Biçatı Düğün Kına ve Balo Salonu

Ankara’nın Dikmen ilçesinde şık, ferah ve geniş bir salon düğünü mekanı arayışında mısınız? Biçatı Düğün Kına ve Balo Salonu tam size göre! Coşku dolu bir salon düğünü ile evliliğinizi tüm sevdiklerinizin şahitliğinde kutlamak için Biçatı Düğün Kına ve Balo Salonu sizleri bekliyor. Mekanın profesyonel sahne ve organizasyon ekibi, unutamayacağınız bir salon düğünü deneyimi yaşayabilmeniz için planlama anından düğünün son dakikalarına dek yanınızda.

Biçatı Düğün Kına ve Balo Salonu, düğün kutlamalarının yanında, nişan, sünnet, mezuniyet töreni, kına gecesi ve hatta bayi toplantısı için de hizmet sağlamaktadır. Öyle ki geniş ve ferah salonunda dilediğiniz konseptte  bir organizasyonu rahatlıkla hayata geçirebilmenize olanak sağlamaktadır. Salon hakkında bilgi edinmek, düğün paketi avantajlarından faydalanmak için bizimle letişim kurabilirsiniz. Hadi, siz de burada dünyaevine giren yüzlerce çift gibi Biçatı Düğün Kına ve Balo Salonu’nun büyüleyici ambiyansını keşfedin. Hayalini kurduğunuz salon düğünü için Biçatı Düğün Kına ve Balo Salonu’nun cazip imkanları varken daha fazla yorulmanıza hiç mi hiç gerek yok!

Salon Düğünü Biçatı Düğün Kına ve Balo Salonu’nda Yapılır!

Biçatı Düğün Kına ve Balo Salonu, Ankara Dikmen’de salon düğünü denilince Ankaralılarca akla gelen en popüler mekanlarından biridir. Profesyonel organizasyon ve sahne hizmetleri olan Biçatı Düğün Kına ve Balo Salonu, dilediğiniz konseptte bir salon düğünü için oldukça tercih edilesidir. Öyle ki, şık ve ferah mekanını, planladığınız salon düğünü konseptine uygun olarak düzenleyip süsleyebilme imkanı tanımaktadır. Biçatı Düğün Kına ve Balo Salonu’nda, yemekli, kokteyl veya ikramlıklar eşliğinde düğünler organize edebilmek mümkündür. Zaten mekanın organizasyon planlama ekibi, hayallerinizdeki salon düğünü konseptini hayallerinizin de ötesine taşıyacak güzellikte gerçekleşebilmesi için çalışmaktadır.

Düğün kutlamanızı şıkır şıkır bir mekanda salon düğünü konseptinde gerçekleştirmenin hayallerini kuruyorsanız, Biçatı Düğün Kına ve Balo Salonu tüm ihtişamıyla sizleri bekliyor. Biçatı Düğün Kına ve Balo Salonu’nda gerçekleştirilebilecek salon düğünü organizasyon detayları ve fiyatları için bizimle bir telefon ile iletişime geçebilirsiniz.

Biçatı Düğün Kına ve Balo Salonu Düğün Fiyatları

Biçatı, zarif ayrıntılara sahip mekanı, profesyonel organizasyon, servis ve sahne ekibi ile doğru tercihtir. Biçatı Düğün Kına ve Balo Salonu, şık, ferah, kolonsuz ve geniş düğün salonunda, sizin için birbirinden farklı fiyatları bulunan avantajlı düğün paketi seçenekleri sunmaktadır. Hem de değiştirilebilir menüsü, catering hizmetleri, düğün paketi ve kına paketi ile fiyatları açısından da benzerlerine göre oldukça cazip nitelikte. Siz de hayallerinizdeki salon düğünü organizasyonunuzu el yakmayan fiyatları ile Biçatı Düğün Kına ve Balo Salonu’nda düzenleyerek hem seçiminizle mutlu hem de karlı çıkabilirsiniz.

Biçatı Düğün Kına ve Balo Salonu indirimler, kampanyalar ve cazip hizmet paketlerinden haberdar olmak için sayfamızda bulunan “ücretsiz teklif al” butonumuza tıklayabilirsiniz. Wedding Planner Ekibimizle bir telefon ile iletişim kurarak  Salon fiyatları ve organizasyon detayları hakkında daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Biçatı Düğün Kına ve Balo Salonu Adres / Nasıl Gidilir?

Biçatı, Ankara’nın Dikmen ilçesinde bulunmaktadır. Dikmen’in oldukça merkezi konumunda bulunan solan kişisel araçlarla da toplu taşıma hatlarıyla da kolayca ulaşım sağlanabilecek bir mekandır. Dolayısıyla salon düğünü organizasyonunuzu Biçatı Düğün Kına ve Balo Salonu’nda gerçekleştirdiğinizde ne siz ne de misafirleriniz “nasıl gidilir” kaygısı çekecektir. Salon düğünü organizasyonunuzda ulaşım problemi yaşamamak için Biçatı Düğün Kına ve Balo Salonu, çok doğru bir seçim gibi görünüyor, ne dersiniz?

Biçatı Düğün Kına ve Balo Salonu açık adresi ise şudur: Dikmen Cd. Keklikpınarı Mh. 892. Sk. No:7 Dikmen / Ankara

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    Işıl ışıl çok ferah bir düğün salonu, sahnesi de hayli geniş. Masa ve sandalye süslemeleri gayet başarılı. Tavsiye ederim düğün salonu arayışında olanlara. Fiyatları da makul. Hizmet konusunda da gayet başarılılar.

Yorum yaz