Boduroğlu Düğün Salonu Hakkında

En güzel etkinlikler için geniş kapalı salonuyla Boduroğlu Düğün Salonu çiçeği burnunda çiftlerin en özel gecelerini masal gibi bir geceye dönüştürüyor. Özel etkinlikleriniz için vazgeçilmez bir mekan olan salonumuz kendine özgü ver farklı dekore edilmiştir. Hizmette kalite ve süreklilik Boduroğlu Düğün Salonu ekibi olarak vazgeçilmezimizdir.

Boduroğlu Düğün Salonu’nda düğünlerin yanı sıra bayi toplantısı, davet, resepsiyon, doğum günü, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, nişan, sünnet düğünleri, baby shower, kına, parti, nikah, bekarlığa veda partisi, altın günü, iftar yemeği, şirket yemeği, konferans, seminer, lansman, tanıtım ve gala organizasyonlarınızı yemekli ve yemeksiz olarak gönül rahatlığıyla düzenleyebilirsiniz.

Kaç Kişiliktir?

Boduroğlu Düğün Salonu büyük etkinlikleri karşılayacak genişlikte kapalı alana sahiptir. Yemekli ve yemeksiz düzenleyebileceğiz tüm etkinlikler geniş salonumuzda gerçekleşebilmektedir. Özel etkinlikleriniz için değişilmez alanlardır. Güler yüzlü ve seçkin servis elemanlarıyla özel gününüzde en kaliteli hizmeti ve eğlenceyi yaşatmaktayız.

Özel tasarlanmış klima ve havalandırma sistemiyle yaz kış farketmeksizin misafirlerimizi ağırlıyoruz. Farkı etkinlikler için oturma düzeni oluşturuyor ve sahne ayarlaması yapıyoruz. Teknolojiyi yakından takip eden ekibimiz ile salonumuzu yeniliklere açık hale getiriyoruz.

Nerededir? Nasıl Ulaşılır?

Boduroğlu Düğün Salonu’nun adres ve iletişim bilgilerine sayfadaki harita bölümünden ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi için bizi aramaktan çekinmeyin. Toplu taşıma araçlarıyla ya da özel aracınızla salonumuza rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Boduroğlu Düğün Salonu Ankara - Altındağ mevkiinde konumlanmaktadır. Dilerseniz özel aracınızla ya da toplu taşıma araçlarıyla ulaşım sağlamanız mümkündür. Talatpaşa Bulvarı üzerinde ana yolda bulunmaktadır ve toplu ulaşım araç duraklarına yürüme mesafesindedir. Mehmet Akif Ersoy Evi ve Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesine oldukça yakın mesafededir.

Gerçekleşen Aktiviteler ve Organizasyonlar

Boduroğlu Düğün Salonu yeni evlenen çiftlerin gözdesi olmaya devam ediyor. Geniş kapasitelere ulaşan ferah kapalı salonumuz ile her türlü organizasyona kapılarımızı açmaktayız. Yüksek tavanlı ferah alanı ve özel havalandırma sistemiyle yazın ya da kışın gerçekleştireceğiniz etkinliğiniz göz kamaştıracak.

Boduroğlu Düğün Salonu’nda düğünlerin yanı sıra bayi toplantısı, davet, resepsiyon, doğum günü, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, nişan, sünnet düğünleri, baby shower, kına, parti, nikah, bekarlığa veda partisi, altın günü, iftar yemeği, şirket yemeği, konferans, seminer, lansman, tanıtım ve gala organizasyonlarınızı yemekli ve yemeksiz olarak gönül rahatlığıyla düzenleyebilirsiniz.

Organizasyonunuz öncesi danışacağınız organizasyon sorumlumuz özel gecenizde hayal ettiğiniz tüm detayları gerçekleştirmek için sizlerle planlayacak. Ses, ışık, müzik, dekorasyon, süsleme, ana yemekler, ara sıcaklar, içecekler, ikramlar, sofra düzenlemesi, çiçekler gibi aklınıza gelebilecek tüm detayları organizasyon sorumlumuzla planlayabilirsiniz. Organizasyonunuzun kapasitesine göre oturma düzenini yenileyebilir, her anın planlamasını gerçekleştirebilirsiniz.

Boduroğlu Düğün Salonu Mutluluğun Adresi

Boduroğlu Düğün Salonu profesyonel hizmet ekibiyle geniş kapasitelere ulaşan organizyonlarınızda vazgeçilmez adres olmaya devam ediyor. Profesyonel aşçılarımızla birlikte menü tadımları yapabilir, menü de dilediğiniz değişiklikleri gerçekleştirebilirsiniz.

Ankara - Altındağ mevkiinde yer alan salonumuza özel araçla veya toplu taşıma araçlarıyla ulaşım oldukça kolaydır. Otobüs duraklarına yürüme mesafesindedir.

Boduroğlu Düğün Salonu’nda yaz kış farketmeden en özel gecelerinizi güvenle geçirmenizi sağlıyoruz. Yüksek tavanlı, kapalı salonumuz nişandan düğüne, kınadan sünnete, seminerden toplantıya, galadan partiye tüm etkinliklere kapılarını açıyor. Profesyonel danışmanlarımızla yürüteceğiniz planlama sürecinde tüm detaylarını hakimi olabilir, en küçük detayları seçebilirsiniz.

Boduroğlu Düğün Salonu yılların getirmiş olduğu tecrübeyle sizleri ağırlamaktan mutluluk duyuyor. Kaliteli hizmet ve güler yüzlü servis elemanlarıyla özel gecenizi kusursuz bir ana dönüştürüyor.

 

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    Salonu ve sahnesi hayli geniş bir yer. Düğün konseptime göre süsleme renklerimi mor istemiştim ve mekanın organizasyon yetkilileri salonu mor süslemelerle öyle güzel bir hale getirdiler ki! Her şeyiyle tam istediğim bir düğün oldu.

Yorum yaz