Okulunuzun bitişini unutulmaz bir organizasyonla kutlamak isterseniz; Bonjur Bahçe Davet Alanı sizi İstanbul’un Çekmeköy ilçesinde bekliyor olacak. Sunduğu olanakları ve hizmetleriyle birlikte dikkat çeken mekanın mezuniyet partisi fiyatları ise kişi başı 50 TL’den başlıyor.

Mekanın Özellikleri

Eşsiz manzarası eşliğinde unutulmaz bir mezuniyet partisi olanağı sunan Bonjur Bahçe Davet Alanı; açık ve kapalı alan seçenekleriyle birlikte dilediğiniz organizasyon için imkan sunuyor. Açık alanında yer alan kır bahçesi 600 konuğa kadar kapasite sağlarken; kapalı salonu ise 200 kişiyi ağırlayabiliyor.

Kır bahçesinin verdiği huzura ve yemyeşil çimlerine eşlik eden beyaz masalarla birlikte; rahat bir oturma düzeni sağlanıyor. Kapalı salonu ise yüksek tavanlı olmasıyla birlikte ferah bir organizasyon deneyimi sunuyor. Ayrıca kapalı salonunda kullanılan altın sarısı detaylar da şık bir ambiyans yaratıyor.

Özenle ve konseptinize uygun bir şekilde hazırlanan fotoğraf alanında; arkadaşlarınızla birlikte bu unutulmaz günü fotoğraflarınızla birlikte ölümsüzleştirebilirsiniz. Mekan, mezuniyet partisinin yanı sıra; düğün, kına gecesi, nikah, nişan, söz ve sünnet düğünü gibi organizasyonlara da ev sahipliği yapıyor.

Mekanın Sunduğu Olanaklar

Bonjur Bahçe Davet Alanı; profesyonel organizasyon ekibiyle birlikte hayallerinizdeki baloyu gerçeğe dönüştürüyor. Arkadaşlarınızla birlikte okulunuzun bitişini kutlayacağınız bu özel gün; profesyonel hizmetle birlikte daha da eşsiz bir hal alıyor.

Birbirinden leziz yemekleri sizler için hazırlayacak olan mekan; organizasyonunuzu adeta bir lezzet şölenine çeviriyor. Menüler üzerinde de fikirlerinize oldukça önem veren mekan; organizasyon öncesinde menüler üzerinde değişiklik yapabilme imkanını tanıyor.

Doyasıya eğleneceğiniz bir mezuniyet partisi imkanını sunulan mekanda; sizin için ses, sahne ve ışık sistemleri kusursuz bir şekilde hazırlanıyor. Sizlere ise sadece; bu mutlu anı doyasıya dans ederek kutlamak kalıyor.

Bonjur Bahçe Davet Alanı Mezuniyet Partisi Fiyatları

Mekanın fiyatları sunulan ikramlara, hizmetlere ve seçilen olanaklara göre değişiklikler gösterebiliyor. Yemekli ve kokteylli organizasyonların fiyatları kişi başı 50 TL ile 100 TL arasında başlıyor.

Mekanın DüğünBuketi.com’a sunduğu özel fırsatlardan yararlanmak ve daha fazla bilgiye ulaşmak için “Ücretsiz Teklif Al” formunu doldurarak bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

İstanbul’un Çekmeköy ilçesinde yer alan mekana; 138, 138B, 139, 139A, 139D ve 139T hatlı otobüsleri kullanarak ulaşım sağlayabilirsiniz. Mekanın açık adresi şu şekildedir:

Koçullu, Alemdağ Şile Yolu No:156 D:A2, 34799 Çekmeköy / İstanbul.

Yorum yaz