Şan Müzik Tur ile Boğaz Tekne Turu

Şan Müzik Tur ile düğün gecenizin unutulmaz olmasını ve tüm eğlenceyi boğazın mavi sularında geçirmeye ne dersiniz? Eşsiz Boğaz'ın tam göbeğinde sevdiğiniz insana “Evet” demek ister misiniz? Bu mutluluk konuklarınız için bile unutulmaz olacak. Siz de Şan Müzik Tur ve boğazda tekne turu hakkında ayrıntılı bilgi almak için Düğün Buketi’ni ziyaret edebilir "Teklif Al" formu ile ücretsiz danışmanlık hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Şan Tur, sizlere boğazda eğlencenin lüksünü sunuyor. Canlı performanslar, birbirinden lezzetli ikramlar ve yemekler ile dilden dile dolaşan bir düğüne sahip olabilirsiniz. Klasik düğünlerden sıkılan, kapalı alanlarda bunalan, kır düğününde topuklu ile oynamam diyen gelinler… Bu seçenek tam size göre! İstanbul Boğazı’nda istediğiniz sahilde ya da denizin tam ortasında, seçim sizin.

Size Özel Başlangıç Fiyatları Şan Müzik Tur’da

Şan Müzik Tur, 36 yıldan fazla süredir müşterilerine kaliteli ve profesyonel hizmet veren deneyimli bir firmadır. 147 farklı teknesiyle hizmet veren Şan Müzik, tüm seçenekleriyle sizlere kaliteyi yaşatıyor. Düzenleyebileceğiniz tüm düğünlerde seçebileceğiniz tek şey süslemeler ve yemekler olacaktır. Burada ise başlangıç, ara ve final duraklarından tüm rotaya kadar her şey sizin elinizde. İsteğiniz üzerine başlanan tur, almak istediğiniz konuklarınızın bulunduğu sahil ile devam edebilir. Teknik olarak vale hizmeti veremeyen Şan Müzik Tur konuklarınızı direkt kendisi alıyor. Vedalaşma vakti geldiğinde ise yine Beykoz ve Eminönü duraklarına konuklarınızı bırakabiliyor.

Şan Tur, düğün organizasyonlarınız için sizlere indirimli başlangıç paketleri sunmaktadır. Yemekli düğünün başlangıç fiyatları 80 - 100 ₺ arasındadır. Kokteyl tadında bir düğün planlıyorsanız bu fiyat 50 ₺’ye kadar düşebilmektedir. Şan Müzik Tur, yemekli tekne ve gemi olarak iki seçenek sunmakla beraber, davet teknelerinde 80-100-150 kişiyi ağırlayabilmektedir. Bu sayı davet gemilerinde 400’e kadar artmaktadır. Şan Tur, sevenleri bol çiftleri üzmemek için çalışmaktadır. Bahsedilen davet tekneleri sadece düğün için değil; evlenme teklifleri, nişan, söz ve özel birçok organizasyonlarınız için kullanılabilir.

Standart Paket İçeriğinde Neler Var ?

Geceye başmadan önce hazırlık sürecinde tüm karar sizde. Usta şeflerin elinden çıkan lezzetli yemekleri önceden tadabilir, menüde değişiklikler yapabilirsiniz. Tercihinize göre tekne ya da gemi içerisinde süslemeleri ve düzenlemeleri zevkinize göre oluşturabilirsiniz. Konuk sayınıza ve kişisel zevklerinize göre yaptığınız seçimlerin ardından gece başlıyor.

Gecenin başlagıcında giriş kokteyli ile konukların yerlerini alması bekleniyor ve çeşitli ikramlar masaları dolduruyor. Gelen konukların ardından masmavi güzelliklere açılan ferah ve romantik gemi turu başlıyor. Soğuk mezeler, ara sıcaklar ve salatalar… Yola çıkan tekne içerisinde personeller yemek servisine başlıyorlar ve bu güzel yemeklere eşlik eden çok kıymetli bir şey daha var. Şan Müzik Tur’un sizin için organize ettiği bu gece de yetenekli ve deneyimli müzisyenler yolculuğu size keyifli hale getirmeye başlıyorlar. En sevdiğiniz şarkıları beraber söyleyebileceğiniz tatlı bir gece bu şekilde devam ediyor.

Yapılan ana yemeklerin servisinin ardından boğazın en huzurlu ve keyifli yerinde yemek molası veriliyor ve lezzetli yemeğiniz ile beraber manzaranın keyfine varıyorsunuz. İstek ve zevkinize göre seçilmiş müzikler ve eğlenceli dolu saatler sona erdiğinde yüzünüzle benzersiz bir gülümsemeyle ayrılıyorsunuz.

Şan Muzik Tur ’una Nasıl Gidilir?

Şan Müzik Tur organizasyonu tercih etmek isteyen çiftlerimiz için açık adresi şu şekildedir: Zekeriyaköy Mahallesi, Arıköy Erguvanlı caddesi, Basın Yayın Sitesi NO: 7 EF Sarıyer, İSTANBUL.

Bu keyifli pakete sahip olmak ve Şan Müzik Tur hakkında ayrıntılı bilgi almak için Düğün Buketi’ni ücretsiz danışmanlık hizmetinden yararlanabilir, "Teklif Al" formu ile bizlere ulaşabilrsiniz.

Yorum yaz