İstanbul Gelin Arabası Fiyatları

Başlangıç Paketi
2000 ₺
Her Şey Dahil Paket
2500 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Düğün Videosu

İmkanlar

Gelin arabası süsleme
Şehir dışına araba kiralama
Şoförlü araba kiralama
Toplu taşıma hizmeti
Vip transfer hizmeti

Best Vip Turizm Hakkında

Best Vip Turizm İstanbul Avrupa Yakası'nda dikkat çeken gelin arabası kiralama firmalarından bir tanesidir. Tecrübeli çalışanları ve lüks araçlarıyla düğününüzü unutulmaz kılıyor. Gelin arabası kiralama taleplerinize göre ortalama fiyatları 2.000 TL'den başlamaktadır.

Özellikleri

Best Vip Turizm İstanbul ili içerisinde kusursuz bir gelin arabası hizmeti vermektedir. Düğün arabası hizmetini sadece ulaşım olarak değil, bir organizasyon olarak ele alıyorlar. Firma uzun süredir farklı organizasyonlar içerisinde yer alarak tecrübe sahibi bir yapıya sahiptir. En önemli gününüzde ulaşımınızı sağlaması için bu alanda profesyonel hizmet alabilirsiniz. Firmanın aldığı geri dönüşler ve başarılı etkinlikleri baz alarak hizmetini sürdürülebilir kılmaktadır. Araç süslemeleri dilediğiniz renkte ve tasarımda yapılabilmektedir.

Firmaya "Ücretsiz Teklif Al" formumuzu doldurarak ulaşabilir, düğün arabası kiralama fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilir ve DüğünBuketi.com'a özel indirimlerden yararlanabilirsiniz.

Best Vip Turizm Gelin Arabası Kiralama Fiyatları

Gelin arabası için farklı talepleriniz olabilir. Bu alanda farklı bütçeler ayırmış olabilirsiniz. Firma her bütçeye uygun araç seçenekleri sunmaktadır. Tüm bütçelere sunulan araçlar şıklığı ile dikkat çekmektedir. Araç talepleriniz için öncelikle bir hafta öncesinde talepte bulunmanız seçenekleri arttıracaktır. Araç kiralama seçeceğiniz araç şartlarına göre değişecektir. Ortalama fiyatları 2.000 - 2.500 TL aralığında değişmektedir.

Best Vip Turizm Hizmetleri

Firma ile gelin arabası için farklı seçenekleri değerlendirebilirsiniz. Best Vip'de araç seçimlerinizi yapabileceğiniz oldukça geniş bir yelpaze bulunmaktadır. En özel anınız düğün salonunda değil evden çıktığınız anda başlar. Öncelikle nasıl bir araç istediğiniz konusunda ön görüşmede talepleriniz alınmaktadır. Ardından araba modellerine yakından bakabilme şansı sunulmaktadır. Resimlerin yanı sıra arabayı görmek, içinde yolculuk yapmak size o anları tecrübe etmenizi sağlar. Seçim yaptığınız aracın bakımları ve kontrolleri her daim yapılmaktadır. Aracınızın her türlü yaşayabileceği aksilik önceden düşünülmüş ve önlem alınmıştır.

Bunun yanı sıra Best Vip bünyesinde gelin arabanıza şoför desteği sağlanmaktadır. Şoförler uzun süreli tecrübeye sahiptir. Tüm günü geçireceğiniz kişi size güler yüzü ve profesyonel yaklaşımıyla kusursuz bir hizmet sağlamaktadır. Araç içerisinde çiftlerin istekleri doğrultusunda ikram servisi de yapılabilmektedir. Firmanın filosundaki tüm araçlar düzenli olarak dezenfekte edilmektedir. Şoförlü ya da şoförsüz firmanın öncelikli beklentisi sizin yaşayacağınız deneyimdir.

Sorular

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Kiralamadan 1 gün önce görüşülmelidir.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Program bitiminde 1 saat süre ve 30 km opsiyonumuzdur.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Şoförlü araç kiralama zorunludur. Korona virüs önlemleri üst seviyede alınmıştır

Kokteyl / yemekli menü çeşitleri nelerdir?

Aracın içinde yiyecekler ve içecekler ikramımızdır.

Best Vip Turizm organizasyon fiyatları ne kadar?

Best Vip Turizm organizasyon fiyatları Best Vip Turizm organizasyon fiyatları Best Vip Turizm organizasyon fiyatları ise 2000 - 2500 TL arasında değişmektedir.

Best Vip Turizm Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Best Vip Turizm

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    Mehmet Bey bizimle çok ilgilendi en güzel gelin arabasını biz kiralamış olabiliriz teşekkürler 🙂

  2. Puan

    gelin aramızı kiralık. lüks seçenekleri var gerçekten başarılılar. tavsiye ederim

  3. Puan

    Best vip turizmden gelin arabamızı kiraladık, aracımız mercedesti çok lüks bir araçtı. Araç içi servis yapıldı ve şehir turu attık. Çok memnun kaldık herkese öneririz :))

Yorum yaz