İstanbul Düğün Salonları Fiyatları

Yemekli Fiyat
50 ₺
Hafta İçi
80 ₺
Hafta Sonu
Yemeksiz Fiyat
30 ₺
Hafta İçi
50 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
750
Min
1000
Max
Otopark
500
Araç

Mekan Özellikleri

  • Supla
  • Şamdan
  • Yapay çIçek süsleme
  • Gelin - damat odası
  • Gelin tagı ve mekan süsleme
  • Gelin yolu
  • Şehir merkezinde
  • Yüksek tavan
  • Kapalı salon

İmkanlar

Masa süsleme ve dekorasyon
Dj ve müzik grubu temini
Video ve fotoğraf çekimi
Isıtma sistemleri
Volkan şovu
Mekan giydirme
Menü tadımı
Menüde değişiklik seçeneğI
Etkinlik sorumlusu
Otopark
Düğün pastası
Sahne sistemleri, ses ve ışık
Servis elemanı
Vale
Klima

Beyazgül Davet ve Toplantı Merkezi

İstanbul'un Eyüp ilçesinde bulunan Beyazgül Davet ve Toplantı Merkezi, İstanbul’un gözde mekanı haline gelmiştir. Edirnekapı Metrobüs Durağı’na yakın ve lüks bir yer olmasıyla bilinen mekanda sınırsız sayıda hizmet verilmektedir. Kişi başı düğün fiyatları 30 TL'den başlayan mekanla ilgili detaylı bilgi yazımızda sizi bekliyor.

Özellikleri

Beyazgül Düğün Salonu 750 ile 1.000 arasında kişi kapasitesine sahiptir. Dilerseniz yemekli organizasyon da gerçekleştirebileceğiniz mekanda daha birçok etkinlik düzenleyebilirsiniz. Beyazgül Davet ve Toplantı Merkezi’nde açılışlar, babyshower, bayi toplantısı, davetve resepsiyon, doğum günü gibi organizasyonlar gerçekleştirebilirsiniz. Bunların yanı sıra; kına, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, nişan, parti ve sünnet düğünü gibi çeşitli organizasyonlara ev sahipliği yapılmaktadır.

İstanbul’un gözde mekanlarından Beyazgül Davet ve Toplantı Merkezi’nde gerçekleştirmek istediğiniz organizasyonlarda yemek servisi yapılmaktadır. Ayrıca yapacağınız organizasyon öncesi menü tadımı yapma fırsatı sunan mekanda aynı zamanda dilerseniz menü değişikliği de yapabilirsiniz. Böylece dilediğiniz menüler sayesinde, davetlilerinizi de mutlu edebilirsiniz.

Beyazgül Düğün Salonu Eyüp Düğün Fiyatları

Beyazgül Davet ve Toplantı Merkezi bünyesinde hafta içinde yemeksiz düzenlediğiniz organizasyonun başlangıç fiyatları 7.500 TL'den başlıyor. Hafta sonunda ise yemeksiz bir organizasyonun başlangıç fiyatı; 10.000 TL olarak belirlenmiştir. Eğer yemekli bir organizasyon düşünürseniz fiyatlar kişi başı olarak belirlenmektedir. Kişi başı olarak hafta içinde 30 - 50 TL  arasında değişirken, hafta sonunda 50 - 80 TL arasında değişmektedir.

Mekan ve fiyatlarla ilgili daha fazla bilgiye ulaşmak isterseniz; telefon ile DüğünBuketi.com Organizasyon ve Danışmanlık Servisi’ne ulaşabilirsiniz. Veya yukarı bölümde bulunan ‘’Teklif Al’’ butonuna tıklayarak size özel teklifleri alabilirsiniz.

Olanakları

Birçok organizasyona ev sahipliği yapan Beyazgül Düğün Salonu sınırsız sayıda imkanı beraberinde getiriyor. Yaptığınız organizasyonun daha düzenli şekilde ilerlemesi için mekan adına size organizasyon sorumlusu atanacaktır. Böylece sevdiklerinizle daha keyifli vakitler geçirebilirsiniz. 250 ile 500 araç kapasiteli bir otoparka sahip olan salonda ayrıca vale hizmeti de beraberinde verilmektedir. Böylece aracınız ile rahatça gelebilir, nereye park edeceğinizi düşünmemiş olursunuz.

Ayrıca ışık, ses ve sahne hizmetleriyle harika atmosfer yaratan Beyazgül Davet ve Toplantı Merkezi, gecenizin şahane şekilde geçmesini sağlar. Fotoğrafçı getiremediğiniz salonda mekan özellikleri olarak; açılır kapanır tavan ve kolonsuz bir salon olmasıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Ayrıca balkon ve teras olmasıyla birlikte yüksek tavanlı bir salon olmasıyla beğeni toplayan mekan, panoramik ve şehir manzarasına sahiptir.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

İstanbul’un Eyüp ilçesinde yer alan Beyazgül Düğün Salonu, rahat ulaşımı ile İstanbul’un sayılı mekanlarından biri oluyor. Edirnekapı Metrobüs Durağı’na sadece 800 metre uzaklıkta olan salon, Topçular Tramvay Durağı’nın hemen önünde yer almaktadır. Ayrıca Bayrampaşa Metro İstasyonu’na 14 dakika yürüme mesafesinde olmasıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Bununla birlikte salon etrafında birçok otobüs durağı bulunmakta. Kendi aracı ile gelmek isteyen misafirler içinse salonun büyük bir otoparkı bulunmaktadır.

Ulaşım, mekan ve fiyatlar ile ilgili daha fazla bilgi almak isterseniz; DüğünBuketi.com Organizasyon ve Danışmanlık Servisi’ni arayabilirsiniz. Veya yukarıdan ‘’Teklif Al’’ butonuna tıklayarak da kendinize özel teklifler alabilirsiniz.

Sorular

Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

Dışarıdan catering ve organizasyon firması ile çalışabilirsiniz.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Kına gecesi, nişan, sünnet düğünü, mezuniyet etkinliği ve özel davetler düzenlenebiliyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Süsleme, organizasyon, düğün pastası, ekipman, orkestra ve fotoğraf çekimi bulunuyor.

Fotoğraf ve video seçenekleri nelerdir?

Mekanın anlaşmalı olduğu kendi fotoğrafçısı bulunuyor.

Orkestra ve Müzik Seçenekleri nelerdir?

Mekanın kendi orkestrası bulunuyor.

Kokteyl / yemekli menü çeşitleri nelerdir?

Kırmızı veya beyaz et ana yemekli menü, kokteyl menü ve ikram seçenekleri bulunuyor.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

24:00'da sonra eriyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Beyaz rengin ağırlıkta olduğu mekan giydirmelerinde davet türüne göre farklı renkler kullanılabiliyor.

Beyazgül Davet ve Toplantı Merkezi düğün fiyatları ne kadar?

Beyazgül Davet ve Toplantı Merkezi düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 50 TL, Beyazgül Davet ve Toplantı Merkezi düğün fiyatları hafta sonu pasta meşrubatlı kişi başı 50 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 80 TL,

Beyazgül Davet ve Toplantı Merkezi Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Beyazgül Davet ve Toplantı Merkezi kapalı alan kapasitesi 750 - 1000 kişiliktir,

Yorum yaz