İstanbul Evlilik Teklifi Mekanları Fiyatları

Yemekli Fiyat
260 ₺
Hafta İçi
320 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
20
Min
250
Max
Otopark
50
Araç

Mekan Özellikleri

  • Asansör
  • Şehir merkezinde
  • Teras
  • Şehir manzaralı

İmkanlar

Masa süsleme ve dekorasyon
Dj ve müzik grubu temini
Karşılama Için hostes
Otopark
Sahne sistemleri, ses ve ışık
Orijinal fotoğrafların teslimi
Yemek servisi
Mekan dışı organizasyon getirme

Biz Bize Fasıl Hakkında

Biz Bize Fasıl, evlilik teklifi organizasyonunuzu gerçekleştirebileceğiniz mekanlar arasında öne çıkıyor. İstanbul ili Ataşehir ilçesinde yer alan mekan, konum olarak rahatlıkla ulaşabileceğiniz bir noktada bulunuyor. Mekanda, evlilik teklifi için konseptinize uygun bir organizasyon gerçekleştirebilirsiniz. Mekanda, evlilik teklifi fiyatları kişi başı 260 TL’den başlıyor.

Özellikleri ve Kapasitesi

Biz Bize Fasıl, kapalı alanda 250 kişilik davetlinizi ağırlamanıza imkan tanıyor. En özel anlarınızı paylaşacağınız sevdiklerinizle keyifli ve romantik bir akşam geçirebilirsiniz. Merkezi konumda yer alan şehir manzaralı mekanda, sizin ve sevdiklerinizin kullanabileceği bir de teras alanı bulunuyor. Mekanda, tarzınıza ve konseptinize göre hazırlanmış masa süsleme ve dekorasyonlar, organizasyonunuzun kalitesini daha da arttırıyor.

Sunduğu Olanaklar

Biz Bize Fasıl, evlenme teklifi organizasyonunuzu en romantik ve tarzınıza uygun bir hale getirmek için hizmet veriyor. Mekanda, masa süsleme ve dekorasyonlarını renk ve tarzınıza göre belirleyebilirsiniz. Tekliften sonra sevdiklerinizle keyifli zaman geçirmeniz adına ses, sahne ve ışık sistemleri, akşamınızı daha keyifli hale getiriyor.

Mekanın yemek servisi ile sevdiklerinizi de en iyi şekilde ağırlayabilirsiniz. Lezzetli ve usta ellerden çıkan menüler, organizasyonunuzun kalitesini taçlandırıyor. Dilerseniz, müzik grubu ya da dj seçeneklerinden de faydalanabilirsiniz. Organizasyonunuzu tamamen kişiselleştirmek isterseniz de dışarıdan bir organizasyon firması ile anlaşma imkanınız bulunuyor. Doğum günü, kına gecesi gibi özel günlerinizde de bu mekanı tercih edebilirsiniz.

Biz Bize Fasıl Evlilik Teklifi Fiyatları

Evlilik teklifi mekanları arasında yer alan mekan en mutlu anlarınızı kusursuz ve unutulmaz bir hale getiriyor. Mekanda, yemekli organizasyon seçeneği sayesinde daha uzun ve keyifli zaman geçirebilirsiniz. Yemekli organizasyonlarda, evlilik teklifi fiyatları hafta içi kişi başı 260 TL’den başlıyor. Hafta sonu ise fiyatlar, kişi başı 320 TL’den başlıyor.

Fiyatlar hakkında detaylı bilgi sahibi olabilmek için sitemizde yer alan “Ücretsiz Teklif Al” formunu doldurabilirsiniz.

Nerededir? Nasıl Giderim?

Evlilik teklifi organizasyonlarınız için tercih edebileceğiniz Biz Bize Meyhane, İstanbul ili, Ataşehir ilçesinde yer alıyor. Mekanın otopark hizmeti ve merkezi konumu sayesinde, kişisel araçlarınızla rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Bunun dışında, mekana ulaşmak için toplu taşıma araçlarını da tercih edebilirsiniz.

320A, 19T, 19Y ve 19EK numaralı belediye otobüsleri ile mekana ulaşım sağlayabilirsiniz.

Adres: Ataşehir Atatürk, mozaik çarşı, 34758 Ataşehir/İstanbul, Türkiye.

Sorular

Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

Süsleme.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Davet ve Resepsiyon, Doğum günleri, Düğün, Eğlence, Kına, Kurumsal Etkinlikler, Mezuniyet Törenleri, Nişan, Parti.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Sanatçı.

Fotoğraf ve video seçenekleri nelerdir?

Fotoğraf servisimiz var.

Orkestra ve Müzik Seçenekleri nelerdir?

Fasıl ve sanatçı.

Kokteyl / yemekli menü çeşitleri nelerdir?

Fix menü.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

00.00

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Sandalye süsleme.

Biz Bize Fasıl evlilik teklifi fiyatları ne kadar?

Biz Bize Fasıl evlilik teklifi fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 260 TL, Biz Bize Fasıl evlilik teklifi fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 320 TL,

Biz Bize Fasıl Kaç kişilik evlilik teklifi kapasitesine sahiptir?

Biz Bize Fasıl kapalı alan kapasitesi 20 - 250 kişiliktir,

Yorum yaz