İstanbul Gelin Arabası Fiyatları

Başlangıç Paketi
400 ₺
Her Şey Dahil Paket
750 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Gelin arabası süsleme
Klasik araba kiralama
Limuzin IçI ikram
Limuzin kiralama
Lüks gelin araması kiralama
Özel şoför
Toplu taşıma hizmeti

Blue Rent A Car Gelin Arabası Hakkında

İstanbul ilinin Ataşehir ilçesinde yer alan Blue Rent A Car, gelin arabası kiralama konusunda oldukça çok tercih ediliyor. Geniş araba filosu ve modelleri ile konforlu bir hizmet sunuyor. Araç kiralama fiyatları 400 TL’den başlıyor. Güvenilir ve kaliteli kiralama şirketi ile çalışmak için 'Ücretsiz Teklif Al' formunu doldurarak detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Özellikleri

Blue Rent A Car, müşteri memnuniyeti, güvenirliliği ve kalitesi ile öncü olmayı başarıyor. Gelin ve damadın gideceği mekana rahat ve güvenli bir şekilde ulaşması sağlanıyor. Araç içi ikram seçenekleri ile de konforlu yolculuk yapılıyor. İstediğiniz yiyecek ve içecekler ikram olarak sizlere sunuluyor. Geniş arabalar içerisinde araç içi süsleme imkanları da bulunuyor. Şehir içi farklı tarz ve modellerde araba seçenekleri oluyor. En özel anlarınız için davetlileriniz için taşıma hizmeti de veriliyor.

Olanakları

Şirket, gelin arabası kiralama hizmetleri için özel organizasyon sorumlusu imkanı sunuyor. Kişiye özel konsept ve dekorasyon seçenekleri ile araç süslemesi yapılıyor. Dilerseniz şoför temin ediliyor. Gelin arabası süslemeleri için farklı tarz ayıcık, gelin bebek gibi aksesuarlar kullanılıyor. Araç türleri olarak, klasik arabalar, binek araçlar, lüks limuzin gibi değişik tarz ve model araba imkanları bulunuyor. Araç kiralamadan 3 hafta önce randevu alınması gerekiyor.

Blue Rent A Car Gelin Arabası Fiyatları

Gelin arabası kiralama fiyatları seçilen araba modelleri, kişisel konsept süslemeleri ve lüks ikram seçeneklerine göre farklılık gösteriyor. Başlangıç paketi fiyatları 400 TL’den  sunuluyor. Her şey dahil paket içeriği fiyatları ise 750 TL civarında başlayarak paket içerisine eklenen ek hizmetlere göre değişebiliyor. DüğünBuketi.com danışmanlarıyla görüşerek güncel fiyatları öğrenebilirsiniz.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Kadıköy lokasyonunda bulunan şirket, kolay ulaşılabilecek bir mevkide hizmet veriyor. Çeşitli toplu taşıma araçları ile mekana ulaşım sağlanabiliyor. 11T, 133F, 14AK, 19D, 19S ve 19T otobüsleri, Marmaray, M4 metrosu ile gidilebiliyor. Taksi ve kişisel aracınız ile mekana kolay ulaşabilmeniz için açık adres:

Küçükbakkalköy Mah. Kayışdağı Cd. No:109 K:1 D:2 Ataşehir - İstanbul.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

Sadece İstanbul ilinde hizmet veriyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Tüm özel günlerinizde araç kiralayabilirsiniz.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

3 hafta önceden iletişime geçilmesi gerekiyor.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Araç içi dinletilen müzik ve organizasyon sorumlusu ek avantaj olarak sunuluyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Şoförlü araç kiralama ve araç içi süsleme başlangıç paketi içerisinde yer alıyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Araç içi ikram her şey dahil paket içeriğinde bulunuyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Kişiye özel konsept gelin arabası süsleme seçenekleri sunuluyor.

Blue Rent A Car organizasyon fiyatları ne kadar?

Blue Rent A Car organizasyon fiyatları Blue Rent A Car organizasyon fiyatları Blue Rent A Car organizasyon fiyatları ise 400 - 750 TL arasında değişmektedir.

Blue Rent A Car Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Blue Rent A Car

Yorum yaz