İstanbul Kına Gecesi Mekanları Fiyatları

Yemekli Fiyat
200 ₺
Hafta İçi
350 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
150 ₺
Hafta İçi
200 ₺
Hafta Sonu

200 Kişilik davetler için başlangıç fiyatıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Sanal Tur

Düğün Videosu

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
200
Min
300
Max
Açık Davet Alanı
200
Min
1000
Max
Kır Bahçesi Alanı
200
Min
1000
Max
Otopark
120
Araç

Mekan Özellikleri

 • Bahçe
 • Çim zemin
 • Sahil kenarı
 • Engelliye uygun giriş
 • Şehir dışında
 • Şehir merkezinde
 • Teras
 • Açık alan
 • Kapalı salon
 • Deniz manzaralı
 • Boğaz manzaralı

İmkanlar

After party organizasyonu
Animatör
Catering
Masa süsleme ve dekorasyon
Dj ve müzik grubu temini
Karşılama kokteyli
Etkinlikten önce prova
Fotoğraf köşesi
Video ve fotoğraf çekimi
İçecek barı
Karşılama Için hostes
Isıtma sistemleri
Mekan giydirme
Menü tadımı
Organizasyon danışmanlığı
Etkinlik sorumlusu
Otopark
Kişiye özel konsept
Düğün pastası
Sahne sistemleri, ses ve ışık
Servis elemanı
Vale
Klima
Orijinal fotoğrafların teslimi
Düğün yemeğI menü tasarımı
Mekan dışı fotoğrafçı getirme
Mekan dışı catering getirme
Mekan dışı organizasyon getirme

Boğaz Bahçe Hakkında

Boğaza sıfır noktada bir kına gecesi her gelin adayının hayalidir. Gelin bu hayali İstanbul 'da, Sarıyer ve Beşiktaş semtlerinin tam ortasında bulunan mekanda rüya gibi bir kına gecesi ile gerçekleştirin. Boğaz Bahçe ile kına organizasyonunuzu, bindallılar içerisinde size yaraşır bir mekanda taçlandıracaksınız. Boğaza nazır bu mekanın güncel fiyatları için ‘’Fiyat Teklifi Al’’ iletişim formumuzu doldurabilir veya bize arayarak ulaşabilirsiniz.

Mekanın Özellikleri ve Olanakları Nelerdir?

Boğaz Bahçe, açık alan seçenekleri ile 100 kişiden, 750 kişiye kadar misafirlerinizi ağırlayabilecek bir kapasiteye sahiptir. Geniş imkanları ile mekan içeriğinde eksiksiz bir hizmet sunmaktadır. Kına tahtı takımı, masa üstü aksesuarları ve  sahne - ışık sistemleri gibi mekanın sizlere sağladığı birçok olanak vardır. Ayrıca 24 saat güvenlik kamera takibi sayesinde kınanız boyunca güven içerisinde olacaksınız.

De luxe hizmetler arasında ise da en güzel gününüzü ölümsüzleştirmek için; anı defteri, video çekimi, fotoğraf (30 adet, 13×18 cm), lüks şamdanlar,orkestra ve sanatçı hizmetleri sağlanmaktadır. İsteğe göre gelin adayının tüm kına malzemeleri sağlanmaktadır. Mekanında kına gecesi hariç, kır düğünü, nikah-nişan töreni, sünnet düğünü, kurumsal davet-iş toplantıları, okul veya mezuniyet töreni, doğum günü gibi birçok etkinliği de gerçekleştirebilirsiniz.

Menü Seçenekleri ve Fiyatları Nasıldır?

Boğaz Bahçe, 2 farklı menü seçimi ile yemek tercihini size bırakıyor. Usta aşçıların ellerinden çıkan menüler oldukça zengin bir içeriğe sahiptir. İster kokteyl ister yemekli bir organizasyon gerçekleştirin, Boğaz Garden’ın profesyonel catering ekibinin leziz ikramları, kına gecenize tat katacak. Gecenin yıldızı olan gelin adayı için de ‘’Gelin Odası İkramları’’ hizmeti de sağlanmaktadır.

