri vb.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Açılışlar, bayi toplantısı, baby shower, davet ve resepsiyon, doğum günleri, düğün, eğlence, grup kahvaltısı ve yemekleri, kına, kurumsal etkinlikler, mezuniyet töreni, motivasyon etkinlikleri, nişan, okul etkinlikleri, parti, piknik, sünnet töreni.

Fotoğraf ve video seçenekleri nelerdir?

Drone, fotoğraf ve video çekimi.

Orkestra ve Müzik Seçenekleri nelerdir?

Orkestra ve dj, ses ışık sistemi, düğün orkestralarında yerel şarkılardan parça seçimi bulunuyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Bohem konsept, kır düğünü konsepti, rustik konsept.

Boom Events organizasyon fiyatları ne kadar?

Boom Events organizasyon fiyatları Boom Events organizasyon fiyatları Boom Events organizasyon fiyatları ise 6000 - 12000 TL arasında değişmektedir.

Boom Events Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Boom Events

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    Nişan organizasyonum için anlaşmıştık çok memnun kaldım. Kına ve düğünüm için de boom events tercihim olacak.

  2. Puan

    Organizasyonunuzu, davetinizi güven içerisinde teslim edebileceğiniz ekibe biz burdan bir kere daha teşekkür etmek istiyoruz. Ayarladıkları fotoğraf çekim ekibi muhteşem! Profesyonellik sınırlarını resmen artırıyorlar.

Yorum yaz