İstanbul Gelinlik ve Moda Evleri Fiyatları

Başlangıç Paketi
3000 ₺
Her Şey Dahil Paket
5000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Boy kısaltma
Daraltma
Dikim provası
Gelinlik kiralama
Hazır kalıp model
Kına kıyafeti kiralama
Kişiye özel dikim
Tamir ve tadilat

Beyaz Düş Gelinlik ve Moda Evi

Ümraniye sokaklarında gezerken vitrininden gözünüzü alamayacağınız Beyaz Düş Gelinlik ve Moda Evi düşlerinizdeki gelinlik modelleri ile sizleri buluşturuyor. Modern gelinlikler, nişanlık modelleri, abiyeler ile söz, nişan, düğün ve tüm davetleriniz için hizmet veriyor. İstanbul ilindeki modaevinin 3000 TL’den başlayan fiyatları ile ilgili detaylı bilgiye 'Ücretsiz Teklif Al' kısmından ulaşabilirsiniz.

Gelinlik Modelleri ve Hizmetleri

Yeni sezon modelleri ile karşılaşacağınız Beyaz Düş Gelinlik ve Moda Evi, özel dikim ve hazır kalıp olarak hizmet veriyor. Tesettür gelinlikler, prenses, A kesim, balık, bohem, vintage, gotik gelinlik modelleri ile dilediğiniz tarzı yakalayabiliyorsunuz. Her aşamasında prova gerçekleştirilen özel dikim gelinlik modelleri eğitimli terziler ve stil danışmanları ile hazırlanıyor.

Modellere uzman kişilerle birlikte karar veriliyor. Yaklaşık 1 ay önce iletişime geçerek yoğun süreçte fazla vaktinizi almadan 1 ile 3 prova arasında aklınızdaki gelinliği tasarlıyor. 2 hafta gibi bir sürede ürünleriniz teslim ediliyor.

Aksesuarlar

Sırt dekolteli gelinlikler için tercih edilen uzun gelin duvağı, salaş bir düğün için tercih edilen kısa gelin duvağı ya da tesettür gelin duvağı modelleri Beyaz Düş modaevinde yer alıyor. İncili, çiçekli, taşlı ve prenses gelin tacı gibi aksesuarlara da ulaşılabiliyor. Rengarenk çiçekler ile hazırlanan gelin buketi, gelinliğiniz ile bütünlük yakalayan gelin kesesi için başka mağazalara gitmenize gerek kalmıyor. Gelinliğe uygun şekilde hazırlanan aksesuarlar göz kamaştırıyor.

Beyaz Düş Gelinlik Fiyatları

Gelinlik fiyatları 3000 TL ile 5000 TL arasında oluyor. Paketlere aksesuarlar da dahil edilebiliyor. Hafta sonu hizmeti de sağlayabilen modaevi, satın almak istemeyen gelinlere kiralama avantajı da sunuyor. Kiralama fiyatları daha uygun seyrediyor. Firmanın DüüğünBuketi.com çiftlerine özel imkanları da bulunuyor. Danışmanlarımızla iletişime geçerek değerlendirebilirsiniz.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

İstanbul ili Ümraniye ilçesinde yer alan modaevine 13, 131, 14B, 14DK, 14ES ve 522 numaralı otobüs hatları ile ulaşım sağlanabiliyor. Ayrıca M5 metro hattı tercih edilebiliyor. Kişisel aracı ile gitmek isteyen misafirlerine de kolay ulaşım imkanı sağlıyor.

Beyaz Düş Moda Evi açık adresi: Atatürk Mh. Alemdağ Cd. Tel Ağacı Sk. No:1 Ümraniye / İstanbul.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

İstanbul'da hizmet veriyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Nişanlık ve abiye de satın alabilirsiniz.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

1 hafta önce iletişime geçilmesi gerekiyor.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Gelinlik ve kına kıyafeti kiralanabiliyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Özel dikim gelinlik ve hazır kalıp gelinlik modelleri bulunuyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Dikim provası, kişiye özel dikim ve tamir tadilat işlemleri yer alıyor.

Ürünün teslim süresi nedir?

2 Hafta sonrasında ürün teslim ediliyor.

Beyaz Düş Gelinlik ve Moda Evi organizasyon fiyatları ne kadar?

Beyaz Düş Gelinlik ve Moda Evi organizasyon fiyatları Beyaz Düş Gelinlik ve Moda Evi organizasyon fiyatları Beyaz Düş Gelinlik ve Moda Evi organizasyon fiyatları ise 3000 - 5000 TL arasında değişmektedir.

Beyaz Düş Gelinlik ve Moda Evi Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Beyaz Düş Gelinlik ve Moda Evi

Yorum yaz