Teknede Düğün ve Davet Fiyatları

Yemekli Fiyat
80 ₺
Hafta İçi
100 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
50 ₺
Hafta İçi
80 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
100
Min
250
Max
Açık Davet Alanı
100
Min
250
Max

İmkanlar

Menüde değIşiklik seçeneğI
Organizasyon danışmanlığı
Etkinlik sorumlusu
Sahne sistemleri, ses ve ışık
Yemek servisi
Mekan dışı fotoğrafçı getirme
Mekan dışı catering getirme
After party alanı
Mekan dışı organizasyon getirme

Boğazda Organizasyon Hakkında

Boğazda Organizasyon, Boğazın en gösterişli gemisi “Born” siz değerli çiftlerimizi teknede düğün ve davetorganizasyonuna çağırıyor. Hayatlarını birleştirmeye karar vermiş çiftlerimize eşsiz bir gece sunan Born teknesi, en özel gecenizi daha da unutulmaz kılacak. Düğün heyecanı sarmış siz çiftlerimizi ve misafirlerinizi harika bir organizasyonun beklediğini söyleyebiliriz. Hayatlarınızı birleştirdiğiniz ilk dakikalarda eşsiz boğaz manzarasına karşı romantik bir dansa ne dersiniz? Doğacak çocuklarınıza düğününüz sırasında ölümsüzleştirilmiş anlarınızı gösterdiğinizde, onlar bile ne kadar özel bir ortamda bulunduğunuzu anlayacak. 2000 yılında seyahat acenteciliği olarak hizmet veren firma, 2013 yılından itibaren ise “Born” isimli teknesiyle hizmet vermektedir. Bugüne kadar 250.000’i aşkın misafire hizmet veren tekne, bir çok özel organizasyonun altından başarıyla kalkmıştır. Born firmasının organizasyon konusunda çok tecrübeli olduğunu da sözlerimize ekleyelim. Bunlara ek olarak Born müşteri memnuniyeti konusunda da çok hassas. Bu teknede geçmişte organizasyon yapan çiftlerimizden bazılarının Düğün Buketi’ne ulaşıp teşekkürlerini ilettiğini de söylemeliyiz.Born hakkında daha fazla bilgi almak için Düğün Buketi’nin ücretsiz danışmanlık servisine ulaşabilirsiniz!

Born Teknesi Sizlere Neler Sunuyor?

Boğazda organizasyon, boğazın en gösterişli gemisi “Born” siz değerli çiftlerimize ve misafirlerine bir çok olanak tanımıştır. İstediğiniz limandan hareket eden bu tekne, düğün organizasyonunuz boyunca boğazın tüm güzelliklerini size sunacak. Ayrıca boğazdaki tüm tarihi binalara doğru yanaşıp, denizden İstanbul’un tarihi mekanlarını izlemenize fırsat tanıyacak. Yemekli veya kokteylli olmak üzere 2 çeşit teknede düğün organizasyonunu Born’da gerçekleştirebilirsiniz. 250 kişilik kapasiteye sahip olan gemide 150 kişiye kadar yemek servisi yapılabiliyor ancak kokteyl kapasitesinin 300 kişi olduğunu da belirtelim. Born’nın uzman aşçıları tarafından hazırlanan menüler ise teknede düğün organizasyonunuzu tam bir ziyafete çevirecek. Organizasyonunuzdan önce Born’yı ziyaret edip, menütadımı yapma imkanınızda bulunuyor. Eğer isterseniz uzman aşçılardan fikir alabilir, istek ve görüşlerinizi onlara sunabilir veya menü değişikliği de yapabilirsiniz. Born, unutulmaz bir düğün gecesi geçirmeniz ve en özel gecenizde en ufak bir sorun ile karşılaşmamanız için bir de organizasyonsorumlusu bulunduruyor. Tecrübeli organizasyon sorumlunuz ile organizasyonunuz öncesi fikir alışverişi yapıp, düğününüzü daha da kişiselleştirebilirsiniz. Ayrıca Born’nın usta aşçıları her misafirinizin bu ziyafete katılması için en ince ayrıntıları düşünmüştür. Çocuk, diyabet, vegan vevejetaryen menüleri de misafirlerinizin isteği doğrultusunda sağlanıyor.

