Beyzanur Düğün Salonu

Yıllardır hayali kurulan, hayallerinin son adımını gerçekleştirmek için bir yuva kurmak isteyen adaylar için kusursuz bir düğün vazgeçilmezdir. Bu özel günde gelinlik, damatlık, davetli sayısı hazırlıklarının ardından bu kusursuz günün nerede gerçekleştirilmesi gerektiği konusu da titizlikle araştırılmış olmalıdır. Bu noktada İstanbul \ Esenyurt’ta bulunan Beyzanur Düğün Salonu hem fiyatları hem de sağladığı hizmetlerle salon düğünü yapmak isteyen gelin ve damat adayları için ilk sırada yer almaya adaydır. Sizler için en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş, planlanmış bir gece düşünün. Beyzanur Düğün salonu, misafirlerinizin ve sizin keyif alması için ihtiyacınız olan tüm imkanları sunmaya hazır.

Beyzanur Düğün Salonu sadece düğünleriniz için değil, nişan, sünnet, kına gecesi, kokteyl, mezuniyet balosu, bayi toplantısı gibi organizasyonlarınız için de hizmet vermektedir. Mekan misafirlerinizin en özel şekilde hazırlanması için profesyonel ekibi ile her an hizmetinizde. Sizin isteğinize göre hazırlanan menü seçenekleri ve catering hizmeti ile yemekli ve yemeksiz olarak da sizlere farklı teklifler sunuyor. Salon düğünü için kusursuz bir hizmet almak isteyen çiftlerin tereddüt ettiği tüm detayları önceden onlar için düşünen ve hayalindeki özel gece için bu tereddütleri ortadan kaldıran Beyzanur Düğün Salonu uygun fiyatları ile sizleri bekliyor.

Uygun Fırsatlarla Kusursuz Anlar

Beyzanur Düğün Salonu mezuniyet kutlaması, bayi toplantısı, sünnet, nişan, kokteyl organizasyonlarının dışında düğün paketi ve kına paketi olarak iki farklı hizmette veriyor. Kına paketi içerisinde bindallı, kına, davul gibi hizmetlerin yanında kına tahtı imkanı sağlıyor. Mekan, özel gecenizde farklı anlar yaşama imkanı sunuyor. Düğün paketinde ise isteğinize göre menü seçenekleri sunarken, kendi bünyesinde catering hizmeti bulunuyor. Ayrıca dışarıdan da catering hizmeti getirme seçeneğini veriyor. Uygun fiyatları ve kampanyaları ile Beyzanur Düğün salonu sizlere kusursuz bir gece yaşatıyor. Aynı zamanda indirimli fiyatlarla da sizler için cebinize en uygun fırsatlarla sizleri buluşturuyor.

Beyzanur Düğün Salonu'na Nasıl Gidilir?

Beyzanur Düğün Salonu, İstanbul’un Esenyurt ilçesinde bulunur. Kişisel araçlarla ulaşımın yanı sıra toplu taşıma araçları ile de kolay bir ulaşıma sahip. Beyzanur Düğün Salonu’na nasıl gidilir sorusunun cevabını ise sizlerle paylaşıyoruz. Kişisel araçla O-7  Avrupa Otoyolu ve O – 3 \ E 80 üzerinden rahatlıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Yenikent Mahallesi Aşık Şenlik Caddesi’nde bulunan Beyzanur Düğün Salonu’na toplu ulaşımla ise hem metrobüs hem de otobüs ile ulaşabilirsiniz. Metrobüs üzerinden 34BZ’ye binip Hadımköy durağında inerek aktarma ile kolaylıkla düğün salonuna varabilirsiniz.

Evliliğe doğru atacağınız ilk adımınızda profesyonel ekibi ve kusursuz hizmetleri ile hem sizin hem de misafirlerinizin keyifli bir gece yaşayacağı Beyzanur Düğün Salonu, salon düğünü düzeninde de tüm misafirlerin düğün alanını rahatlıkla görmesi için tasarlanmıştır. Düğün Salonu içerisinde gelin ve damadın oturacağı bir masa düzeninin yanı sıra en eğlenceli anlarınızın yaşanacağı rahat ve geniş oyun alanı da bulunmaktadır. Masa düzeni ise salonun sağ ve sol tarafına, misafirlerinizin gece boyu en rahat şekilde eğlenmesi için düzenlenmiştir.

Beyzanur Düğün Salonu’nda Müzik Hizmeti

Kına, mezuniyet balosu, kokteyl, nişan, kokteyl gibi organizasyonlara da ev sahipliği yapan Beyzanur Düğün Salonu, keyifli ve özel günlerinizde müzik hizmeti de vermektedir. 23.00’a kadar verilen müzik hizmetlerinde Beyzanur anlaşmalı olduğu ekipler gecenizin en keyifli ve özel parçalarını sizler için seslendirmektedir. Bunun yanı sıra dışarıdan kendi müzik ekibinizi de getirme imkanınız da var. Beyzanur Düğün Salonu sizlerin istediğine göre hizmet vererek tüm gecenin istediğiniz şekilde gerçekleşmesini sağlamaktadır.

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    Mor kına tahtı konseptine baa yııll dımmmm 🙂 Çok renkli ve eğlenceli bir oragizasyon oldu. Emeği geçen herkese teşekkür ederim.

  2. Puan

    burası hayatımın en doğru kararıydı sanırım 🙂 🙂 🙂 çok güzel bir düğünümüz oldu beyzanur düğün salonunda ve herkese teşekkür ederim bütün ekip çok emek verdi…

  3. Puan

    Beyzanur düğün salonunda kına gecemi yaptık hizmetlerinden çok memnun kaldık iyi ki tercih etmişiz diyorum

Yorum yaz