İzmir Gelinlik ve Moda Evleri Fiyatları

Başlangıç Paketi
3000 ₺
Her Şey Dahil Paket
5000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Boy kısaltma
Daraltma
Dikim provası
Hazır kalıp model
Kişiye özel konsept tasarım
Kişiye özel dikim

Bianco Vita Gelinlik Hakkında

İzmir Konak konumunda bulunan Bianco Vita Gelinlik dünya çapında başarı elde etmiş bir firma olarak hafızalarda yer ediyor. Gelinlik ve Moda Evi kapsamında 14 farklı ülkede kendini kanıtlayan firmanın fiyatları 3000 TL’den başlıyor. Yazımızda Bİanco Vita'nın gelinlik modelleri ve detaylı hizmetleri hakkında bilgiler sizi bekliyor.

Gelinlik Modelleri

14 farklı ülkede binlerce tasarım yapan Bianco Vita Gelinlik gündemi takip ederek kendi yetenekleriyle harmanlıyor. Faklı bakış açılarını bir araya getiren firmada klasik ve sıra dışı örnekleri bulabiliyorsunuz.

A kesim model gelinliklere farklı bir görüş getiren firma kolları sarkan dantelli, kesimi balık olan modelleriyle en şık gelin olmanızı sağlıyor. Yarasa kol gelinlik modelleri dikiminde krem rengini seçen firma köşk düğünlerinde zarifliğinizin dile gelmesini sağlıyor. V yaka gelinlik modeli ile boncuk detayını ön plana çıkararak ışıldamanızı sağlıyor.

Bianco Vita Gelinlik Fiyatları

Birbirinden farklı tasarımları vücut tipinize göre şekillendiren firma kendine hayran bırakan modelleri hizmete sunmaya devam ediyor. Başlangıç fiyatı 3000 TL olan gelinlikler farklı tasarım ve aksesuarlarla birlikte 5000 TL’ye kadar çıkabiliyor.

Kumaş, akseusar ve üzerinde yapılan işlemlere göre değişkenlik gösteren gelinlik fiyatları hakkında detaylı bilgi için ‘’Ücretsiz Teklif Al’’ formunu doldurabilirsiniz.

Hizmetleri

Bianco Vita Gelinlik randevu sistemiyle çalışıyor. Modelistleri enerjinize ve heyecanınıza eşlik ediyor. Her detayı ince eleyip sık dokuyarak titiz bir çalışmayla devam ettiren ekip mutlu ayrılmanızı sağlıyor.

Hazır model gelinliklere tadilat yaparak mükemmel görünümü yakalama olanağının yanında özel dikim hizmet şansıda tanıyor. Hafta sonu sunduğu hizmet içeriğiyle büyük güne hazırlık aşamasının her anında yanınızda oluyor.

Zarif gelinlik tasarımlarının yanında gelinlik aksesuarları detayına da önem veren Bianco Vita ekibi eldiven hizmetiyle vintage gelinlik modelini kusursuz hale getiriyor. Kısa, uzun, sade veya desenli duvak modelleri ile gelinliğinize star parçayı ekliyor. Gelin kesesi olanağını da unutmayan firma her konuda yanınızda oluyor.

1 ila 3 prova ile sonuca ulaşan firma 4 haftalık dikim sonucunda mutluluğunuzu da paylaşıyor.

Bianco Vita Gelinlik Nerededir?

Firma İzmir Konak konumunda, Çankaya Mahallesi'nde bulunuyor. Firmaya ulaşım oldukça kolay. Özel araç veya toplu taşıma araçlarıyla ulaşabiliyorsunuz. Hayallerinizi başlatacak olan firmanın açık adresi şöyle;

Halit Ziya Bulvarı No:10 Çankaya – Konak / İzmir.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

İzmir ilinde hizmet veriliyor.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Aksesuar hizmeti mevcut.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Hazır model ve özel dikim gelinlik modellerini içerir.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Hazır ve özel dikim gelinlik modellerinin yanında aksesuar hizmetini içerir.

Ürünün teslim süresi nedir?

4 hafta sonunda gelinliğinize ulaşabilirsiniz.

Bianco Vita Gelinlik organizasyon fiyatları ne kadar?

Bianco Vita Gelinlik organizasyon fiyatları Bianco Vita Gelinlik organizasyon fiyatları Bianco Vita Gelinlik organizasyon fiyatları ise 3000 - 5000 TL arasında değişmektedir.

Bianco Vita Gelinlik Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Bianco Vita Gelinlik

Yorum yaz