İstanbul Nişan ve Söz Mekanları Fiyatları

Yemekli Fiyat
200 ₺
Hafta İçi
350 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
150 ₺
Hafta İçi
200 ₺
Hafta Sonu

200 Kişilik davetler için başlangıç fiyatıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Sanal Tur

Düğün Videosu

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
200
Min
300
Max
Açık Davet Alanı
200
Min
1000
Max
Kır Bahçesi Alanı
200
Min
1000
Max
Otopark
120
Araç

Mekan Özellikleri

 • Supla
 • Şamdan
 • Yapay çIçek süsleme
 • Bahçe
 • Çim zemin
 • Sahil kenarı
 • Engelliye uygun giriş
 • Gelin - damat odası
 • Kır bahçesi
 • Kolonsuz salon
 • Şehir merkezinde
 • Teras
 • Açık alan
 • Kapalı salon
 • Deniz manzaralı
 • Boğaz manzaralı
 • Şehir manzaralı

İmkanlar

After party organizasyonu
Animatör
Catering
Masa süsleme ve dekorasyon
Dj ve müzik grubu temini
Karşılama kokteyli
Etkinlikten önce prova
Fotoğraf köşesi
Video ve fotoğraf çekimi
İçecek barı
Tente çadır kiralama
Karşılama Için hostes
Isıtma sistemleri
Mekan giydirme
Menü tadımı
Organizasyon danışmanlığı
Etkinlik sorumlusu
Otopark
Kişiye özel konsept
Düğün pastası
Sahne sistemleri, ses ve ışık
Servis elemanı
Vale
Klima
Orijinal fotoğrafların teslimi
Yemek servisi
Mekan dışı fotoğrafçı getirme
Mekan dışı catering getirme
After party alanı
Mekan dışı organizasyon getirme

Yorumlar

Sırala

 1. Puan

  Mezuniyet törenimiz burada gerçekleşti. Oldukça kalabalık olan organizasyonumuzda hiçbir aksaklık meydana gelmedi. Mekanın deneyimli personeline teker teker çok teşekkür ederiz. Keyifli ve unutulmaz bir gece yaşadık. İkramlara herkes bayıldı. Gece sonunda hareketli müzikler ile sınırsız eğlence yaşadık. Herkese çok teşekkür ederiz.

 2. Puan

  mezuniyetimiz için tercih ettiğimiz boğaz bahçe ve manzarası ve yemeklerin lezzeti diyorummm az kişiydik ama o kadar memnun kaldık ki, biz bize eğlenelim istiyorduk ilk başta mekan çok büyük diye terettüt etmiştik ama o kadar eğlendik ki iyiki burayı seçmişiz her şey için teşekkürler binlerce kez ???

 3. Puan

  üniversite mezuniyetimizi burada yaptık, kokteyl tarzı çok güzel bir akşam oldu hepimiz için ?? kendi müzik listemizi oluşturacaktık ama yetiştiremedik. yine de çalan müzikler o kadar güzeldi ki iyi ki yetiştirememişiz ?? yiyecekler sunum manzara on numara bir yer gönül rahatlığı ile her organizasyon için tavsiye edebilirim kesinliklee ?

 4. Puan

  DÖRT AYRI SINIF VE ÖĞRETMENLERİMİZ OLARAK KALABALIK BİR MEZUNİYET PARTİSİ GERÇEKLEŞTİRDİK. HİZMETTEN VE YİYECEKLERDEN ÇOK MEMNUN KALDIK MANZARAYI SÖYLEMİYOIRUM BİLE GÖRÜLMESİ GEREK ??? HERŞEY İÇİN SAĞOLUN BOĞAZBAHÇE

 5. Puan

  lise mevzuniyetimiz için boğaz bahçeyi tercih ettik, yemekleri o kadar güzeldi ki bir ara tüm sınıf kendimizi sadece yemek yerken bulduk ??? canım istanbulumuzun kusursuz boğaz manzarası ile keyifli bi akşamdı. kim bilir üniversitede nerelere gideceğiz herkesin lise mevzuniyet partisi yapması lazım güzel anılar biriktirdik fotoğraflarımız da çok güzel oldu ? herşey için çok sağolsun herkess

 6. Puan

  Kız kardeşimin mezuniyet balosu burada gerçekleşti. Havası, manzarası, ikramı kısacası her şeyiyle bu mekana bayıldım. Benim gibi diğer davetliler de hayran kaldılar. Çalışanlar çok profesyonel ve yetenekli. Farklı organizasyonlar için mutlaka gözden geçirilmeli.

