Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları Fiyatları

Başlangıç Paketi
1000 ₺
Her Şey Dahil Paket
1500 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Video ve fotoğraf çekimi
Orijinal fotoğrafların teslimi
Dış çekim
Düğün belgeseli
Ekip tedariğI
Konsept çekim
Mezuniyet çekimi
Nişan çekimi
Stüdyo fotoğraf çekimi
Trashday

Best Fotoğrafçılık Kemalpaşa Hakkında

İzmir ilinin Kemalpaşa ilçesinde düğün fotoğrafçısı olarak hizmet veren Best Fotoğrafçılık, en keyifli anlarınıza şahitlik ederek mutluluğunuza ortak oluyor. Dış mekan çekimi ve düğün fotoğrafçılığı hizmetinde gösterdiği kaliteli hizmetiyle çiftlerin sık tercih ettiği fotoğrafçılardan biri oluyor. Düğün öncesinde ve sonrasında size sınırsız fotoğraf çekimi hizmeti verirken, bütçenize uygun fiyatları ile de yüzünüzü güldürüyor.

Çekim Türleri

Çekimlerinde doğallığı ön planda tutan, sihirli ve sade rötuşlarla anlarınızı ölümsüzleştiren Best Fotoğrafçılık, dış çekim hizmeti veriyor. Düğün gününüz boyunca birbirinden güzel karelere imzasını atarken, video ve fotoğraflarla görsel bir şölen yaşatıyor.

Sadece düğün için çekim hizmeti vermekle kalmayıp nişan, sünnet düğünü, mezuniyet gibi organizasyonlarınızda da son derece titiz bir çalışma çıkarıyor. Trashday, düğün belgeseli, konsept çekim gibi hizmetleri de vererek çiftlerin ileride izleyebileceği bir sürü an oluşturuyor.

Best Fotoğrafçılık Kemalpaşa Dış Çekim Fiyatları

İzmir’de çiftlerin gözde ve alanında vermiş olduğu kaliteli hizmetlerle ilgi odağı olan fotoğrafçısıyla siz de çalışma şansı yakalayabiliyorsunuz. Bütçenize uygun seçenekler sunmasıyla dikkat çeken firmanın dış çekim paket fiyatları 1.000 TL’den başlıyor. Her şey dahil paketin başlangıç fiyatı ise 1.500 TL’dir.

Çekim türüne ve alacağınız hizmete göre fiyatlarda değişiklikler olabiliyor. Daha detaylı bilgi almak için DüğünBuketi ücretsiz danışma hattını arayabilir ya da “Fiyat Teklifi Al” butonuna tıklayabilirsiniz.

Sunulan Olanaklar

Yenilikleri takip eden ve son teknolojilere uyum sağlayan Best Fotoğrafçılık Kemalpaşa, düğün fotoğraflarını en güzel şekilde çekmek için drone çekimi hizmeti de sunuyor. Alanında uzman ekibiyle birlikte sizin için her şey düşünülmüş oluyor ve size de bu süreçte gülümsemenin keyfini çıkartmak kalıyor.

Stüdyo çekimi hizmeti de veren fotoğrafçıda, dış mekan çekimleri için çiftlerle belirlenen lokasyonda çalışılıyor. İster deniz manzarası isterseniz tarihi mekan fark etmeden çekim yapılıyor.

Dış mekan çekimlerinde önceden randevu oluşturmanız gerekiyor. Çekimler gerçekleştikten sonra da tarafınıza iletilmesi ortalama 4 hafta sürüyor.

Nasıl Gidilir?

İzmir’in Kemalpaşa ilçesinde bulunan Best Fotoğrafçılık stüdyosuna gitmek için 988 numaralı otobüsle Kemalpaşa Arıtma Tesisi durağında inerek yürüme mesafesinden ulaşım sağlayabilirsiniz.

Adres: Mehmet Akif Ersoy, Mah. 152 Sokak No : 6/A D:2, 35730 Kemalpaşa / İzmir.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

İzmir geneline hizmet veriyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün belgeseli, konsept çekim, nişan çekimi, mezuniyet çekimi ve trashday çekim hizmeti bulunuyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

3 hafta önceden randevu alabilirsiniz.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Orijinal fotoğraf teslimi, dış mekan çekimi, stüdyo çekim hizmetleri veriyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Dış çekim, ekip temini, fotoğrafların orijinal teslimi gibi hizmetleri kapsıyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Video ve fotoğraf çekimi, konsept çekim gibi hizmetler bulunuyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Çiftlerle anlaşarak çekimlerin yapılacağı mekan belirleniyor.

Ürünün teslim süresi nedir?

Çekimden 4 hafta sonra ürün teslimi yapılıyor.

Best Fotoğrafçılık Kemalpaşa düğün fiyatları ne kadar?

Best Fotoğrafçılık Kemalpaşa düğün fiyatları Best Fotoğrafçılık Kemalpaşa düğün fiyatları Best Fotoğrafçılık Kemalpaşa organizasyon fiyatları ise 1000 - 1500 TL arasında değişmektedir.

Best Fotoğrafçılık Kemalpaşa Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Best Fotoğrafçılık Kemalpaşa

Yorum yaz