İstanbul Kına Gecesi Mekanları Fiyatları

Yemekli Fiyat
260 ₺
Hafta İçi
320 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
20
Min
250
Max
Otopark
50
Araç

Süslemeler & Ekstralar

  • Kına mumu
  • Kına müziğI

Mekan Özellikleri

  • Asansör
  • Şehir merkezinde
  • Teras
  • Şehir manzaralı

İmkanlar

Masa süsleme ve dekorasyon
Dj ve müzik grubu temini
Karşılama Için hostes
Otopark
Sahne sistemleri, ses ve ışık
Orijinal fotoğrafların teslimi
Yemek servisi
Mekan dışı organizasyon getirme

Biz Bize Fasıl Hakkında

İstanbul’un Ataşehir ilçesinde sıcak ve samimi ortamıyla hizmet veren Biz Bize Fasıl kına gecesi organizasyonlarınıza ev sahipliği yapmak için sizi bekliyor. Kendine özgün ambiyansı ve zengin menü çeşitleri ile kına gecesi davetleriniz için oldukça ideal imkanlara sahip. Mekanda vereceğiniz kına gecesi davetleriniz için belirlenen kişi başı fiyatları 260 TL ’den başlıyor.

Özellikleri

250 kişilik kapalı alanı ile hizmet veren Biz Bize Fasıl muhteşem bir şehir manzarasına sahip. Engelli girişine uygun olan mekânda ayrıca asansör bulunuyor. Nostaljik mekan tasarımı ve ahşap masa ve sandalyeler kına gecesi davetinize özel düzenlenebiliyor. Mekan sadece kına gecesi organizasyonu değil kurumsal davetler, evlilik teklifi ve mezuniyet organizasyonları gibi birçok davet için özel hizmetler sunuluyor.

Biz Bize Fasıl Kına Gecesi Organizasyon Fiyatları

Zengin menüsü ile davetlerinize tat katan mekan, bir dost edasında samimiyetini ve sektördeki profesyonelliğini sizlere en iyi şekilde yansıtıyor. Fiyatlar haftanın günlerine, organizasyon türüne, talep edilen ek hizmetlere ve kişi sayısına göre değişiklik gösterebiliyor. Yemekli kına eğlencesi fiyatları hafta içi 260, hafta sonu ise 320 TL aralığında seyrediyor. Fiyatlar hakkında detaylı bilgi için ‘’Ücretsiz Teklif Al’’ formunu doldurabilirsiniz.

Sunduğu Hizmetler

En güzel anlarınızı ölümsüzleştirmek isteyen Biz Bize Fasıl bünyesinde fotoğraf çekimi hizmeti sunuyor. Mekan bünyesinde fasıl ve sanatçı hizmeti bulunuyor. Ayrıca konuklarınızı karşılamak için karşılama hostesti ve dileseniz dışarıdan DJ- müzik grubu getirme imkanı da mevcut. Davetlerinize uygunluk sağlayan nostaljik iç dizaynına sahip olan mekan sadece mekan dilerseniz dışarıdan organizasyon firması ile anlaşmanıza müsaade ediyor.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

İstanbul Ataşehir ’de konumlanan mekanda konuklara özel otopark hizmeti bulunuyor. Bu yüzden özel aracınız ile mekana gönül rahatlığıyla gelebilirsiniz. Ayrıca toplu taşıma ile ulaşım sağlayacak olan konuklar için bulundukları konuma bağlı olarak; 19E, 19EK, 19M numaralı otobüs hatlarını ya da M5 metro hattını tercih edebilirler. Ek olarak D61, D63A, D63B numaralı dolmuşlar ve C317 numaralı minibüsleri de mekanın bulunduğu konumunda geçiyor. Biz Bize Fasıl’ın açık adresi ise şu şekilde: Ataşehir Atatürk, mozaik çarşı, 34758 Ataşehir/İstanbul.

Sorular

Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

Süsleme.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Davet ve Resepsiyon, Doğum günleri, Düğün, Eğlence, Kına, Kurumsal Etkinlikler, Mezuniyet Törenleri, Nişan, Parti.

Fotoğraf ve video seçenekleri nelerdir?

Fotoğraf servisimiz var.

Orkestra ve Müzik Seçenekleri nelerdir?

Fasıl ve sanatçı.

Kokteyl / yemekli menü çeşitleri nelerdir?

Fix menü.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

00.00

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Sandalye süsleme.

Biz Bize Fasıl kına gecesi fiyatları ne kadar?

Biz Bize Fasıl kına gecesi fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 260 TL, Biz Bize Fasıl kına gecesi fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 320 TL,

Biz Bize Fasıl Kaç kişilik kına gecesi kapasitesine sahiptir?

Biz Bize Fasıl kapalı alan kapasitesi 20 - 250 kişiliktir,

Yorum yaz