Birinci menünün içeriğinde  çoban kavurma yanında tereyağlı pirinç pilavı ve patates püresi vardır. Ara sıcak olarak paçanga böreği ve yemeğin yanına ek olarak salata,meyve tabağı’’ verilmektedir. Daha farklı bir ana yemek tercih etmek isteyenler için ikinci menü ise kuzu tandır yanında tereyağlı pirinç pilavı ve patates püresi verilmektedir. Diğer menü gibi paçanga böreği, salata su, meyve tabağı da dahildir. Bu iki menüden birini tercih etmek isterseniz, fiyatları hafta içi 150 TL ve hafta sonu 200 TL olacak şekilde ücretlendiriliyor.

Boğaz Bahçe Nerededir, Nasıl Gidilir?

Avrupa Yakası’nda bulunan Boğaz Bahçe, İstanbul’un tartışmasız en merkezi noktasındadır. Tam olarak şehrin en gözde semtlerinden olan Beşiktaş ve Sarıyer semtlerinin kesiştiği yerdedir. Ayrıca İstanbul Boğazı’na sıfır konumda bulunan mekana gidiş oldukça kolaydır. Vale hizmeti de bulunan otoparkı, otomobil ile gelecek misafirler için 250 araçlık bir kapasiteye sahiptir. Toplu taşıma ile gelecekler için; otobüs: 151, 152, 40B, 42KM, 48D, 59RS; Metro: M2, minibüs: SRY-16 hatlarını tercih edebilirler. Navigasyon tercih edenler için açık adres: Büyükdere Mahallesi, Çayırbaşı Cd. No:38, 34453 Sarıyer / İstanbul, Türkiye.

Sorular

Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

Fotoğrafçı, organizasyon firması ve catering dışarıdan temin edilebilir.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Açılışlar, bayi toplantısı, baby shower, davet ve resepsiyon, düğün, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, nişan, parti, sünnet düğünü ve kına organizasyonlarınızı düzenleyebilirsiniz.

Birden fazla davet alanı var mıdır? Özellikleri nelerdir?

Açık ve kapalı davet alanları bulunmaktadır. Aynı anda birden fazla davet yapılabilmektedir.

Kokteyl / yemekli menü çeşitleri nelerdir?

Kırmızı ve beyaz et menünün yanında çocuklara özel menü seçenekleri de sunmaktalar.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

Müzik 23:00, servis ise 24:00'da sona ermektedir.

Boğaz Bahçe kına gecesi fiyatları ne kadar?

Boğaz Bahçe kına gecesi fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 150 TL, hafta içi yemekli kişi başı 200 TL, Boğaz Bahçe kına gecesi fiyatları hafta sonu kokteylli kişi başı 200 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 350 TL,

Boğaz Bahçe Kaç kişilik kına gecesi kapasitesine sahiptir?

Boğaz Bahçe açık alan kapasitesi 200 - 1000 kişiliktir, kapalı alan kapasitesi 200 - 300 kişiliktir,

Yorumlar

Sırala

 1. Puan

  Manzarası harika! Mekanı görür görmez kesinlikle burası olmalı dedim iyi sizinle çalıştık

 2. Puan

  Kına gecesi yapmayı düşünenler tabi ki bakın araştırın ,fakat Boğaz Bahçe ekibi ile mutlaka tanışın.14.mayıs 2022 de masal gibi bir gece geçirdik herşeyden çok memnun kaldık Boğaz bahçe ve ekibine çok teşekkür ederiz

 3. Puan

  En başta deniz manzarası için düğün kına bütün etkinlikliklerinizi yapabilirsiniz aşık olunası bir mekan. Ayrıca hizmette bir o kadar iyi, Yunus Emre bey ve ekibine çok teşekkür ederim. kına gecem için çok stresli ve heyecanlıydım ama her şey çok iyi gerçekleştirdikleri için panik yapmama hiç gerek yokmuş. Ekipman da da yok yoktu her şeyi temin ettim .hepsini geçtim o manzaraya bile değer yani teşekkürler.

Yorum yaz