Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları Fiyatları

Başlangıç Paketi
1000 ₺
Her Şey Dahil Paket
1500 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Orijinal fotoğrafların teslimi
Dış çekim
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Ekip tedariğI
Nişan çekimi
Save the date
Şehir dışı hizmet
Trashday
Yurt dışı hizmeti

Bir Düğün Günü Hakkında

10 kişilik ekipten oluşan Bir Düğün Günü, İstanbul Kadıköy ilçesinde yer alıyor. Düğün günlerinin vazgeçilmez adresi olan dış çekim ve düğün fotoğrafçısı ekibi, 2012 yılından bu yana çiftlerle birlikte oluyor. Bir meslekten çok yaşam tarzı olarak fotoğrafçılığı benimsemiş bir ekip ile beraber en güzel gününüzü ölümsüz kılabiliyorsunuz. 1.000 TL'den başlayan dış çekim paket fiyatları ve diğer olanakları ile mutluluğunuzu taçlandırabilirsiniz.

Çekim Türleri

Düğün gününüzü diğer günlerden ayıran özel anlamların olduğunu bilen Stüdyo Düğün Günü, her zaman titizlikle çalışıyor. Stüdyoya sıkışıp kalmadan, önceliği her zaman açık alanlara veren ekip, eğlenceli çekimler yapıyor. Çekim süreci, anlaşmanız dahilinde, save the date çekimleriyle başlıyor.  Bu çekimlerden sonra düğün gününde de profesyonel çekimler yapılıyor.

Düğün gününün bütün büyülü anları fotoğraf karelerine sığdırılıyor. Daha sonra bu fotoğraflardan düğün belgeselleri ve klipleri oluşturuluyor. Büyülü anları hiç bozmayan ekip, gelin ve damatlar ile son adımda trashday çekimi için sözleşiyor.

Bir Düğün Günü Kadıköy Dış Çekim Fiyatları

Profesyonelliğin getirdiği aşırı ücretlerden kaçarak siz değerli çiftler için 1.000 TL'den başlayan uygun fiyatları ile hizmet veriyor. Her şey dahil paket fiyatı için de 1.500 TL'den başlangıç yapıyor. Çiftlerin taleplerine ve ek hizmetlere göre fiyat farklılıkları olabiliyor.

Tarih, konsept ve fiyat konusunda daha detaylı bilgi isterseniz "Ücretsiz Teklif Al" formunu doldurmanız yeterlidir.

Ek Hizmetler

Stüdyo Düğün Günü, 10 kişinin birlikte çalışmasıyla oldukça profesyonel sonuçlar ortaya koyuyor. Bu çekimler için henüz karar veremediğiniz bir mekan ya da konsept olursa, ekip geçmiş tecrübelerinden yararlanarak bu konuda size yardımcı oluyor. Yeni evlenecek çiftler tarafından sıkça tercih edilen bir ekip olmasından dolayı 3-4 hafta önceden randevunuzu oluşturmanız gerekebiliyor.

İstediğiniz günde çalışabilmeniz için önceden randevunuzu oluşturduğunuz firma ile tüm işlemleri tamamlayıp çekimleri yaptıktan 3 hafta sonra da fotoğrafların orijinallerini alıyorsunuz.

Nerededir?

İstanbul ili Kadıköy ilçesinde bulunan stüdyoya ulaşım oldukça kolaydır. Dilerseniz özel aracınızla dilerseniz de toplu taşımayla rahatça gidebilirsiniz. Toplu taşıma için Marmaray, M4 metro hattı ve 16, 16D, 34AS, 34Z, 4, 9K numaralı İETT otobüslerini kullanabilirsiniz. Bir Düğün Günü stüdyosunun açık adresi şu şekildedir:

Osmanağa Mah. Söğütlüçeşme Cad. No:172 Kat:2 Kadıköy / İstanbul.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

Her şehre hizmet veriliyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Konsept çekim ve nişan çekimi var.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

4 hafta önce iletişime geçebilirsiniz.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Şehir dışı ve yurt dışı çekim hizmeti var.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Dış çekim, düğün belgeseli ve düğün klibi hazırlığı yapılıyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Düğün hikayesi, save the date ve trashday çekimlerini kapsıyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Konsept çekime ek olarak trashday ve save the date çekimlerinde konsept tasarımlar yapılabiliyor.

Ürünün teslim süresi nedir?

3 hafta sonra teslim ediliyor.

Bir Düğün Günü düğün fiyatları ne kadar?

Bir Düğün Günü düğün fiyatları Bir Düğün Günü düğün fiyatları Bir Düğün Günü organizasyon fiyatları ise 1000 - 1500 TL arasında değişmektedir.

Bir Düğün Günü Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Bir Düğün Günü

Yorum yaz