Boğaziçi Düğün Salonu

Boğaziçi Düğün Salonu 800 kişilik geniş kapalı alanı ile büyük çapta salon düğünü yapacak kişiler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Her bir müşterisine %100 memnuniyet garantisi veren Boğaziçi Düğün Salonu bu yönü ile her müşterisinden geçer not almıştır. İstanbul/Bağcılar mevkisinde yer alan bu güzide mekanı tercih ederek mutluluğa “evet” diyebilirsiniz!

Hizmetler

Boğaziçi Düğün Salonu, Bağcılar’ın önde gelen kapalı düğün mekanlarından birisidir. Müşteri odaklı çalışma şekli ve kaliteli hizmeti ilke edinmesi ile Boğaziçi Düğün Salonu sık tercih edilen mekanlar arasındadır. Boğaziçi Düğün Salonu 800 kişi kapasiteli ferah ve geniş bir salon düğünü mekanıdır. Salon içerisinde bulunan klima sayesinde her mevsim rahat bir düğün yapma imkanı sunan Boğaziçi Düğün Salonu son derece ferah bir mekandır. Aynı zamanda mekanda bulunan jeneratör sayesinde de Düğün Salonu’nda eğlence ne şart olursa olsun hızını kesmemektedir.

Boğaziçi Düğün Salonu müşterilerine pek çok paket seçeneği sunmaktadır. Yapmak istediğiniz etkinlik doğrultusunda bu paketlerden birisini seçerek davetinizi daha hızlı organize edebilirsiniz. Boğaziçi'nin en sık tercih edilen paketleri düğün paketi ve kına paketi olmaktadır. Düğünün yanı sıra daha birçok organizasyona da ev sahipliği yapabilmektedir. Bu organizasyonlardan bazıları nişan, sünnet, kına gecesi, mezuniyet, doğum günü ve bayi toplantısı olarak sıralanabilir. Bu davetlerin yanı sıra birçok önemli toplantı ve açılış için de Boğaziçi Düğün Salonu rahatlıkla tercih edilebilir.

Tercih Sizin Elinizde...

Boğaziçi Düğün Salonu’nda yemekli ve yemeksiz olmak üzere iki tipte davet türü vardır. Yemek servisi bulunan Düğün Salonu’nda yetenekli mutfak elemanları sizler ve misafirleriniz için birbirinden lezzetli yemekler yapmaktadır. Düğün öncesi düğün menüsü tadımı ve menü değişikliği seçenekleri de bulunan Boğaziçi Düğün Salonu’na dilerseniz dışarıdan catering firması da getirebilirsiniz. Bunun dışında eğer dilerseniz yemeksiz davet seçeneğini seçerek kokteyl tadında bir düğün ile dünya evine girebilirsiniz. Yemeksiz düğün seçeneği içerisinde 10 katlı pasta, kuru pasta ve kapalı paket meyve suyu menüsü bulunmaktadır.

Boğaziçi Düğün Salonu tarafından karşılanan diğer hizmetler ise gelin saç- makyajı, sanatçı-sahne ve orkestra hizmeti ve profesyonel ses ve ışık sistemidir. Aynı zamanda düğünün başından sonuna kadar video çekimi ve aile albümü de yine Boğaziçi Düğün Salonu’nun hizmetlerinden birkaçıdır. Ömür boyu mutluluğa evet diyeceğiniz gün için her şeyi düşünmüş durumdadır. Size yalnızca bu mutlu gününüzün tadını çıkarmak kalacaktır!

Fiyatları

Boğaziçi Düğün Salonu fiyatları sunulan hizmetlere göre değişkenlik gösterebilmektedir. En doğru ve kesin fiyat bilgileri almak istediğiniz imkanlar ve davetli sayısının kesinleşmesi sonucunda oluşmaktadır. Bu sebep ile fiyatlar hakkında bilgi almadan önce bu tür detayları kesinleştirmelisiniz. Boğaziçi Düğün Salonu, Düğün Buketi üzerinde yer alan bir salon düğünü mekanıdır. Düğün Buketi üzerinden mekan sorumlusu ile iletişime geçebilir ve fiyat teklifi alabilirsiniz. Aynı zamanda mekanın detaylı fotoğraflarını mekana gitmeden inceleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra Düğün Buketine özel olarak hazırlanan kampanyalar ve indirimlerden yararlanabilirsiniz. Böylelikle uygun fiyatlara düğün mekanınızı tutabilirsiniz.

Ulaşım

Boğaziçi Düğün Salonu’na ulaşım Bağcılar ilçesine giden şehir içi araçları, taksi ya da kişisel aracınız ile rahatlıkla yapılabilir. Mekanın tam adresi; Bakırköy Cad. No: 60/B (Türk Petrol Karşısı) Bağcılar’dır. Eğer nasıl gidilir konusunda sıkıntı çekerseniz Boğaziçi yetkilileri ile iletişime geçebilirsiniz.

Boğaziçi Düğün Salonu salon düğünü ile dünya evine girmek isteyen çiftlerin muhakkak görmeleri gereken bir mekandır. Devasa salonu ve sınır tanımaz hizmetleri ile çiftler için her bir detayı düşünmüş bir salon olmaktadır. Çiftlerin daima yanında olan Düğün Buketi üzerinden Boğaziçi hakkında detaylara ulaşabilir ve mekanı tercih eden kişilerin yorumlarını okuyabilirsiniz.

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    Şahane bir gece oldu emeyi geçen herkese teşekkür ederiz

  2. Puan

    kusursuz bir düyün yaptık teşekkür ederiz!!

  3. Puan

    Pist çok geniş rahat rahat oynadık 🙂 çok eğlendik orkestraya ayrıca teşekkür etmek istiyorum.

Yorum yaz