İzmir Davet Alanları Fiyatları

Yemekli Fiyat
80 ₺
Hafta İçi
100 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
50 ₺
Hafta İçi
80 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
100
Min
200
Max
Açık Davet Alanı
300
Min
800
Max
Kır Bahçesi Alanı
300
Min
800
Max
Otopark
500
Araç

Mekan Özellikleri

 • Bahçe
 • Çim zemin
 • Çocuk eğlence alanı
 • Engelliye uygun giriş
 • Gelin - damat odası
 • Gelin tagı ve mekan süsleme
 • Gelin yolu
 • Kır bahçesi
 • Masa şamdan seçenekleri
 • Şehir merkezinde
 • Açık alan
 • Kapalı salon

İmkanlar

Catering
Masa süsleme ve dekorasyon
Dj ve müzik grubu temini
Karşılama kokteyli
Video ve fotoğraf çekimi
Karşılama Için hostes
Mekan giydirme
Menü tadımı
Organizasyon danışmanlığı
Etkinlik sorumlusu
Otopark
Kişiye özel konsept
Düğün pastası
Servis elemanı
Mekan dışı catering getirme
Mekan dışı organizasyon getirme

Beyaz Ev Hakkında

İzmir Balçova ilçesinin gözde yeri İnciraltı'nda bulunan Beyaz Ev rüyalarınızdaki düğünü uygun fiyat seçenekleriyle sizlere sunuyor. Kokteyl ve yemeklerinizi profesyonel ve samimi bir hizmet içerisinde sunuyor. Canlı müzik ve kaliteli orkestrası davetlerinizi daha mükemmel hale getiriyor.  Davet organizasyonlarınızda 50 TL'den başlayan fiyatları ile fırsat sunuyor.

Özellikleri

İzmir Balçova’nın en şık mekanlarından biri olan Beyaz Ev düğün ve davetlerinizde sizlere özel konsept sunuyor. 200 kişiye kadar kapalı alan ve 750 kişiye kadar açık alanda misafirlerinizi ağırlayabiliyor. Gelin tagı, mekan süsleme, çiçek süsleme, gelin yolu, gelin ve damat odasının yanı sıra düğünden önce dinlenebilmeleri için ailelere özel dinlenme odaları ve bebek bakım odaları bulunduruyor.

Sizler çim alanda sevdiklerinizde vakit geçirirken çocuk misafirler içinde oyun alanı ve onlara özel yemek menüsü bulunuyor. Açık alanda bulunan ısıtıcılar serin havaları sıcak ve samimi hale getiriyor. Ayrıca Balçova' ya kişisel aracı ile gelen misafirler içinde 500 araçlık otopark imkanı sunuyor.

Beyaz Ev Davet Fiyatları

İzmir Balçova’nın gözde yeri İnciraltı’nda bulunan mekan yemekli ve yemeksiz davet imkanı sunuyor. Yemekli düğün tercih edenler için fiyatlar hafta içi 80TL hafta sonu 100TL,kokteyl tercih edenler için hafta içi 50TL hafta sonu 80TL’ den başlıyor. Davet alanı fiyatları hakkında detaylı bilgi için "Ücretsiz Teklif Al" Butonuna tıklayabilir, Düğün Buketi’ne özel fiyat ve kampanyalardan yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İmkanları

Beyaz Ev Balçova İnciraltı’nın güzel ortamını canlı müzik ve kaliteli orkestrasıyla süslüyor. Yemekli ve yemeksiz davet verilebiliyor. Yemek menüleri dilediğiniz gibi hazırlanıyor. Ayrıca istediğiniz catering firmasıyla çalışma olanağı sunuyor. Profesyonel ekibi, uygun ses sistemi, şık ışık görseli ile bütünleşen mekan tüm davetlilere güzel anlar yaşatıyor.

