Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları Fiyatları

Başlangıç Paketi
1500 ₺
Her Şey Dahil Paket
2000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Dış çekim
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Konsept çekim
Kuaförde çekim
Nişan çekimi
Save the date
Trashday

Bir Düğünün Hikayesi by Beta Color

1987’den beri Ankara ilinin Çankaya ilçesinde hizmet veren Bir Düğünün Hikayesi by Beta Color ekonomik dış çekim fiyatları ile hizmet sunuyor. Düğün hikayesini başarılı bir şekilde işleyen düğün fotoğrafçısı genç, yaratıcı ve işini severek yapan ekip ile çekimleri gerçekleştiriyor. Dış çekim, düğün belgeseli, düğün hikayesi gibi çekimleri her şey dahil paketleri içerisinde gerçekleştiriyor.

Özellikleri

Çankaya ilçesindeki Beta Color düğün fotoğrafçısı, 30 yıldan fazladır sahip olduğu çekim tecrübesi ile genç ekibinin enerjisi ve güncel bakış açısını birleştirerek harika kareler yakalıyor. Çekim öncesi çiftlerle tanışan düğün fotoğrafçısı gelin ve damadın istekleri doğrultusunda çekim planı oluşturuyor. Gelin ve damadın tanışması ile başlayan harika hikaye evlilik teklifi, isteme, söz, nişan, kına, nikah ve son olarak düğün ile sonlanıyor. Çiftin her anını mükemmel şekilde kolajlıyor.

Bir Düğünün Hikayesi by Beta Color Dış Çekim Fiyatları

Beta Color 1500 TL’den başlayan dış çekim fiyatları ile hizmet veriyor. Güncel ve kaliteli ekipmanlara sahip  olan düğün fotoğrafçısı tüm anlarınızı deneyimli ve yenilikçi kadrosu ile gerçekleştiriyor. Farklı dış çekim yerleri, konsept çekim, düğün hikayesi çekimlerinin yanı sıra özel gününü sosyal medya hesaplarında paylaşmak isteyenler için kısa düğün videosu gibi farklı seçenekler fiyatları belirliyor.

Sitemizde bulunan ücretsiz forma istediğiniz kriterleri belirterek dış çekim fiyat bilgisine ulaşabilirsiniz.

Olanakları

Tüm özel anlarınızda yanınızda olan ve modern ekipmanlar kullanarak her açıdan sizleri görüntüleyen Beta Color, iki hafta gibi kısa bir sürede harika düğün hikayenizi sizlere teslim ediyor. İlk bakış,  evlenme teklifi, ilk söz veriş, parmağa takılan yüzükler, ellere yakılan kınalar ve ’’Evet’’ naraları atılan anlarınız ölümsüzleşiyor. Eşinizle yaptığınız ilk dans, düğün günü yapılan hazırlıkların tamamı, kısacası sizi anlatan her detay, her an düğün hikayenizde bulunuyor. Sevdiklerinizle yaşadığınız bu güzel anları bir arada gördüğünüzde mutluluğunuz artıyor.

Nerededir?

Ankara ili Çankaya ilçesinde bulunan Beta Color düğün fotoğrafçısı şehir içi ve şehir dışı her alanda dış çekim gerçekleştirebiliyor. Şehir içerisinde ulaşım sağlamak isterseniz, toplu taşıma araçlarını kullanabilirsiniz. Kişisel araçlarınızla ulaşım sağlayacaksanız açık adres şu şekildedir: Tahran Cad. (Hilton Oteli İçi) No:12 Kavaklıdere Çankaya / Ankara.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

Tüm şehirlere hizmet veriliyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Dış çekim, kına çekimi, evlilik teklifi çekimi, nişan çekimi, söz çekimi.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

İki ay önceden iletişime geçilmelisiniz.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Trashday ve save the date çekimleri yapılıyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Dış çekim ve düğün videosu.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Düğün hikayesi, düğün klibi ve düğün hikayesi çekim ve hazırlıkları.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Gelin ve damat ile belirlenen çekim yeri ve tarihine göre çiftler ile görüşülerek konsept belirlenebiliyor.

Ürünün teslim süresi nedir?

2 hafta içinde teslim ediliyor.

Bir Düğünün Hikayesi By Beta Color düğün fiyatları ne kadar?

Bir Düğünün Hikayesi By Beta Color düğün fiyatları Bir Düğünün Hikayesi By Beta Color düğün fiyatları Bir Düğünün Hikayesi By Beta Color organizasyon fiyatları ise 1500 - 2000 TL arasında değişmektedir.

Bir Düğünün Hikayesi By Beta Color Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Bir Düğünün Hikayesi By Beta Color

Yorum yaz