Boğazda Organizasyon ile Denizin Ortasındaki Teknoloji

Harika bir gece geçireceğiniz Born’da sizi ve misafirlerinizi duygulandıracak bir de sürpriz var. Barkovizyon teknolojisi sayesinde düğününüze kadar ölümsüzleştirdiğiniz anılarınızı tüm misafirlerinize gösterebilirsiniz. Ayrıca Born tüm özgürlükleri de siz misafirlerimize sunmuştur. Bu özgürlükler içerisinde dışarıdan fotoğrafçı, organizasyonfirması veya catering şirketide getirebilirsiniz. Dışarıdan gelecek ekip için Born tüm imkanları sunacaktır. Türkiye standartları üzerinde ses ve ışık sistemleri ile de ziyafetiniz bir eğlenceye dönüşecek. Boğazın sularına Born’nın ışıkları vuracak ve sessizliği size özel şarkılar bozacak. Sadece bir yemek ziyafeti değil müthiş bir eğlence de sunan tekne sizlere unutulmayacak bir gece yaşatacak. Bu unutulmaz gecenizi de Avrupa’dan ithal edilen ve Amerika’da yılbaşı gösterilerinde kullanılan havai fişeklerisüsleyecek. Harika bir görsel şölenle karşılacağınıza Düğün Buketi olarak çok eminiz.

Born Teknesinde Düğün ve Davet Fiyatları

Başlangıç Paketi Fiyatı

2500₺ - 5000₺

Fiyat ve rezervasyon hakkında daha fazla bilgi almak için Düğün Buketi’nin ücretsiz danışmanlık servisine ulaşabilirsiniz. Dilerseniz “Teklif Al” butonuna tıklayabilir isteklerinizi girebilir, Düğün Buketi’nin sizlere özel olarak sağladığı fiyat tekliflerinden yararlanabilirsiniz.

Born Teknesi Düğün ve Davet Açık Adres & Nasıl Gidilir?

Born sizin istediğiniz iskeleden kalkıyor ancak Düğün Buketi olarak size Harem (Sirkeci) İskelesi’ni öneriyoruz. Çünkü Harem (Sirkeci) İskelesi’nin imkanları diğer iskelelere göre daha iyi sayılabilir. Hem otopark sorunu yaşamayacağınız hem de ulaşımı kolay olan iskeleye otobüs ve raylı sistem ile kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Ayrıca özel araçları ile Harem İskelesi’ne gidecek olan misafirler için de açıkadres şu şekilde;

Hoca Paşa, Eminönü – Harem Arabalı Vapur İskelesi, Fatih/İstanbul

Sorular

Hangi organizasyon hizmetleri dışarıdan temin ediliyor?

Fotoğrafçı, Organizasyon Firması ve Catering için farklı firmalara izin veriyorlar.

Verilen diğer organizasyon / hizmet türleri nelerdir?

Açılışlar, Bayi Toplantısı, Baby Shower, Davet ve Resepsiyon, Düğün, Kurumsal Etkinlikler, Mezuniyet Törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet Düğünü, Kına

Kaç adet davet alanı vardır ve özellikleri nelerdir?

Hem açık hem kapalı alanı ile hizmet vermektedir.

Kokteyl / Yemekli menü çeşitleri nelerdir?

Kırmızı ve beyaz et seçeneklerinin yanında vejetaryen menüde mevcuttur.

Müzik yayını ve servis saat kaça kadar sürüyor?

23:00'da sona ermektedir.

Sırala

  1. Avatar
    Dilara Hanım
    Puan

    okurken bile heyecanlandırdı, en yakın zamanda iletişime geçip rezervasyon yaptıracağız

Yorum yaz