İstanbul Nikah Sonrası Yemek Fiyatları

Yemekli Fiyat
100 ₺
Hafta İçi
150 ₺
Hafta Sonu
Yemeksiz Fiyat
50 ₺
Hafta İçi
80 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
80 ₺
Hafta İçi
100 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
300
Min
400
Max
Açık Davet Alanı
50
Min
100
Max
Kır Bahçesi Alanı
50
Min
100
Max
Otopark
50
Araç

Mekan Özellikleri

 • Engelliye uygun giriş
 • Gelin tagı ve mekan süsleme
 • Gelin yolu
 • Kolonsuz salon
 • Masa şamdan seçenekleri
 • Şehir merkezinde
 • Yüksek tavan
 • Açık alan
 • Kapalı salon
 • Doğa manzaralı
 • Şehir manzaralı

İmkanlar

Catering
Masa süsleme ve dekorasyon
Dj ve müzik grubu temini
Fotoğraf köşesi
Video ve fotoğraf çekimi
Jeneratör
Mekan giydirme
Menü tadımı
Etkinlik sorumlusu
Otopark
Kişiye özel konsept
Düğün pastası
Servis elemanı
Vale
Klima
Mekan dışı fotoğrafçı getirme
Mekan dışı organizasyon getirme

Bistro Cabana Hakkında

İstanbul Ataşehir’de bulunan Bistro Cabana, nikah sonrası yemek davetleri için kapılarını ardına kadar açıyor. Post-modern mimarisi ve kendine has atmosferi ile her kesimden davetliyi ağırlayan bu mekan, şimdiye kadar pek çok diziye, filme ve müzik klibine ev sahipliği yapmış bir yer. Medcezir, Kiralık Aşk ve Yüksek Sosyete Bistro Cabana’da çekilen dizilerin sadece bir kaçı. Mekanın ortalama olarak 100 TL’ye başlayan uygun fiyatları ile unutulmaz bir nikah sonrası yemek fırsatı sizleri bekliyor. "Ücretsiz Teklif Al" formunu doldurarak detaylı bilgileri elde edebilirsiniz.

Davet Alanı Özellikleri

Bistro Cabana hem açık bir davet alanına hem de kapalı bir davet alanına sahip. Bu bağlamda yılın on iki ayı hizmet veren bir müessese burası. Kapalı salonun kapasitesi, 300 - 400 kişi arasında iken, açık alanda 50 - 100 kişilik bir kapasite mevcut. Ayrıca otopark ve vale imkanının olduğu bu mekanda, 50 araçlık bir park yeri bile bulunuyor.

Bistro Cabana Nikah Sonrası Yemek Fiyatları

Nikah sonrası davetler için üç farklı alternatif sunuluyor. İlk alternatif, sadece pasta ve meşrubat seçeneklerinden oluşan bir paket. Bu paket çoğu çift tarafından sıklıkla tercih edilmekte. 50 - 80 TL arasında değişen bu standart paketin daha kapsamlı hali ise kokteyl paket. 80 - 100 TL civarında bir fiyat farklılığının olduğu kokteyl paketin içinde farklı çeşitlerde atıştırmalıklar, börek - çörek ve pasta çeşitleri bulunuyor. Bistro Cabana'da nikah sonrası davetler en çok tercih edilen paket ise, yemekli paket. Hem Türk mutfağından, hem de dünya mutfağından pek çok çeşidi bünyesinde barındıran bu mekanda ödüllü aşçıları ve genç - dinamik bir servis ekibi bulunuyor. Bistro Cabana hafta içi nikah sonrası yemek fiyaltarı kişi başı 100 TL'den başlarken, hafta sonu nikah sonrası yemek fiyatları 150 TL civarında.

