Beylikdüzü Yakuplu Sosyal Tesisleri

İstanbul Avrupa Yakası’nda son zamanların en gözde ilçelerinden biri haline gelen Beylikdüzü, eğlence, kutlama ve organizasyon mekanları ile de göz dolduruyor. Bu muhteşem mekanların da başında Beylikdüzü Belediyesi’ne bağlı olarak hizmet veren Beylikdüzü Yakuplu Sosyal Tesisleri geliyor. Yakuplu Sosyal Tesisleri, düğün, nişan, kına gecesi, sünnet, mezuniyet ve bayi toplantısı gibi organizasyonlar için profesyonel hizmet veren bir mekandır. Düğün kutlamanız için Beylikdüzü’nde fiyatları ile cazip ve mekan kalitesi ile göz dolduran bir yer arıyorsanız, burayı muhakkak keşfetmenizi öneriyoruz!

Sosyal tesisler, devlete bağlı kurumlar olduklarından dolayı, hem hizmetleri kusursuzdur hem de fiyatları el yakmayacak seviyelerdedir. Beylikdüzü Yakuplu Sosyal Tesisleri, İstanbul’da dillere destan olacak bir düğün organizasyonu için mekan kalitesiyle oldukça tercih edilesi niteliklere sahiptir. Beylikdüzü Yakuplu Sosyal Tesisleri organizasyon fiyatları ve rezervasyon detayları için wedding planner ekibimiz ile bir telefon ile iletişim kurabilirsiniz. Hayatınızın en özel gününü hem bütçe dostu hem de kusursuz bir niteliğe büründürmek için elinizi çabuk tutun! Zira bilindiği gibi rezervasyon doluluğu, sosyal tesisler için en sık rastlanılan şeylerin başında gelmektedir.

 

Benzersiz Düğünlerin Adresi Yakuplu Sosyal Tesisleri

Düğün organizasyonunuz için İstanbul’un en güzel manzarası ve doğal güzelliklerine sahip olan bir mekan arayışındaysanız, Beylikdüzü Yakuplu Sosyal Tesisleri, tam size göre! Yakuplu Sosyal Tesisleri, İstanbul’daki sosyal tesisler arasında, geniş açık ve kapalı organizasyon mekanlarına sahip olması ile ön plana çıkmaktadır.  Ayrıca düğün paketi fiyatları ve paket içerisinde sunduğu hizmet ayrıntıları ile de oldukça cazip! Burada, dillere destan olacak güzellikte zarif bir salon düğünü ya da enfes bir kır düğünü organize edebilirsiniz. Üstelik mekanın enfes çevre düzenlemesi sayesinde düğün fotoğraflarınız adeta birer film karesi kadar çarpıcı ve güzel çıkacaktır...

Beylikdüzü Yakuplu Sosyal Tesisleri, yemekli, kokteyl veya ikramlıklar eşliğinde kır düğünü ya da salon düğünü organizasyonlarına uygun özelliktedir. Ki, mekanın hizmet ekibi ve profesyonel organizasyon sorumluları da, düğün kutlamanızın planlama aşamasından son anına dek yanınızdadır. Dolayısıyla burada hayallerini kurduğunuz düğün kutlamanızı, hayallerinizin de ötesine taşıyabilmeniz mümkün. Hem de bütçe dostu sosyal tesisler fiyatları ile... Beylikdüzü Yakuplu Sosyal Tesisleri’nde hayata geçirilebilecek kır ve salon düğünü organizasyon detayları ile fiyatları için bizimle bir telefonla iletişime geçebilirsiniz.

 

Beylikdüzü Yakuplu Sosyal Tesisleri Mekan Kapasitesi

Beylikdüzü Yakuplu Sosyal Tesisleri, İstanbul’da bulunan sosyal tesisler arasında mekan kapasitesi ile en geniş seçeneklerin başında gelmektedir. Bu nedenle de hem kalabalık etkinlikler hem de baş başa sakin yemek organizasyonları için en çok tercih edilen yerlerdendir. Yakuplu Sosyal Tesisleri,  bin kişilik açık alan, beş yüz kişilik de kapalı alan kapasitesine sahiptir. Burada hayata geçireceğiniz organizasyonları, sosyal tesisler organizasyon ekibi ile kurgulayarak, eşsiz bir etkinliğe imza atabilirsiniz. Mekanın yüz araç kapasitelik kendine ait otoparkının bulunuyor olması, organizasyonunuza katılım sağlayacak misafirlerinizin araçları için park sıkıntısı yaşama ihtimallerini ortadan kaldırmaktadır.