Masalardaki şamdanlar ise güzel görüntüsünün beraberinde masalarınızdaki lezzetli yemekleri gözler önüne seriyor. Etkinlik sorumlusu düğününüzde sizlere destek olabilirken dilediğiniz organizasyon ile de çalışmaya imkan sağlıyor. Mekanın anlaşmalı fotoğrafçısı Balçova

İnciraltı manzarasında düğününüzü ölümsüzleştirirken video çekimi ile de bu güzel anlar kayda alınıyor. Beyaz Ev en güzel düğün, doğum günü, mezuniyet, nişan, kına, iş toplantısı, davet yemeği, kahvaltı organizasyonu, piknik organizasyonuna kadar aklınıza gelebilecek her türlü davetinizde sizleri ağırlıyor. Geniş alanıyla her türlü etkinliğinize ev sahipliği yapabiliyor.

Ulaşım

İzmir Balçova’nın sevilen yeri İnciraltı’nda bulunan Beyaz Ev şehir merkezine yakınlığı ile toplu taşıma kullanan misafirlere kolaylık sağlıyor. 500 araçlık geniş otopark alanı kişisel aracı ile gelen misafirlerin kullanımına sunuluyor. Misafirleriniz bu sayede davetlerinize kolaylıkla katılım sağlayabilir ve park sorunu yaşamadan direk eşsiz davetinize, eğlencenize katılabilirler.

Beyaz Ev Adresi : İnciraltı, Mustafa Kemal Sahil Blv. No:28, 35330 Balçova/İzmir.

Sorular

Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

Mekanın kendi bünyesinde catering ve organizasyon firması bulunmaktadır. Ancak isteyen kişilere dışarıdan temin edebilme imkanı sunuyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün, nişan, kına gecesi, mezuniyet, iş yemeği, seminer, doğum günü, piknik organizasyonu, kahvaltı organizasyonu, baby shower, mezunlar yemeği, iftar yemeği, evlilik teklifi, yılbaşı partisi, bekarlığa veda partisi vb.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Mekan canlı müzik, menü tadımı, organizasyon sorumlusu gibi ek avantajlar sunuyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Başlangıç paketi içerisinde servis elemanı, düğün pastası bulunmaktadır.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Kokteyl ve yemek servisi, orkestra, organizasyon sorumlusu, fotoğrafçı gibi hizmetler bulunuyor.

Fotoğraf ve video seçenekleri nelerdir?

Mekanın içerisinde profesyonel çekimler yapabilen bir ekip bulunmaktadır.

Birden fazla davet alanı var mıdır? Özellikleri nelerdir?

600 kişilik yemek ve 800 kişilik kokteyl kapasiteli büyük bahçe, 300 kişilik yemek ve 400 kişilik kokteyl kapasiteli küçük bahçe, 200 kişiye kadar misafir ağırlayabilen kapalı davet alanı bulunuyor.

Orkestra ve Müzik Seçenekleri nelerdir?

Canlı müzik ve orkestra bulunuyor.

Kokteyl / yemekli menü çeşitleri nelerdir?

Beyaz et, kırmızı et, vejetaryen menü, diyabet menü, çocuk menü, kokteyl seçenekleri bulunuyor.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

24.00' a kadar müzik yayını ve servis hizmeti sürüyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Gelin yolu, gelin tagı, masa ve sandalye süsleme, çiçek süsleme ve şamdanın yanı sıra hayalinizdeki konsepti sunabilmek için organizasyon sorumlusu bulunuyor.

Beyaz Ev organizasyon fiyatları ne kadar?

Beyaz Ev organizasyon fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 50 TL, hafta içi yemekli kişi başı 80 TL, Beyaz Ev organizasyon fiyatları hafta sonu kokteylli kişi başı 80 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL,

Beyaz Ev Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Beyaz Ev açık alan kapasitesi 300 - 800 kişiliktir, kapalı alan kapasitesi 100 - 200 kişiliktir,

Yorum yaz