Beyaz Konak Kır Düğün Salonu

Detaylarını uzun yıllar boyunca hafızalarınızdan söküp atamayacağınız kır düğünü organizasyonu için Beyaz Konak Kır Düğün Salonu sizlere ev sahipliği yapmaktadır. Yenilenen ve değişen dünya içerisinde, şüphesiz ki insanların düşünceleri ve yaklaşımları da sürekli değişmektedir. Ancak uzun yıllardan beri düğün denildiği zaman, şüphesiz ki insanların aklında yer etmiş olan organizasyon, kır düğünü organizasyonu olmaktadır. Her yıl düğün organizasyonu hazırlığında olan binlerce çift, geçirecekleri günün nasıl mükemmel şekilde organize edilebileceğine dair araştırmalar yaparlar. Her çift, her detayıyla misafirlerini büyüleyecek, onlar için de bu geceyi mükemmel kılacak kişilerle veya işletmelerle çalışmayı arzu eder. Bu noktada sizlere hizmet veren Beyaz Konak Kır Düğün Salonu, uzun yıllardır hayalini zihninizde gezdirdiğiniz eşsiz düğün organizasyonunun kapılarını sizlere aralamaktadır. Dugunbuketi.com ayrıcalığı ile hazırlıklarınıza şimdiden başlayabilir, geçireceğiniz bu eşsiz günün hayâllerini kurmaya başlayabilirsiniz.

Çiftlerin Vazgeçilmezi Kır Düğünleri

Beyaz Konak Kır Düğün Salonu, kır düğünü konseptinde gerçekleştirmiş olduğu pek çok organizasyonun kattığı tecrübe ile faaliyet göstermektedir. Bu alanda yıllardır gerçekleştirilen etkinliklerin getirdiği profesyonelliği, kusursuz hizmet anlayışı ile harmanlayan Beyaz Konak Kır Düğün Salonu sizler için çalışmaktadır. Geçmişten günümüze dek sahip olduğumuz tecrübeler ışığında, kır düğününün çiftler için çok önemli olduğu görülmektedir. Hayalini kurduğunuz mükemmellikte bir organizasyonun, olmasını istediğiniz tüm detaylar eşliğinde gerçekleştirebilmek için Beyaz Konak Kır Düğün Salonu iyi bir tercihtir. Açık alanda misafirleriniz ile gerçekleştireceğiniz mükemmel geceye Ege sahillerinin muhteşem görüntüsü ve Ege Denizi’nin kokusu eşlik edecektir. Sizler de bu mükemmel detaylar ile birlikte misafirleriniz ile unutulmaz bir gece yaşama fırsatını Beyaz Konak Kır Düğün Salonu ile yakalayacaksınız.

Çeşitli Organizasyonlarınız İçin Beyaz Konak Kır Düğün Salonu

Mükemmel detaylar eşliğinde gerçekleştirebileceğiniz kusursuz etkinlikler, yalnızca düğün merasimleri ile sınırlı değildir. Beyaz Konak Kır Salonu, sahip olduğu büyüleyici açık alan sayesinde size ve misafirlerinize pek çok etkinliğinizde ev sahipliği yapmaktadır. Düğün etkinliğinin yanı sıra kına, nişan, sünnet düğünü, iş toplantısı, doğum günü partileri, kokteyller gibi her türlü ihtiyacınızda faaliyet göstermektedir. Beyaz Konak Kır Düğün Salonu, her türlü organizasyon ihtiyacınızda sizlere profesyonel destek sağlamaktan memnuniyet duyacaktır.

Organizasyon Detayları ve Bütçe

Beyaz Konak Kır Düğün Salonu, cazip fiyat teklifleri ile hizmet vermektedir. Evlilik hazırlığı yapan çiftler, yaşayacakları bu önemli gecenin her detayı ile kusursuz şekilde planlanmış olmasını arzu etmektedirler. Beyaz Konak Kır Düğün Salonu, bu alanda sahip olduğu tecrübeler ile sizlere yardımcı olacaktır. Organizasyon detaylarının belirlenmesinde, pek çok farklı etken rol oynamaktadır. Örneğin düğüne katılım yapacak kişi sayısı, etkinliğin yapılacağı tarih, yiyecek içecek menüsü, sözleşme dışında kalan ekstralar gibi detaylar, fiyatta belirleyici olmaktadır. Bu unsurlar dahilinde sizler de bütçenize göre yemekli ya da yemeksiz, catering hizmetiyle birlikte gibi seçenekler arasından tercih yapabilirsiniz. Yapacağınız tercihler, organizasyon için sunulacak fiyat teklifinin de belirlenmesini sağlayacaktır. Bu sebepten dolayı sizler de bütçeniz dahilinde gerçekleştirmek istediğiniz detayları bildirebilir, uygun fiyat tekliflerinden faydalanabilirsiniz.

Beyaz Konak Kır Düğün Salonu, Türkiye’nin en güzel şehirlerinden bir tanesi olan İzmir’de, Seferihisar ilçesinde yer almaktadır. Sığacık Mahallesi, Eski Sığacık Yolu No:40’da bulunan işletmeye nasıl gidilir sorusu da kimi zaman akılları meşgul etmektedir. Özel araçlar ile buraya ulaşacak kişiler için otopark imkânları mevcuttur. Toplu taşıma kullanacak kişiler için ise yerel ulaşım firmalarından saatler ve güzergâhlar hakkında bilgi almaları faydalarına olacaktır.

Detaylı bilgi ve fiyat teklifleri için sitemiz üzerinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Sırala

  1. Avatar
    Selda
    Puan

    Eşimin memlektinden dolayı Seferihisarda düğün yaptık.eşimin ailesi Beyaz Konakta düğün ayarlamış.ben gerçekten çok beğendim.tanımadığım bir yerde güzel bir mekanda düğün yapmak motive sağladı.güzel bir yer.her şey için teekkuerlr.

Yorum yaz