Beylikdüzü Yakuplu Sosyal Tesisleri, kalabalık organizasyonlar için organizasyon ve hizmet kadrosuna sahiptir. Ancak dışarıdan farklı bir organizasyon firması ile işbirliği yapmak isterseniz, Beylikdüzü Yakuplu Sosyal Tesisleri buna da izin vermektedir. Sözün özü, Yakuplu Sosyal Tesisleri, kusursuz ve görkemli organizasyonlar için cazip fiyatları ve etkileyici hizmeti ile kesinlikle doğru adres!

 

Beylikdüzü Yakuplu Sosyal Tesisleri Organizasyon Fiyatları

Beylikdüzü Yakuplu Sosyal Tesisleri, her türlü organizasyon için  fiyatları ve hizmet paketleri ile tüm sosyal tesisler gibi oldukça avantajlı bir tercihtir. Mekan, şık, ferah, kolonsuz ve geniş düğün salonunda gerçekleştirilecek organizasyonlar için, birbirinden farklı fiyatları bulunan avantajlı düğün paketi seçenekleri sunmaktadır. Ayrıca, kına paketi gibi organizasyonlara özel seçenekler sunan Beylikdüzü Yakuplu Sosyal Tesisleri, menüsü ve catering hizmetleriyle de oldukça karlı bir seçim! Siz de İstanbul’da manzarası, mekanın ihtişamı, fiyatları, profesyonel hizmetiyle kusursuz bir organizasyon için Beylikdüzü Yakuplu Sosyal Tesisleri’ni keşfedin.

Beylikdüzü Yakuplu Sosyal Tesisleri indirimler, kampanyalar ve cazip hizmet paketlerinden haberdar olmak için sayfamızda bulunan “ücretsiz teklif al” butonumuza tıklayabilirsiniz. Wedding Planner ekibimizle bir telefon ile iletişim kurarak sosyal tesisler hakkında detaylı bilgilere hızlıca ulaşabilirsiniz.

 

Beylikdüzü Yakuplu Sosyal Tesisleri’ne Nasıl Gidilir?

Beylikdüzü Yakuplu Sosyal Tesisleri, İstanbul’un Avrupa Yakası’ndaki Beylikdüzü Belediyesi’ne bağlı sosyal tesisler arasından en revaçta olanıdır. Mekanın gözde olmasının en büyük sebebi, konumu sayesinde İstanbullular üzerinde, buraya nasıl gidilir kaygısına sebep olmamasıdır. Siz de sakın ola adres/ nasıl gidilir, zor bulunur diye kaygılanmayın! Beylikdüzü Yakuplu Sosyal Tesisleri, şehrin her noktasından toplu taşıma ve kişisel araçlar ile kolaylıkla varılabilecek merkezi bir konuma sahiptir. Beylikdüzü Yakuplu Sosyal Tesisleri, minibüs, dolmuş ve otobüs hatlarının direkt önünden geçtiği bir konuma sahiptir. Beylikdüzü Yakuplu Sosyal Tesisleri’ne en yakın mesafede geçen otobüs hatları 145, 458 ve BM4 numaralı araçlardır. Ayrıca bu gibi tüm sosyal tesisler, kendilerine ait otoparka sahip olduklarından, burada kişisel araçlarınıza park sıkıntısı da asla yaşamazsınız.

Beylikdüzü Yakuplu Sosyal Tesisleri açık adres: Marmara Mahallesi, Fatih Sultan Mehmet Caddesi, Posta Kodu: 34524 Beylikdüzü / İstanbul.

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    aldığımız hizmetlerden ve salondan çok memnun kaldık fiyat olarak da bu fiyata bu kadar iyi bir hizmet veren başka salon görmedim açıkçası

  2. Puan

    Ağaçların mis gibi kokusuyla çok güzel bir davet oldu. Kaliteli bir hizmet veriyorlar biz çok beğendik mekanı.

  3. Puan

    o kadar mekan gezdik bu kadar uygun fiyatlı ve güzel salona sahip biyer daha görmedik.. teşekkür ederiz herkeze

Yorum yaz