İstanbul Kına Gecesi Mekanları Fiyatları

Yemekli Fiyat
70 ₺
Hafta İçi
100 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
50 ₺
Hafta İçi
70 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Sanal Tur

Düğün Videosu

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
250
Min
1000
Max
Açık Davet Alanı
250
Min
1000
Max
Kır Bahçesi Alanı
250
Min
1000
Max
Otopark
250
Araç

Mekan Özellikleri

 • Supla
 • Şamdan
 • Çim zemin
 • Gelin - damat odası
 • Gelin yolu
 • Kır bahçesi
 • Şehir merkezinde
 • Açık alan
 • Kapalı salon
 • Deniz manzaralı
 • Boğaz manzaralı
 • Şehir manzaralı

İmkanlar

Masa süsleme ve dekorasyon
Organizasyon danışmanlığı
Etkinlik sorumlusu
Otopark
Sahne sistemleri, ses ve ışık
Vale
Yemek servisi

Boğazkır Düğün Sosyal Tesisleri Hakkında

Boğazkır Düğün Sosyal Tesisleri, İstanbul ili, Sarıyer ilçesinde yer alıyor. Kına gecesi organizasyonlarınız için tercih edebileceğiniz mekan, açık ve kapalı alanları ile hizmet veriyor. Manzaralı ve yemyeşil bir alanda gerçekleştireceğiniz organizasyonunuzda, doğanın tüm enerjisini hissedebilirsiniz. Mekanda, davetinizi yemekli ya da kokteyl şeklinde verebilirsiniz. Her iki konseptte de mekanın uygun fiyatları, bütçe dostu seçenekler sunuyor.

Özellikleri ve Kapasitesi

Boğazı tüm görkemiyle gören bir noktada yer alan Boğazkır Düğün Sosyal Tesisleri, açık ve kapalı alanlar sunuyor. Ormanın içerisinde yer alan açık alan, çim üzerine kurulu ve panoramik boğaz manzarası bulunuyor. Doğaya uyumlu süsleme ve dekorların bulunduğu bu alanda 1.000 kişiye kadar davetlinizi ağırlayabilirsiniz. Üstelik, kötü hava şartlarına karşı açılır kapanır tavan özelliği de bulunuyor.

Mekanın kapalı alanında ise davetlilerinizin ve sizin rahatınız için kolonsuz salon özelliği bulunuyor. Hazırlık odasının da bulunduğu bu alanda, yine manzara eşliğinde en özel günlerinizden olan kına gecesi organizasyonunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Kır düğünü yapma imkanınız da bulunuyor. Kapalı alanda 250 kişiye kadar olan davetlilerinizi en iyi şekilde ağırlayabilirsiniz.

Boğazkır Düğün Sosyal Tesisleri Kına Gecesi Fiyatları

Mekanda, kına gecesi organizasyonlarınzı yemekli ve kokteyl şeklinde gerçekleştirebilirsiniz. Kokteyl fiyatları, hafta içi kişi başı 50 TL’den başlarken, hafta sonu kişi başı 70 TL’den başlıyor. Mekanın yemekli fiyatları ise hafta içi kişi başı 70 TL’den, hafta sonu kişi başı 100 TL’den başlıyor.

Fiyatlarla ilgili detaylı bilgi almak için sitemizde yer alan ‘Ücretsiz Teklif Al” formunu doldurabilirsiniz.

Sunduğu Olanaklar

Kına gecesi organizasyonunuzu yemekli gerçekleştirmek isterseniz, mekanın yemek servisi ve servis elemanı hizmetinden yararlanabilirsiniz. Davetlilerinize verilecek olan yemekte, beğenmediğiniz bir çeşit olursa menüde değişiklik yapabilirsiniz. Dilerseniz de dışarıdan bir catering firması ile anlaşabilirsiniz.

Işık, ses ve sahne hizmeti mekan tarafından verilirken, organizasyon sorumlusu ile tüm planlamaları yapabilirsiniz. Organizasyonunuzun tamamen tarzınıza ve konseptinize uygun olmasını isterseniz dışarıdan organizasyon firması da getirebilirsiniz. Mekanda, en özel anlarınızı ölümsüzleştirmek adına fotoğraf ve video çekim hizmeti veriliyor.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Boğazkır Düğün Salonu, İstanbul ili, Sarıyer ilçesinde yer alıyor. Otopark ve vale hizmeti sayesinde, mekana kişisel araçlarınızla rahat bir şekilde ulaşabilirsiniz. Dilerseniz 25A, 25Y, 152 ve 151 numaralı belediye otobüslerini tercih edebilirsiniz.

Adres: Maden, Boğazkent Cd No:27, 34450 Sarıyer/İstanbul.

Yorumlar

Sırala

 1. Puan

  Burada bir kına gecesine katılmıştım o günden beri takip ediyorum ve kendi kına gecemi de yapmak kısmet oldu. Müzikleri ve yemekleri çok güzel.

 2. Puan

  Ferah ve huzur verici bir ortamı var. Eksiksiz bir gece düzenledikleri için tekrar teşekkür ederim tüm ekibe

 3. Puan

  Mekan oldukça ferah ve manzarası mükemmelll

 4. Puan

  Kına gecem burada oldu her şey harikaydı. Nedimelerimin enerjisiyle herkesi harekete geçirdi çok teşekkür ederim

Yorum yaz