 7. Puan

  ikiz olan arkadaşlarımızın doğum günü için boğaz bahçe ile anlaştık ve maskeli balo konseptli bi kutlama yaptık ?? o kadar eğlenceliydi ki, çalışanların enerjisi ve ilgisi bizi kendilerine hayran bıraktı diyebiliriz. manzara ve yemekleri deneyimlemesi lazım herkesin, kelimelerle ifade edemem benim doğum günüm gelse de burada kutlasak bir an önce ???

 8. Puan

  Daha önceden ablamın nişanını yaptığımız boğaz bahçe2de şimdide sözlümün doğum gününü kutladık. Eksilmeyen tek şey ilgi ve alaka, mükemmel yemekler ve eşşsiz manzarası gerçekten. Bir etkinlik olsada yine gelsek. Mesela düğünümüz ??

 9. Puan

  kuzenimin nişanı burada olmuştu geçen sene, ben tabi manzaraya hayran kalmıştım ve mekana. uzun bi süre dilimden düşüremeyince arkadaşlarım doğum günümde bana sürpriz yapıp burayı tutmuşlar!! hayatımdaki ennnn güzel doğum günüydü herşey için teşekkür ederim herkese tekrar tekrar ?????

 10. Puan

  kız arkadaşımın doğum gününde ona boğaz bahçede süpriz bir doğum günü partisi düzenledim. yemin ederim organizasyonla benden dahaçok ilgilendilendiler çünkü gecenin sonunda ona evlenme teklif ettim 🙂 inşallah düğünümüzüde burada yaparız. kız arkadaşım arkadaşlarımız ve ben mekana bayıldık özellikle manzarasına. herşey için tekrar teşekkürler

 11. Puan

  Öğrencilerimin mezuniyet kutlaması için Boğaz Bahçe mekanı ile anlaştık. Daha önceden burada katıldığım bir-iki organizasyon daha olmuştu. Fakat mezuniyet bir başka zevkli oluyormuş. Hem ben, hem diğer öğretmen arkadaşlarım, hem öğrencilerim hem de öğrencilerimin velileri bir hayli memnun kaldık. Her şey için teşekkür ediyorum tekrardan. Çok eğlenceli ve samimi bir kutlama oldu. İlginize minnettarız.

 12. Puan

  Lise mezuniyet törenimizin ardından balo organizasyonumuz Boğaz Bahçe’de gerçekleşti. Abartısız herkes mekana aşık oldu. Manzarası, doğası, ilgi, alaka, hizmet, kalite… Her detay kusursuz bir şekilde sunuldu. Personeller oldukça yetenekli ve eğlenceliydi. Müzik çok kaliteliydi ve aşırı eğlendik. Herkese teşekkür ederiz.

 13. Puan

  Kulüp olarak katıldığımız bir etkinliğimizde mekandan aşırı mutlu bir şekilde ayrıldık. Manzarası ve doğası ile bizleri kendine hayran bıraktı. Mekan sahipleri oldukça anlayışlı ve yardımseverdi. Planlarken takıldığımız pek çok noktada bize destek oldular. Herkese öneriyoruz.

 14. Puan

  derneğimizin balosu için tercih ettiğimiz manzarası ile kendine hayran bırakan bir mekan oldu boğaz bahçe bizim için. herkes çok memnun kaldı gerek aperatiflerden gerek güleryüzden. her kokteyl ve balomuzda tercih edeceğiz ve herkese tavsiye ediyoruz ???

 15. Puan

  Şirketimizin 50.yılı için özel bir organizasyonun altından başarı ile kalkan Boğaz Bahçe ekibine çok teşekkür ederiz. Bizi davetlilerimizin yanında yücelten ekip çok kıymetli. İkramlar, müzik ve diğer her detay kusursuzdu. Kendileri ile farklı organizasyonlarda da görüşmek çok istiyoruz.

 16. Puan

  Şirketimizin uluslararası ürün lansmanını bu mekanı tercih ederek gerçekleştirdik. Mekan sahiplerinin özel ilgi ve alakası sayesinde böylesine büyük bir organizasyonun altından kalkabildik. Kokteyl servisinin yapıldığı gecede, herkes kokteyl servisinden memnun kaldı. Şirketimizin prestijine yakışan bir gece oldu. Çok teşekkür ederiz.

Yorum yaz