Beypazarı Saklı Bahçe

Kim demiş Ankara’da yemyeşil bir kır düğünü mekanı yoktur diye? Beypazarı Saklı Bahçe, uçsuz bucaksız ağaçların içerisinde, düğün, nişan, kına, mezuniyet töreni, baby shower, kurumsal etkinlikler için adeta masal gibi bir mekan.

Üstelik yalnızca büyük davetler için değil, kahvaltı, piknik ve mangal partisi gibi küçük çaplı organizasyonlar için de biçilmiş kaftan! Saklı Bahçe hizmet ayrıntıları ve kişi başı paket başlangıç fiyatları hakkında sitemiz üzerinden ayrıntılı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ankara’da Kır Düğünü Saklı Bahçe’de Yapılır

Beypazarı Saklı Bahçe, hayalini kurduğunuz kır düğünü için hem mekanın güzelliği hem de organizasyon hizmetleri ile kesinlikle çok doğru bir tercih!
Saklı Bahçe, masa ve ortam süslemelerinden konsept belirlemeye, menü seçeneklerinden sahne ve müzik sistemlerine kadar kır düğünü organizasyonları için profesyonel hizmet sağlamaktadır.

Düğün organizasyonlarınızı ister gündüz ister akşam saatlerinde gerçekleştirebilmenize olanak sağlayan mekan, hizmet paketlerini tamamiyle sizin ihtiyaçlarınıza göre belirlemektedir. Hemen “ücretsiz teklif al” butonumuza tıklayarak Saklı Bahçe kır düğünü kişi başı başlangıç paket fiyatları bilgilerine erişebilirsiniz. Tertemiz havası ve tarihi mekanlarıyla ünlü Beypazarı’nda bulunan Saklı Bahçe haftanın stresini atabileceğiniz bir yer. Kahvaltıdan mangal keyfine, piknikten akşam yemeğine kadar bu mekan sevdikleriniz ile birlikte keyifli anlar yaşayabileceğiniz hizmetler sunmaktadır.

Nişan, kına, sünet düğünü, baby shower, kurumsal etkinlikler için de hizmet veren Beypazarı Saklı Bahçe, yemekli ve kokteyl konseptli organizasyonlar için kusursuzdur. Saklı Bahçe’nin cazip hizmet fiyatları ve erken rezervasyon fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Bunun için Düğünbuketi.com üzerinden bizlere ulaşım sağlayabilirsiniz.

Beypazarı Saklı Bahçe Nerededir?

Ankara Beypazarı ilçesinin merkezi bir konumunda bulunan Saklı Bahçe’ye metro ve otobüs hatlarını kullanarak kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Ana yollara da yakın mesafesi sayesinde, kişisel araçlarınızı kullanarak dakikalar içerisinde Beypazarı Saklı Bahçe’ye varmanız mümkün.

Beypazarı Saklı Bahçe kendisine ait otoparka sahip olduğundan dolayı, buraya gönül rahatlığı ile kişisel araçlarınız ile mekana ulaşım sağlayabilirsiniz.

Beypazarı Saklı Bahçe açık adresi ise şöyle: Gürağaç Mevkii Eti Soda Yolu Üzeri 6 KM Posta Kodu: 06730 Beypazarı/Ankara

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    Beypazarı düğünlerinin en güzel yapıldığı mekanlardan biri Saklı Bahçedir.bölgede herkes bilir.biz de bildiğimiz bu yerde harika bir düğün yaptık.ağaçlarla kuşlarla neşeli bir eğlence oldu.

Yorum yaz