İstanbul Davet Alanları Fiyatları

Yemekli Fiyat
50 ₺
Hafta İçi
100 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
30 ₺
Hafta İçi
50 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
400
Min
500
Max
Açık Davet Alanı
400
Min
500
Max
Kır Bahçesi Alanı
400
Min
500
Max
Otopark
50
Araç

Mekan Özellikleri

 • Bahçe
 • Çim zemin
 • Sahil kenarı
 • Engelliye uygun giriş
 • Gazebo
 • Kır bahçesi
 • Kolonsuz salon
 • Masa şamdan seçenekleri
 • Orman Içinde
 • Şehir merkezinde
 • Yüksek tavan
 • Açık alan
 • Kapalı salon
 • Boğazda düğün / davet
 • Tarihi mekan
 • Deniz manzaralı
 • Boğaz manzaralı
 • Doğa manzaralı
 • Şehir manzaralı

İmkanlar

Catering
Masa süsleme ve dekorasyon
Fotoğraf köşesi
Video ve fotoğraf çekimi
Isıtma sistemleri
Mekan giydirme
Menü tadımı
Etkinlik sorumlusu
Otopark
Servis elemanı
Vale
Klima

Beykoz Koru Sosyal Tesisi Hakkında

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı sosyal tesislerden en çok rağbet gören sosyal tesis olan ve İstanbul'un Beykoz ilçesinde bulunan Beykoz Koru Sosyal Tesisi, doğal güzelliklerin yoğunluğu ve konumun ulaşılabilirliği ile her çeşit davet için uygun. Tarihi dokusu, büyüleyici manzarası, hayallerinizin üstündeki menü seçenekleri ve çeşit çeşit olanaklarıyla özel günlerinizde davet alanı kategorisiyle yanınızda olarak sizleri bir anlığına bile şüpheye düşürmeyecek bir mekan olan Beykoz Koru, farklı farklı davetleriniz için oldukça uygun fiyatlara sahip. Salonda davet fiyatları 50 TL'den başlıyor.

Davet Alanı Özellikleri

Paşabahçe - Beykoz hududundan başlayarak Riva doğrultusu boyunca uzanan ağaçlık ve deniz manzaralı bir alana yayılan Beykoz Koru, 150 dönümlük bir arazide bulunuyor. Koru’da geniş yer kaplayan bu sosyal tesis açık ve kapalı davet salonlarıyla uzun yıllardır organizasyon düzenlemek isteyen kişilere hizmet veriyor.Her an sincap veya tavşanla karşılaşabileceğiniz, türlü kuşların nağmeleriyle kendinizden geçeceğiniz açık davet alanı, 500 kişilik kapasitesi ile her türlü etkinliğe ev sahipliği yapmakta. Bahçe alanında spor veya çeşitli eğlenceli aktiviteleri de yapabileceğiniz gibi, resimlere konu olan boğaz ve doğa manzarası eşliğinde her faaliyeti gerçekleştireceksiniz. Kapalı davet alanının kapasitesiyse 500 kişi.

Beykoz Koru Sosyal Tesisi Düğün Fiyatları

Salonun fiyatları davetlerin temasına, menü seçimine ve sunulan hizmetlere göre değişiyor. Ancak ortalama fiyatlar vermek gerekirse, salonda kokteyl davetleri fiyatı 30-50 TL arasında değişiyor. Beykoz Koru hafta içi yemekli düğün fiyatlarıysa kişi başı 50 TL'den başlıyor. Hafta sonu bu fiyat 100 TL'ye kadar çıkabiliyor. Salonu bu derece uygun fiyatlara sahip olması çiftler tarafından sıklıkla tercih edilmesinin ve beğenilmesinin en büyük sebeplerinden.

Olanaklar

Beykoz Koru Sosyal Tesisi, sektörün son trendlerini takip ederek ona uygun hizmetleri müşterilerine sunan bir mekan. Son teknoloji ses, sahne ve ışık sistemlerine sahip olan salon, sizler için DJ ve orkestra temin edebiliyor. Dilediğiniz müziği çalabilecek olan bu ekip sayesinde davetleriniz eğlenceli bir şekilde gerçekleşecektir. Üstelik salon profesyonel bir fotoğraf ve video çekim ekibine de sahip. Böylece eğlenceli geçen davetinizin her anı kayıt altına alınıp, ölümsüz bir hale getirilecektir!

