İstanbul Tarihi Düğün Mekanları Fiyatları

Yemekli Fiyat
100 ₺
Hafta İçi
150 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
100 ₺
Hafta İçi
150 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
100
Min
200
Max
Açık Davet Alanı
750
Min
2000
Max
Kır Bahçesi Alanı
750
Min
2000
Max
Otopark
500
Araç

Mekan Özellikleri

 • Şamdan
 • Yapay çIçek süsleme
 • Bahçe
 • Çim zemin
 • Engelliye uygun giriş
 • Gelin tagı ve mekan süsleme
 • Masa şamdan seçenekleri
 • Şehir merkezinde
 • Tarihi mekan
 • Şehir manzaralı

İmkanlar

Catering
Masa süsleme ve dekorasyon
Karşılama kokteyli
Etkinlikten önce prova
Menü tadımı
Organizasyon danışmanlığı
Etkinlik sorumlusu
Kişiye özel konsept
Sahne sistemleri, ses ve ışık
Servis elemanı
Mekan dışı organizasyon getirme

Beyaz Köşk Emirgan Hakkında

Emirgan Korusu'nda bulunan Beyaz Köşk, büyüleyici bir Üsküdar - Çamlıca konumu ile, en güzel düğün mekanlarından. Bu yazımızın devamında, detaylı özelliklerini bulacağınız Beyaz Köşk Emirgan, tam olarak İstanbul'un göbeğinde. Fiyatları 100 TL'den başlayan bu tarihi düğün mekanı hakkında detaylı bilgi için yazımıza göz atın.

Mekanın Tarihçesi

Erivan Kalesini fetheden Dördüncü Murat'ın sefer esnasında kale kumandanı olan Emirgüneoğlu'nun ardından adlandırılan Emirgan Korusu'nın tarihçesi, 17. Yüzyıl'a dayanmaktadır. Emirgan Korusu'nun en çok rağbet gören köşklerinden olan Beyaz Köşk Çamlıca ise, Mısır Hidivi İsmail Paşa tarafından 19. Yüzyıl'da inşa ettirilmiştir.

Günümüze kadar ayakta kalan bu tarihi bina, İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından Beltur işletmesi ile muhafaza edilmektedir. İstanbul halkı tarafından da kafeterya veya piknik alanı olarak kullanılan Beyaz Köşk, tarihi düğün mekanı arayışında olanların ilk tercihlerinden.

Beyaz Köşk Düğün Fiyatları

Mekanın fiyatları, Beltur tarafından belirlenmekte. Etkinlik öncesinde Danışma Hattı ile iletişime geçerek, rezervasyon yaptırmanızı tavsiye ederiz. Ortalama olarak fiyatlar, 100 TL'den başlamakta. Kokteyl davet de organize edilebilen mekanda, Beltur tarafından catering ve fotoğrafçı imkanı sağlanabilir. Paket içeriklerine göre farklı fiyatların mümkün olduğu Beyaz Köşk Çamlıca hakkında detaylı fiyatlar için teklif almakta gecikmeyin.

Özellikler

Beyaz Köşk Çamlıca, 2 katlı ve genişçe bir bahçeye sahip. Bahçede süs havuzu da mevcut. Özellikle yaz davetleri için ferahlatıcı bir ambiyansı olan havuz, fotoğraf çekimi için de ideal koşullardan. Mekanın açık alanında, kır düğünü tarzında düğün yapılabilir. Bu bahçe alanında ortalama olarak 2.000 kişi ağırlanmakta.

Kapalı alanı da 200 kişilik hizmet veren mekanda, yılın dört mevsimi davet organize edilebilir. 500 araçlık bir otopark da, mekanın hizmetleri dahilinde sizlere ve konuklarınıza sunulmakta. Üstelik, tam 23:00'e kadar hizmet veren bu mekanda, eğlence kutlamaları da gerçekleştirilmekte.

Beyaz Köşk Emirgan Korusu Nerededir?

Ferah Mahallesi - Çamlıca konumunda bulunan mekan Çamlıca İlkokulu otobüs durağına oldukça yakın. 1 numaralı otobüs hattını kullanarak da mekana ulaşabileceksiniz. Yunus Emre durağından kalkan, 3, 11BE, 11C, 11CÜ ve UM11 numaralı hatları kullanarak da tek vasıta ile ulaşım mümkün. Açık adres de burada: Ferah Mahallesi, Beyaz Köşk Çamlıca, Üsküdar / İstanbul.