Olanaklar

Kurulduğu ilk günden itibaren hem sıra dışı mimarisi hem de organizasyon yetenekleri ile beğenileri toplayan bu Bistro Cafe bünyesinde, etkinliğin gidişatından sorumlu bir yetkili bulunduruyor. Nikah sonrası davette istediğiniz tarza göre masa dizaynı, fotoğraf çekim alanında kullanılan aksesuarlar ve dahasına ortaklaşa karar vereceksiniz. Sahne - ses ve ışıktan sorumlu bir teknik ekip de mekanda bulunuyor. Bütün bunlara ek olarak fotoğraf ve kamera alanında son teknoloji ekipmanlar, alanında uzman kişiler tarafından itinayla kullanılarak, etkinlik sonrasında unutulmayacak eserlere imza atılıyor. Arzu ettiğiniz takdirde, Bistro Cabana dışından farklı bir fotoğraf ve organizasyon ekibi de getirebilirsiniz. Fakat, mekanın üstün olanaklarından maksimum fayda sağlayabilmek için Bistro Cabana’nın sizlere sunduğu fırsatları kaçırmamanızı öneririz. Salonda nikah sonrası yemek dışında, düğün, nişan, söz ve davet gibi organizasyonlarınızı da düzenleyebilirsiniz.

Bistro Cabana Nerededir?

İstanbul Anadolu Yakası’nın merkezi Ataşehir’de bulunan Bistro Cabana ulaşım konusunda oldukça avantajlı. Kadıköy mevkisinden buraya ulaşmak için, E-5 Karayolu’nu kullanabilir, Bostancı Köprüsü’nü geçerek İçerenköy kavşağından Kayışdağı güzergahında ilerleyebilirsiniz. Kayışdağı caddesi 202 numarada konumlanmış olan Bistro Cafe açık adresi şu şekilde:

İnönü, Zümrüt Sk. No:10, 34755 Ataşehir / İstanbul.

Sorular

Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

Fotoğrafçı ve organizasyon firmasını dışarıdan da temin edebilirsiniz.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün, nişan, kına organizasyonları, her çeşit kokteyl davet, parti ve doğum günü kutlamaları burada gerçekleştiriliyor.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Mekanda profesyonel ürün tanıtımları, reklam - klip çekimleri yapılmakta. Buna ek olarak film ve dizi çekimleri burada profesyonel bir şekilde gerçekleştiriliyor .

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Masa ve sandalye süslemeleri, fotoğraf çekimi için arkaplan hazırlanması ve ses - ışıktan sorumlu teknik ekip, başlangıç paketi ile ulaşılabilmekte.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Yemek servisi, menüde değişiklik yapma imkanı ve kişiselleştirilmiş bir temanın ayarlanması, her şey dahil paket ile sizlere sunulmakta.

Fotoğraf ve video seçenekleri nelerdir?

Mekanın bünyesinde kaliteli ekipmanlar ve uzman bir ekip bulunuyor. Arzu ederseniz, mekan dışından da kamera elemanları çağırabilirsiniz.

Birden fazla davet alanı var mıdır? Özellikleri nelerdir?

Evet, mekanda kapalı ve açık davet alanları bulunuyor. Kapalı davet alanında yüksek tavan ve modern ve özgün tasarımlar bulunmakta.

Orkestra ve Müzik Seçenekleri nelerdir?

Müzik ve orkestra konusunda akustik performanslara sahne olan Bistro Cabana, ister canlı müzik, isterseniz de DJ imkanı sunmakta.

Kokteyl / yemekli menü çeşitleri nelerdir?

Menü konusunda sınırsız tercih imkanınız bulunmakta. Dahası, etkinlik öncesinde menü tadımı bile yapılabiliyor. Ana menü olarak, kırmızı - beyaz et veya balık seçenekleri mevcut. İlave olarak, vejetaryen, çocuk, diyabet veya diyet menü de tercih edebilirsiniz.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

Saat 23.00'e kadar servis ve müzik devam etmekte. Arzu ederseniz bu süre daha da uzatılabilir.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Mekanın konseptinde genel olarak sürreal ve sıra dışı temalar benimsenmiş. Arzu ettiğiniz takdirde başka seçenekler de mevcut.

Bistro Cabana organizasyon fiyatları ne kadar?

Bistro Cabana organizasyon fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 80 TL, hafta içi yemekli kişi başı 100 TL, Bistro Cabana organizasyon fiyatları hafta sonu pasta meşrubatlı kişi başı 80 TL, hafta sonu kokteylli kişi başı 100 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 150 TL,

Bistro Cabana Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Bistro Cabana açık alan kapasitesi 50 - 100 kişiliktir, kapalı alan kapasitesi 300 - 400 kişiliktir,

Yorum yaz