Beyaz Lale Organizasyon

Hayal ettiğiniz organizasyonlarınıza Beyaz Lale Organizasyon ile ulaşmanız mümkündür. Beyaz Lale Organizasyon üstlenmiş olduğu bütün etkinlikleri hakkıyla yerine getirerek mutluluğunuza mutluluk katar! Organizasyon konusunda kendine güvenen Beyaz Lale için her şeyden önce gelen başarı ve kalitedir. Benimsemiş olduğu müşteri memnuniyeti ilkesi sayesinde kurulduğu günden bu yana memnuniyet oranını yükselterek rakipleri arasında farkını belli etmiştir. Açılış programlarından baby shower organizasyonlarına, bayi toplantısı, doğum günleri, davetler, resepsiyonlar, kurumsal ve özel şirket etkinlikleri, nişan törenleri, mezuniyet törenleri, partiler, sünnet düğünü ve piknik organizasyonlarınız Beyaz Lale Organizasyon şirketi tarafından özenle gerçekleştirilecektir.

Beyaz Lale İle Hayallerinize Merhaba Deyin!

Beyaz lale organizasyon ile yapacağınız etkinliklerinizi planlarken firma ile en az 4 hafta önceden görüşme yapmaya başlamanız gerekir. Beyaz Lale Organizasyon etkinliği yapacak kişi ile görüşerek hayalleri doğrultusunda plan program yapmaktadır. Hayallerden yola çıkılarak kurulacak olan organizasyonda sizlerin fikirleri Beyaz Lale için önemli! İstenilen her şey; masalardan kullanılacak olan aksesuarlara kadar birçok ayrıntıya organizasyonun sahibi karar verebilir.

25 yıldır çiçekçilik sektöründe önde gelen firmalardan birisi olan Beyaz Lale davet ve organizasyon bölümünü açmıştır. Kişiye özel yaptığı tasarımları, yaratıcı fikirleri ve farklı konseptlerde gerçekleştirmiş olduğu organizasyonları ile çiçekçilik sektöründe göstermiş olduğu başarısını davet ve organizasyon işinde de göstererek tercih edilen bir firma olmayı kolay bir şekilde başarmıştır.

Size Özel Tasarımlarla Farkınızı Yaratın...

Beyaz Lale organizasyon yapmış olduğu etkinliklerinde etkinlik sahiplerine özel olarak davetiye, nikâh şekeri, iç mekân süslemeleri, dış mekân süslemeleri, havai fişek gösterileri, müzik organizasyonları... Yapar. Kişiye özel geliştirmiş olduğu farklı konseptleri onun tercih edilmesine neden olan en büyük etkendir.

Beyaz Lale Organizasyon Nerede Yer Alır?

Beyaz lale organizasyon Ege'nin İncisi olarak adlandırılan İzmir'de yer almaktadır. İzmir'in Alsancak ilçesinin Mustafa Bey Caddesi'nde bulunan Beyaz Lale'ye ulaşım yapmak isteyen bulunması ve ulaşım sağlayacaklardır. İşine olan bağlılığı yapmış olduğu organizasyonlara göstermiş olduğu hassasiyet ve detaycılık Beyaz Lale Organizasyon'un tanınmasına fırsat tanımıştır. Siz de özel günlerinizde Beyaz Lale ile fark yaratmak istiyorsanız vermiş olduğumuz adrese gelerek Beyaz Lale'nin büyülü dünyasına adım atabilirsiniz.

Evlilik Teklifi!

Sevdiği kadına evlilik teklifi organizasyonu gerçekleştirmek isteyen beyler; sizi Beyaz Lale Organizasyon'a bekleriz! Planlamış olduğunuz evlilik teklifi etkinliğiniz ile ilgili gerekli olacak bütün süslemeler ve düzenlemeler Beyaz Lale Organizasyon tarafından özel ve hassasiyet ile hazırlanacaktır. Evlilik teklifi etkinliğiniz için yaratıcı fikirler geliştirilerek bu özel gününüzde yanınızda olunacaktır.

Beyaz Lale Organizasyon personelleri sizin daha iyi hizmet alabilmeniz adına profesyonel kişiler ile oluşturulmuştur. Alacağınız hizmetin kalitesi personeller ile doğru orantılıdır. Özel günlerinizde herhangi bir sorun ve herhangi bir sıkıntı yaşamamanız için deneyimli personellerimiz hizmetinizde olacaktır. Yapacağınız etkinliklerinizde kullanacağınız bütün çiçekler sizin konseptinize uygun şekilde dizayn edilecek ve konseptine uygun renklerde oluşturulacaktır. Etkinliğinizde ki süslemeler ve en ince detaylar da Beyaz Lale Organizasyon tarafından layıkıyla yerine getirilecektir. Yapacağınız organizasyonda hizmet alacak personel sayısı belirlenecek ve personeller işlerini aksatmadan hizmet verecektir.

Mekân sıkıntısı yaşıyorsanız yine Beyaz Lale Organizasyon birbirinden güzel mekânlar ile size yardımcı olacaktır. Seçmiş olduğunuz mekânınızı konseptinize uygun şekilde düzenleyecektir. Kullanılacak olan şamdanlar, mumlar ve meşaleler gecenize ışık ve renk katacaktır. Organizasyonumuz da kullanılacak çiçekler gelen misafirlerinizin gözlerini kamaştıracaktır.

Organizasyonlarınız Beyaz Lale Organizasyon tarafından isterseniz emekli isterseniz kokteyl tarzında oluşturulabilmektedir. Anlaşılmış olan catering firması sizin isteğinize yönelik ve misafir sayınıza yönelik yemeklerinizi özenle yapacaktır. Özenle yapılmış olan yemekleriniz deneyimli personellerimiz tarafından yine özenle misafirlerinize sunulacaktır. Bu konuda da tecrübeli ve hassasiyet ile çalıştığımızı belirterek misafirlerinize lezzetli yemekler sunacağımızın garantisini verebiliriz. Misafir sayınız ne olursa olsun kaliteli hizmetimiz ile siz değerli konuklarımızı ağırlamaktan onur duyarız.

Beyaz Lale Organizasyon olarak üstlendiğimiz her etkinliği, rekabette bizi üstlere taşıyacak seviyede yapar ve mutluluğunuzu garanti altına alırız.

Bizim için başarı, her şeyden önemlidir. Ama en önemlisi kendimize güvenimizdir. Müşteri memnuniyeti ilkesiyle bugüne kadar edindiğimiz dost ve müşterilerimizin arasına sizleri de eklemek bize büyük mutluluk verecektir.

Bu yolda daima en iyi hizmete layık olan sizleri dileklerinizle, güveninizle bekliyoruz.

Beyaz Lale Organizasyon Firma Detayları

  • Ne Kadar Önce Görüşülmeli?: En az 4 hafta
  • Organizasyon Türleri: Açılışlar, baby shower, bayi toplantısı, davet ve resepsiyon, doğum günü, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, nişan, parti, piknik, sünnet düğünü

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    Beyaz Lale Organizasyon sayesinde her şey tek kelime ile harikaydı, çok ama çok mutlu olduk. Bilgi, tecrübe ve deneyimleri 10 numara, sizlere de öneririz.

Yorum yaz