Sorular

Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

Organizasyon sorumlusu, müzik ekibi gibi çeşitli hizmetler temin edilebilir.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Kutlamalar, partiler, özel gün davetleri, lansman ve açılış törenleri gibi tüm etkinlikler burada gerçekleştirilebilir.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

İki veya üç ay öncesinde iletişime geçilebilir.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Mekan restoran ve kafeterya olarak da kullanılabiliyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Mekan giydirme, masa ve sandalye süsleme hizmetleri, sahne - ses ve aydınlatma sistemleri, başlangıç paketinde sunulmakta.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Mekanın menülerinde değişiklik yapabilme imkanı, etkinlik öncesi prova gerçekleştirme olanağı ve dahası her şey dahil pakette mevcut.

Fotoğraf ve video seçenekleri nelerdir?

Farklı fotoğraf ve video yetkilileri ile çalışma imkanınız bulunuyor.

Birden fazla davet alanı var mıdır? Özellikleri nelerdir?

Evet. Mekanda hem kapalı davet alanı hem de açık davet alanı mevcut. Açık alanda neredeyse 2000 kişi ağırlanabilir.

Orkestra ve Müzik Seçenekleri nelerdir?

Mekan dışından zevkinize uygun bir müzik grubu ile çalışabilirsiniz.

Kokteyl / yemekli menü çeşitleri nelerdir?

Mekanda hem kırmızı et hem de beyaz et çeşitleri sunuluyor. İsterseniz vejetaryen veya diyet menü hizmetleri de mevcut.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

Saat 23:00'e kadar tüm hizmetler devam etmekte. Ancak after parti gibi davetlerde farklı saat dilimleri de uygulanmakta.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Mekanın rengine uygun bir tasarım seçebilirsiniz. Dekorasyon yetkilileri tarafından farklı tasarımlar da sizlere sunulmakta.

Beyaz Köşk Emirgan düğün fiyatları ne kadar?

Beyaz Köşk Emirgan düğün fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 100 TL, hafta içi yemekli kişi başı 100 TL, Beyaz Köşk Emirgan düğün fiyatları hafta sonu kokteylli kişi başı 150 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 150 TL,

Beyaz Köşk Emirgan Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Beyaz Köşk Emirgan açık alan kapasitesi 750 - 2000 kişiliktir, kapalı alan kapasitesi 100 - 200 kişiliktir,

Yorumlar

Sırala

 1. Puan

  Mekanın lokasyonu çok iyi bir yerde olduğu için misafirlerimiz hiç zorlanmadı ulaşımda.Yemekleri olağanüstüydü leziz ve çalışan arkadaşların ilgisinden çok memnun kaldık.Fotograf ve müzükçilerinde de oldukça memnun kaldık.Sonuç olarak herşey muhteşemdi hersey den çok memnun kaldık.Mekanı önceden de biliyorduk zaten beklediğimizden daha güzel geçti.Mekan arayışı içerisindeki arkadaşlara tavsiye ederim çok güzel bir yer………..

 2. Puan

  Mekan merkezi bir yerde olduğu için konuklarmız hiç zorlanmadı. Yemekleri, yetkililerin ilgisi her şey harikaydı. Müziklerden ve fotoğrafçı gibi hizmetlerinden de memnun kaldık. Mekanı zaten daha önceden biliyorduk ama tahminimizden daha güzel geçti diyebilirim. Kısaca her şey harikaydı mekandan çok memnun kaldık. Mekan arayışında olan çiftlere Beyaz Köşk’ü öneririm.

 3. Puan

  Yemeklerine diyecek bir şey yok açık mekan diye tercik etmiştik personel arkadasların ilgisi ve alakası muthıstı.Yetkilerde gayet ilgili kişilerdi.

 4. Puan

  Uaşım açısından çok rahat bir yer.Zaten kendievimede çok yakındı.ayrıcada kendi orkestramızı götürdüğümüzden dolayı da müzük konusundda hiçbir sıkımtı çekmedik.Personel hizmetine bayıldım doğrusu yemekleride oldukça hoştu ve mekan da gayet geniş bir kapasiteye sahipti.

Yorum yaz