Manisa Kır Düğünü Mekanları Fiyatları

Yemekli Fiyat
50 ₺
Hafta İçi
81 ₺
Hafta Sonu
Yemeksiz Fiyat
10 ₺
Hafta İçi
10 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
10 ₺
Hafta İçi
30 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
100
Min
200
Max
Açık Davet Alanı
300
Min
400
Max
Kır Bahçesi Alanı
300
Min
400
Max
Otopark
75
Araç

Mekan Özellikleri

  • Açılıp kapanabilen çatı
  • Çim zemin
  • Kır bahçesi
  • Masa şamdan seçenekleri
  • Şehir merkezinde
  • Açık alan
  • Kapalı salon
  • Doğa manzaralı
  • Şehir manzaralı

İmkanlar

After party organizasyonu
Masa süsleme ve dekorasyon
Dj ve müzik grubu temini
Mekan giydirme
Menü tadımı
Organizasyon danışmanlığı
Otopark
Kişiye özel konsept
Servis elemanı
Vale
Mekan dışı fotoğrafçı getirme
After party alanı
Mekan dışı organizasyon getirme

Boğaziçi Restoran Hakkında

Geniş katılımlı bir kır düğünü planlıyorsanız Boğaziçi Restoran sizin için biçilmiş kaftan. Ortalama olarak 10 TL'den başlayan her bütçeye uygun kır düğünü fiyatları ve Manisa Alaşehir konumundaki eşsiz peyzajı ile bu restoran hayallerinizi gerçeğe dönüştürüyor.

Olanakları

Ortamın doğal olduğu kadar şık görünmesi için her şey düşünülmüş. Ağaçlar arasına kurulan masalar, şamdanlar ve çiçekler ile süsleniyor. Akşam saatlerinde ise sahnede kullanılan renkli led ışıklar ortama bambaşka bir heyecan katıyor. Eğlenceli bir kır düğünü için özel olarak tasarlanmış sahnesiyle restoran, müzikli düğün işinde de oldukça başarılı. Olumsuz hava koşullarından kaçınmak için mekanda açılır kapanır tavan da mevcut durumda.

Misafirlerinizin eğlenirken araçlarını düşünmemeleri için restoranda otopark ve vale hizmeti mevcut. 100 araçlık otopark kapasitesi ile park sorununu bir sorun olmaktan çıkaran Alaşehir Boğaziçi Restaurant, sizin ve sevdiklerinizin rahatını sağlamak için elinden gelenin fazlasını yapıyor.

Boğaziçi Restoran Kır Düğünü Fiyatları

Popüler bir kır düğünü konumunda bulunan restoran, fiyatları ile de dikkat çekiyor. Restoranın yemekli paket fiyatı kişi başı 50 TL'den başlıyor. Kokteyl tercihinde bulunan çiftlerimizin ise kişi başı 10 TL ila 30 TL arasındaki bir rakamı gözden çıkarmaları gerekiyor. Değişen fiyatlar hakkında en doğru bilgiyi almak için “ Fiyat Teklifi Al” butonundan bize ulaşabilirsiniz.

Özellikleri ve Kapasite Bilgisi

Boğaziçi Restoran, 300 ila 400 kişi arasında değişen kapasitesi ile kalabalık düğünlere ev sahipliği yapıyor. Panoramik manzaralı bahçe, yuvarlak masalar ve renkli örtüler ile süslenerek misafirlerinizi ağırlamaya hazırlanıyor. Bu kır düğünü mekanı, dekorasyon ve sandalye giydirme hizmetleri için çiftlerin fikirlerini de oldukça dikkate alarak, dekorasyonda dilenen renklere ağırlık verebiliyor. Dekorasyonda beyaz ve mor renkler sıklıkla tercih ediliyor.

İştah açıcı bir manzaraya sahip mekanda konuklarınıza catering servis edilmesi, Alaşehir Boğaziçi Restaurant ile mümkün. Bahçeye yakışır bir şekilde taze sebzelerin kullanıldığı yemekleri tatma ve menüde değişiklik yapma imkanınız da her daim mevcut durumda. Daha sakin bir organizasyon planlayan çiftler içinse kokteyl kır düğünü olanağı bulunuyor.

Nasıl Gidilir?

Restoran, Manisa ilinin Alaşehir ilçesinde bulunuyor. Manisa şehir merkezine 110 kilometre, Ilıca merkezine bir buçuk kilometre uzaklıkta olan ve yalnızca 22 dakika yürüme mesafesinde bulunan merkeze özel aracıyla ulaşmak isteyen misafirlerimiz için açık adres şöyle: Kültür Taksim Evleri No: 4  Ilıca Mahallesi 45600 Alaşehir / Manisa.

Sorular

Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

Dışarıdan fotoğrafçı ve organizasyon firması getirilebilmektedir.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Doğum günü, kına, mezuniyet, nişan, parti, kurumsal etkinlikler gibi çeşitli organizasyonlar bu mekanda gönül rahatlığıyla yapılabilmektedir.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Ortalama olarak, 3 hafta önce iletişime geçilmelidir.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Geniş bir otopark hizmetinin yanında vale hizmeti de sunan bu firma, arzu edenler için palyaço veya oyun ablası dahi ayarlayabilmekte.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Sahne ve ses hizmetleri ve bu hizmetleri sağlayan teknik bir ekip olanağının bulunduğu bu pakette, iklimlendirme ve jeneratör hizmetleri de bulunuyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Menü içeriğinde değişiklik imkanı ve menü tadımı gibi catering hizmetine dair geniş çaplı hizmetler, bu pakette bulunuyor.

Fotoğraf ve video seçenekleri nelerdir?

Mekan dışından kendi fotoğrafçınızı getirebileceksiniz.

Birden fazla davet alanı var mıdır? Özellikleri nelerdir?

Yaklaşık olarak, 400 kişiye kadar konuk ağırlanabilen kapalı ve açık alanlar bulunmakta.

Orkestra ve Müzik Seçenekleri nelerdir?

Mekanın anlaşmalı olduğu müzik hizmetlerini değerlendirebilirsiniz. Arzu ederseniz, farklı ekiplerle çalışma olanağı da bulunuyor.

Kokteyl / yemekli menü çeşitleri nelerdir?

Menü içeriklerinde, kırmızı ve beyaz et çeşitlerinin yanında, size özel hazırlanan ordövr tabağı da ilave olarak sunulmakta.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

Ortalama olarak, 24:00'e kadar devam eden hizmetler, after party düzenleyecekler için elverişli.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Sizi bu konuda özgür bırakan firma, arzu ederseniz, gümüş veya altın renkli tasarımları kullanmakta.

Boğaziçi Restoran düğün fiyatları ne kadar?

Boğaziçi Restoran düğün fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 10 TL, hafta içi yemekli kişi başı 50 TL, Boğaziçi Restoran düğün fiyatları hafta sonu pasta meşrubatlı kişi başı 10 TL, hafta sonu kokteylli kişi başı 30 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 81 TL,

Boğaziçi Restoran Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Boğaziçi Restoran açık alan kapasitesi 300 - 400 kişiliktir, kapalı alan kapasitesi 100 - 200 kişiliktir,

Yorum yaz