Son derece tecrübeli bir ekiple çalışan salon, davetlerinizi en ince ayrıntısına kadar planlıyor. Mekan planlama aşamasını bünyesinde barındırdığı alanında uzman organizasyon sorumluları ile gerçekleştiriyor. Her aşama isteklerinizi dinleyen bu organizasyon sorumluları sayesinde hayalini kurduğunuz organizasyonu kusursuz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz!

Zengin ve lezzetli menülere sahip olan Beykoz Koru Sosyal Tesisi profesyonel bir catering hizmetini de sizlere sunuyor. Böylece menüde tadım ve menüde değişiklik imkanından yararlanarak misafirlerinize unutulmaz bir organizasyon deneyimi yaşatabilirsiniz! Sosyal tesislerde düğün ve davet dışında nişan, sünnet düğünü, nikah, kına, mezuniyet töreni, doğum günü partisi, kurumsal etkinlikler ve bayi toplantısı gibi organizasyonlarınızı da düzenleyebilirsiniz.

Beykoz Koru Sosyal Tesisi Nerededir?

Şehir içinde ulaşılması kolay bir konumda olan mekana hem şahsi aracınızla hem de toplu taşımayı kullanarak ulaşabilirsiniz. Toplu taşıma kullanarak gelmek istiyorsanız Beykoz-Yeniköy vapurunu veya 121A, 136, 15BK gibi otobüs hatlarını kullanabilirsiniz.  Salonun açık adresi ise şu şekilde:

Gümüşsuyu Mahallesi Kemerüstü Sokak Beykoz/İstanbul.

Sorular

Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

Zaten tesisin anlaşmalı olduğu usta sanatçılardan oluşan fotoğraf, ses - görüntü ve organizasyon ekibi mevcut. Bu nedenle dışarıdan firma teminiyle uğraşmanıza gerek kalmayacak.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

İş toplantıları, mezuniyet yemekleri, iftar davetleri, düğün, sünnet töreni, nişan merasimi gibi her çeşit organizasyon imkanı mevcut.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Palyaço kiralama, kişiselleştirilmiş süsleme aksesuarları, geniş menü içeriği ve buna ek olarak, çorba, tatlı, dondurma ikramı.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Masa ve sandalye süsleme hizmetinin haricinde, organizasyon düzenlemesi ve otopark kullanımı, başlangıç paketinde bulunuyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Fotoğraf çekimi, kişiselleştirilmiş süsleme aksesuarları, palyaço ve oyun ablaları, yemek - tatlı servisi gibi bütün özellikler, her şey dahil pakette.

Fotoğraf ve video seçenekleri nelerdir?

Salonun fotoğraf ve video çekim ekibi bulunuyor.

Birden fazla davet alanı var mıdır? Özellikleri nelerdir?

Evet. Tesiste 500 kişi kapasiteli hem iç mekan, hem de bahçe bölümü var.

Orkestra ve Müzik Seçenekleri nelerdir?

Mekanın anlaşmalı olduğu orkestra ve sahne sanatçıları bulunuyor. İstediğiniz konseptte müziğe erişim mevcut.

Kokteyl / yemekli menü çeşitleri nelerdir?

Tesisin yemek alternatifleri oldukça geniş. İstenirse et menü, tavuk menü veya deniz mahsullerinden oluşan menü mevcut. Vejetaryen veya diyet menü de seçenekler arasında.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

23.00'e kadar müzik de servis de devam ediyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Bu konuda da sizin seçimlerinize göre hareket ediliyor. Bu sayede, düzenlenen etkinliğe göre farklı tema ayarlanabilmekte.

Beykoz Koru Sosyal Tesisi organizasyon fiyatları ne kadar?

Beykoz Koru Sosyal Tesisi organizasyon fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 30 TL, hafta içi yemekli kişi başı 50 TL, Beykoz Koru Sosyal Tesisi organizasyon fiyatları hafta sonu kokteylli kişi başı 50 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL,

Beykoz Koru Sosyal Tesisi Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Beykoz Koru Sosyal Tesisi açık alan kapasitesi 400 - 500 kişiliktir, kapalı alan kapasitesi 400 - 500 kişiliktir,

Yorum yaz