Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları Fiyatları

Başlangıç Paketi
1500 ₺
Her Şey Dahil Paket
2000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Dış çekim
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Katalog çekimi
Konsept çekim
Kuaförde çekim
Mezuniyet çekimi
Nişan çekimi
Save the date
Stüdyo fotoğraf çekimi
Trashday

Bir Düğün Bir Hikaye Hakkında

Bir Düğün Bir Hikaye yeni nesil fotoğraf ve düğün videolarıyla öne çıkan fotoğrafçılardan birisi. Flaş Foto adıyla da bilinen ekip, yalnızca dış çekim ve düğün fotoğrafçısı olmalarıyla değil, düğün filmi adı verilen konseptleriyle de oldukça güzel işler çıkarıyor. Ankara Keçiören ilçesinde bulunan Bir Düğün Bir Hikaye, 1500 TL’den başlayan fiyatları ile de dikkat çekiyor.

Özellikler

Mutlu anlarınızı hep hatırlamanızı isteyen Flaş Foto, başarılı kadrosuyla 1999 senesinden beri çiftlerin düğünlerinde ve albümlerinde yer buluyor. Çekimlerinde özellikle ışık ve pastel tonları harmanlayan ekip, çiftlere sevgi dolu fotoğraflar sunuyor. Gelin ve damat adaylarının bu yoğun günlerini en iyi şekilde planlayan Bir Düğün Bir Hikaye, kısa zamanda başarılı çekimleri rahatlıkla gerçekleştirebiliyor. Üstelik çiftlerimiz çekimden bir ay sonra fotoğraf ve videolarını teslim alabiliyorlar.

Dış çekim ve düğün fotoğrafçısı olarak sınır tanımayan ekip, başka şehir ve ülkelerde yaşayan adayları da unutmamış. Ekibi dilediğiniz her ülkeye davet etmeniz ve farklı konseptler gerçekleştirmeniz mümkün. Dilerseniz fotoğraflarınıza enfes bir Paris manzarası bile eşlik edebiliyor. Üstelik en mutlu gününüzde yanında Bir Düğün Bir Hikaye’yi isteyen çiftlerimizin dört hafta önce ekiple iletişime geçmesi yeterli oluyor.

Bir Düğün Bir Hikaye Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

Flaş Foto, fiyatları bütçeye uygun bir düğün fotoğrafçısı. Farklı paket seçenekleri arasında tercih yapabilecek çiftlerimiz için başlangıç paket fiyatları 1500 TL’den başlıyor. Paket fiyatları, fotoğraf ve video tercihlerine göre farklılık gösteriyor. Sizler de size en uygun paket için teklif almak isterseniz “ Fiyat Teklifi Al ” butonuyla bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Olanaklar

Flaş Foto, oldukça fazla seçeneğe sahip bir düğün fotoğrafçısı. Ekip, fotoğraf çekiminin yanı sıra düğün hikayesi de çekebiliyor. Daha uzun bir video çekimi isteyen çiftlerimiz, ekibin düğün belgeseli seçeneğinden de faydalanabiliyor. Üstelik seçenekleriniz bunlarla da sınırlı değil.

Ekip, özellikle son dönemde çiftler tarafından oldukça tercih edilen save the date ve trashday konseptinde de çekimler yapıyor. Bu stresli günü eğlenceye çevirmek isteyen gelin ve damat adaylarımız, birbirinden farklı paket seçeneklerinden en uygununu seçebilirler.

Flaş Foto Nerededir? Nasıl Ulaşılır?

Flaş Foto, Ankara Keçiören ilçesinde hizmet veriyor. Konuma M4 metrosu ve 421-7, 479 numaralı otobüslerle oldukça kısa sürede ulaşabilirsiniz. Şahsi araçlarıyla stüdyoya ulaşmak isteyen misafirlerimiz içinse açık adres şöyle: Pınarbaşı, Nuri Pamir Cd. NO:7/C, 06280 Keçiören / Ankara.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

Tüm şehirlerde hizmet verilebilmektedir.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Katalog ve konsept çekim mevcuttur.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Etkinlikten altı hafta önce iletişime geçilmelidir.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Şehir Dışı ve Yurt Dışı Çekimleri seçeneği mevcuttur. Paket içeriklerine arzu ettiğiniz eklemeler yapılabilir.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Ekipman temini, fotoğraf çekimi ve dijital fotoğraf teslimi mevcuttur.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Fotoğraf ve video çekimi, basılı ve dijital teslim seçeneği, albüm, düğün hikayesi seçenekleri mevcuttur.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Farklı konseptlerde çekim seçeneği mevcuttur.

Ürünün teslim süresi nedir?

Ürün teslim süresi dört haftadır.

Bir Düğün Bir Hikaye düğün fiyatları ne kadar?

Bir Düğün Bir Hikaye düğün fiyatları Bir Düğün Bir Hikaye düğün fiyatları Bir Düğün Bir Hikaye organizasyon fiyatları ise 1500 - 2000 TL arasında değişmektedir.

Bir Düğün Bir Hikaye Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Bir Düğün Bir Hikaye

Yorum yaz