İzmir Kına Gecesi Mekanları Fiyatları

Yemekli Fiyat
200 ₺
Hafta İçi
225 ₺
Hafta Sonu
Yemeksiz Fiyat
13000 ₺
Hafta İçi
- ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
180 ₺
Hafta İçi
200 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Düğün Videosu

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
250
Min
500
Max
Açık Davet Alanı
300
Min
1000
Max
Kır Bahçesi Alanı
300
Min
1000
Max
Otopark
500
Araç

Mekan Özellikleri

  • Supla
  • Yapay çIçek süsleme
  • Bahçe
  • Çim zemin

İmkanlar

After party organizasyonu
Barkovizyon
Catering
Masa süsleme ve dekorasyon
Dj ve müzik grubu temini
Karşılama kokteyli
Video ve fotoğraf çekimi
Jeneratör
Karşılama Için hostes
Volkan şovu
Menü tadımı
Organizasyon danışmanlığı
Etkinlik sorumlusu
Otopark
Düğün pastası
Sahne sistemleri, ses ve ışık
Servis elemanı
Kokteyl menü
Yemek servisi
Mekan dışı catering getirme
After party alanı
Alkol servisi

Bizim Bahçe Kır Düğünü Hakkında

Muhteşem bir kına gecesi geçirmenize olanak sağlayan Bizim Bahçe Kır Düğünü, İzmir ilinin Gaziemir ilçesinde heyecanla sizlere hizmet vermeyi bekliyor. Muhteşem davetler vermeniz için imkan sağlayan mekan en güzel kına gecesi organizasyonlarınızı organize etmeniz için yardımcı oluyor. Harika vakit geçirmenize olanak veren salonun çeşitli fiyat yelpazesi bulunabiliyor. Mekanın yemekli fiyatları yaklaşık olarak 180 TL’den başlıyor.

Özellikleri ve Kapasitesi

Profesyonel ekibi tarafından her ayrıntısı büyük bir özenle dikkate alınan Bizim Bahçe Kır Düğünü, şık tasarımı ile ve kaliteli imkanları ile verdiği kusursuz hizmet aklınızı başından alıyor. Kına gecesi alanında verdiği özenli hizmeti çiftlerin bu mekânı seçmesinde büyük bir önem arz ediyor. Mekan açık alan imkanının yanında kapalı alan imkanıyla dört mevsim kına gecesi yapma imkanını sizlere sunuyor. Işık, sahne ve ses hizmetleri ile rengarenk dakikalar yaşamanıza ve keyifli bir kına gecesi geçirmenize olanak sağlıyor.

Yemek servisi hizmeti ile unutamayacağınız ve lezzetleri ve tatları sizlere sunarak sizin ve misafirlerinizin memnuniyetini kazanıyor. Hazırlık odası bulunan mekanın, gelin ve damadın harika görünümüne kavuşması için ortam hazırlıyor.  Geniş kapasite seçeneği bulunan mekan sizlere çeşitli avantajlar sağlıyor. Kapalı alan kapasitesi minimum 300 kişiden başlıyor ve 400 kişiye kadar yükselebiliyor. Açık alan kapasitesi ise 750 kişi ile 1000 kişi arasında değişkenlik gösteriyor.

Bizim Bahçe Kır Düğünü Kına Fiyatları

Sınırsız eğlence ve rüya gibi bir kına gecesi isteyenlerin sıklıkla tercih ettiği mekanın çeşitli fiyat seçenekleri bulunuyor. Yemekli fiyatları minimum 200 TL’den başlıyor. Mekanın kokteyl fiyatları ise 180 TL'ye ulaşıyor.

DüğünBuketi danışmanlarından daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Sunulan İmkanlar

Şık ve zarif tasarımı ile büyüleyici bir kına gecesi organizasyonu yapmanıza fırsat veren Bizim Bahçe Kır Düğünü, misafirlerinize unutamayacakları dakikalar yaşatma konusunda garanti veriyor. Kına gecesi alanında verdiği eşsiz hizmeti mekânın çiftlerden tam puan almasına sebep oluyor.

Kır manzarası, bahçe manzarası ve doğa manzarası bulunan mekân, tabiatın mucizelerinden yararlanarak ferah bir ortamı sizler için oluşturuyor. Mekanın after party hizmeti bulunuyor. Ayrıca vale hizmeti de mevcut. Aynı anda birden fazla düğün yapma imkanları ile herkesin beğenisini kazanıyor.

Nerededir? Nasıl gidilir?

İzmir ilinin Gaziemir ilçesinde bulunan mekâna dilerseniz otobüsle dilerseniz özel araçla gideblirsiniz. Özel araçla gitmek isteyenler için adres;

Dokuz Eylül, Mahallesi, Akçay Cd. No:235, 35410 Gaziemir/İzmir.

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    Gerçekten anlatıldığı gibi sınırsız eğlence olan bir kına gecesiydi, o kadar eğlendim keşke tekrarı olsa

  2. Puan

    Güzel bir işletme. Personeli güler yüzlü.

Yorum yaz