Nikah Salonu ve Evlendirme Dairesi Fiyatları

Başlangıç Paketi
165 ₺
Her Şey Dahil Paket
200 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
70
Min
90
Max

Beydağ Evlendirme Dairesi Hakkında

İzmir Beydağ’da bulunan Beydağ Evlendirme Dairesi sağladığı kolaylıklarla dikkatleri üzerine çekiyor. Çiftlerin mutluluklarına imza atan belediyede nikah salonu ve evlendirme dairesi olarak hizmet veriliyor. Evlendirme dairesi nikah salonu kiralama fiyatları 165 TL’den başlıyor. Evlendirme dairesi hakkında detaylı bilgi için "Ücretsiz Teklif Al" formunu doldurabilirsiniz.

Evlendirme Dairesi Özellikleri ve Kapasitesi

Beyaz renk tonlarının hakim olduğu evlendirme dairesi geniş alanıyla dikkatleri çekiyor. Alan ortasına yerleştirilen nikah masası beyaz renk çiçeklerle süslenirken alan genelinde de çiçekler bulunuyor. Yeşil yapraklarla detayları ön plana çıkan çiçek aranjmanları evlendirme dairesine renk katıyor. 90 kişilik kapasitesiyle sevdiklerinizle birlikte nikah töreninizi gerçekleştirme şansına sahipsiniz. Klima sistemiyle yaz aylarında gerçekleşen nikahlar ferah bir ortamda gerçekleşebiliyor. Isıtma sistemi de bulunan mekanda her mevsim nikahınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Beydağ Evlendirme Dairesi Nikah Ücretleri

Belediye hafta içi mesai saatleri içerisinde yapılan nikah törenlerinden ücret almamakta. Mesai dışında yapılan nikahlardan ise hafta içi salon kiralama fiyatları 165 TL olarak belirlenmiş. Hafta sonu nikah ücretleri ise 200 TL seviyesinde. Evlendirme dairesinde gazi ve engelli vatandaşlarımız için kolaylıklar sağlıyor. Ücretsiz bir şekilde nikah salonunun hizmetlerinden yararlanabilen gazi ve engelli vatandaşlarımızın yakınları da hizmetlerden ücretsiz bir şekilde yararlanabiliyor. Salonun fiyatları hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için "Ücretsiz Teklif Al" formunu doldurabilirsiniz.

Nikah Başvurusu İçin Gerekli Belgeler

Beydağ Evlendirme Dairesi nikah başvurusu için istediği belgeler şu şekilde:

  1. Evlenme ehliyet belgesi,
  2. Aile hekiminden alınan onaylı sağlık raporu (evlilik için herhangi bir hastalık olmadığına dair),
  3. Dörder adet vesikalık fotoğraf (son 6 ayda çekilmiş olmalı),
  4. Nüfus cüzdanı asılları ve fotokopileri (nüfus cüzdanında fotoğraf olmalıdır)

Çiftler nikah işlemlerinde birlikte hareket etmelidir. En az birisi Beydağ ilçesinde ikamet etmelidir. Beydağ dışından gelen çiftler izin belgesi almalıdır.

Beydağ Evlendirme Dairesi Nerededir?

Toplu taşıma veya özel araçla ulaşılabilen nikah salonuna özel araçla gelen misafirlerine aynı zamanda otopark hizmeti de sunmaktadır. Evlendirme dairesinin açık adresi şöyle;

Atatürk Mahallesi, Arı Türk Sokak No:27 35790 Beydağ / İzmir.

Yorum yaz