İstanbul Gelin Arabası Fiyatları

Başlangıç Paketi
1000 ₺
Her Şey Dahil Paket
4000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Gelin arabası süsleme
Klasik araba kiralama
Lüks gelin araması kiralama
Şehir dışına araba kiralama
Şehir turu
Şoförlü araba kiralama

Bigg Travel Hakkında

On-Net A.Ş. bünyesinde yer alan Bigg Travel, Türsab A grubu seyahat acentesi olarak çalışıyor. Araç kiralama hizmetlerinin yanı sıra çeşitli hizmetler de veriyor. Çiftlere gelin arabası seçeneklerinde konforu ve lüksü bir arada yaşatıyor. Son derece güler yüzlü ve profesyonel kadrosu bulunuyor. İstanbul ilinin Beykoz ilçesinde yer alan firmanın fiyatları 1000 TL’den başlıyor.

Özellikler

Bigg Travel bünyesinde araba kiralama ve transfer hizmeti alabiliyorsunuz. Çeşitli modellerde ve markalarda araçlar bulunuyor. Arabaların markaları genelde Nissan, Renault, BMW, Mercedes olmak üzere birçok seçenek sunuluyor.

Gelin arabanızda hem eğlenceyi hem de konforu bir arada yaşatan firma, mutlu ve sakin bir gün geçirmeniz için çalışan harika bir ekip ile iş birliği yapıyor. Gelin arabası için isterseniz deneyimli personeller eşliğinde şoförlü araç kiralayabilir isterseniz de sadece arabayı kiralayabilirsiniz.

Sunulan Olanaklar

Zamanın oldukça önemli olduğu düğün günlerinde çiftlerin omzundaki yükü biraz da olsa hafifletmeyi hedefleyen Bigg Travel, kurumsal ve bireysel hizmetlerinizde son derece titizlik gösteriyor. Gelin arabası kiralamak için en az 3 gün önceden iletişime geçmeniz gerekiyor.

Düğün gününüzde kiralayacağınız gelin arabalarının yanı sıra çeşitli özel günleriniz ve ihtiyaçlarınız için de araba kiralayabilirsiniz. Kongre, seminer rezervasyonlarınız, açılışlar, ürün lansmanları, toplantılar, transfer hizmetleri ve seyahat organizasyonlarınız için de aynı kalite ve güvencede hizmet alabilirsiniz.

Bigg Travel Gelin Arabası Kiralama Fiyatları

Lüksünüz, konforunuz ve güvencenizi düşündükten sonra sıra bütçenizi düşünmeye geliyor. Çiftlerin fiyatlar konusunda da yüzünü güldüren Bigg Travel, çeşitli kampanyalar ve paketler sunuyor. Kiralayacağınız aracın grubuna göre fiyatlarda değişiyor. Minimum gelin arabası kiralama fiyatı 1000 TL’den başlayarak 4000 TL'ye kadar artıyor.

Siz de firmadan hizmet almak ve paketler hakkında detaylı bilgi için DüğünBuketi.com ücretsiz danışma hattını arayabilir ya da “Ücretsiz Teklif Al” formunu doldurabilirsiniz.

Nasıl Gidilir?

Bigg Travel merkez ofis İstanbul’un Beykoz ilçesinde Kavacık semtinde bulunuyor. Kişisel aracınızla ya da toplu ulaşım araçlarını kullanarak rahatlıkla gidilebiliyor. Otobüsle ulaşım sağlamak için 11H, 121A, 121B, 121BS, 14M, 15BK hatlarını kullanarak, Rüzgarlı Bahçe, Kavacık Aktarma, Sedir Sokak ve Cumhuriyet Caddesi duraklarında inerek yürüme mesafesiyle ulaşımınızı gerçekleştirebilirsiniz. Açık adresi ise:

Rüzgarlıbahçe Mh. Bozkurt Sk. No:3/7 Acarlar İş Merkezi F-Blok K:8 Kavacık 34805 Beykoz / İstanbul.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

İstanbul ve şehir dışına araç kiralama hizmeti veriliyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Kongre, seminer rezervasyonlarınız, açılışlar, ürün lansmanları, toplantılar, transfer hizmetleri ve seyahat organizasyonlarınız için de hizmet alabilirsiniz.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

3 gün önce iletişime geçmeniz yeterli oluyor.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Şehir turu opsiyon olarak sağlanıyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Şoförlü araç kiralama hizmeti başlangıç paketinde bulunuyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Gelin arabası süsleme her şey dahil pakette yer alıyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Gelin arabası için istediğiniz şekilde süsleme yapılıyor.

Bigg Travel organizasyon fiyatları ne kadar?

Bigg Travel organizasyon fiyatları Bigg Travel organizasyon fiyatları Bigg Travel organizasyon fiyatları ise 1000 - 4000 TL arasında değişmektedir.

Bigg Travel Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Bigg Travel

Yorum yaz