İstanbul Mezuniyet ve Balo Mekanları Fiyatları

Yemekli Fiyat
50 ₺
Hafta İçi
100 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
30 ₺
Hafta İçi
50 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
750
Min
1000
Max
Açık Davet Alanı
200
Min
300
Max
Kır Bahçesi Alanı
200
Min
300
Max
Otopark
750
Araç

Süslemeler & Ekstralar

  • Mezuniyet töreni organizasyonu

Mekan Özellikleri

  • Çim zemin
  • Masa şamdan seçenekleri
  • Açık alan
  • Kapalı salon
  • Şehir manzaralı

İmkanlar

Catering
Masa süsleme ve dekorasyon
Dj ve müzik grubu temini
Video ve fotoğraf çekimi
Volkan şovu
Menü tadımı
Organizasyon danışmanlığı
Otopark
Servis elemanı
Vale
After party alanı

Bervaze Ortadağ Sosyal Tesisleri Hakkında

Bervaze Ortadağ Sosyal Tesisleri, hayatınıza yeni bir başlangıç yaparken sizlere  en iyi hizmetleri sunmak üzere İstanbul Sancaktepe konumunda sizleri bekliyor. Mekan ferah ambiyansı yanında uygun fiyatlarıyla balo organizasyonlarının vazgeçilmezi oluyor. Salonda yemekli mezuniyet partisi organizasyonu fiyatları kişi başı 50 TL'den başlıyor.

Özellikleri ve Kapasite Bilgisi

İstanbul sosyal tesislerinin en büyüklerinden olan Bervaze Ortadağ, dört adet davet alanıyla farklı kapasiteleri ve nitelikleri tek çatıda bir araya getiriyor. Davet alanlarından Bervaze Reyhan Salonu’nun 400 kişilik kapasitesine ek olarak 200 kişilik bir terası bulunuyor. Balo Salonu’nun ise 850 kişilik oldukça geniş bir kapasitesi bulunuyor. Büyük mezuniyet partisi organizasyonları için iki salon sıklıkla tercih ediliyor.

Mekanda, mezuniyet ve diğer davetler için tercih avantajı sağlayan iki davet alanı daha bulunuyor. 120 kişilik kapasitesiyle V.I.P Salon, 130 kişilik alanıyla Nergis Salon ile mekanın toplam 2000 kişilik oldukça geniş bir kapasitesi bulunuyor.

Bervaze Ortadağ Sosyal Tesisleri Mezuniyet Partisi Fiyatları

Şık dekorasyonu ve ferah ortamıyla öne çıkan Bervaze Ortadağ; hizmetleriyle gönüllere, uygun fiyatları ile de her bütçeye hitap ediyor. Kokteylli mezuniyet partisi organizasyonları için hafta içi kişi başı 30 TL, hafta sonu ise 50 TL’lik fiyatları bulunuyor. Yemekli balo davetiniz için hafta içi 50 TL, hafta sonu ise 100 TL’lik fiyatları ile tercih önceliği sağlıyor.

DüğünBuketi üzerinden “Ücretsiz Teklif Al” butonuna bastıktan sonra karşınıza çıkan formu doldurarak size özel hazırlanan kampanyalara erişebilirsiniz.

Sunulan Hizmetler

Bervaze Ortadağ, mezuniyet partisi organizasyonununda müşteri memnuniyeti sağlayacak pek çok imkana sahip olmasıyla beğeni topluyor.. Deneyimli ekibi ile pek çok gencin mutlu anlarına tanıklık eden mekanın etkinliğinizin istediğiniz şekilde gerçekleşmesi için organizasyon, DJ ve orkestra, fotoğraf, video çekimi için çalışan yetkilileri bulunuyor.

Mezuniyet kutlamanızın eğlenceli geçmesi için her türlü imkanı bulunan mekanın, gençlerin özel anlarını sergileyebileceği barkovizyon hizmeti bulunuyor. Siz yetenekli aşçıların ellerinden çıkan lezzetlerin tadını çıkarırken volkan gösterisi mutlu anlarınıza eşlik ediyor.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

İstanbul Sancaktepe konumunda bulunan Bervaze Ortadağ Sosyal Tesisleri, ferah havasıyla dikkat çeken Aydos Ormanlarının yakınında bulunuyor. Toplu taşıma için 131K, 132M, 132S otobüs hatlarını kullanabilirsiniz. 750 araçlık otoparkı bulunan mekanın ayrıca vale hizmeti bulunuyor. Mezuniyet kutlamanız için isterseniz toplu taşıma tercih edebilir, isterseniz özel aracınız ile gelebilirsiniz. Mekanın açık adresi:

Fatih Mah. Esentepe Sok. No:1 Sancaktepe/İstanbul (Fenerbahçe Can Bartu Tesisleri Üstü).

Sorular

Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

Tüm hizmetler mekan tarafından karşılanıyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Mezuniyet yanında açılış, baby shower, bayi toplantısı, davet ve resepsiyon, doğum günü, kına, kurumsal etkinlikler, nişan, parti, sünnet düğünü yapılıyor.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Catering, servis sorumlusu yanında 750 araçlık geniş otoparkı ve vale hizmetleriyle tercih avantajı sağlıyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Catering, masa süsleme ve dekorasyon, servis elemanı hizmeti bulunuyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Catering, farklı alternatifleri içeren menü ve çocuklara uygun seçenekler, fotoğraf ve video çekimi, barkovizyon ve volkan şovu hizmetleri bulunuyor.

Fotoğraf ve video seçenekleri nelerdir?

Fotoğraf ve video çekimi mekan tarafından sağlanıyor.

Birden fazla davet alanı var mıdır? Özellikleri nelerdir?

Dört adet davet alanı bulunuyor. Bervaze Reyhan Salonu'nun 400 kişilik kapasitesinin yanında 200 kişilik terası bulunuyor. Balo Salonu'nun ise 850 kişilik kapasitesi bulunuyor. Ayrıca 120 kişilik V.I.P Salonu, 130 kişilik Nergis Salonu bulunuyor.

Orkestra ve Müzik Seçenekleri nelerdir?

Orkestra ve DJ mekan tarafından temin ediliyor.

Kokteyl / yemekli menü çeşitleri nelerdir?

Kokteyl menü ve kırmızı, beyaz et menüleri bulunuyor. Çocuklara uygun menü seçeneği de mevcut.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

Servis 23:00'da, müzik yayını ise 23:30'da sona eriyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Mekanın kendi davet alanlarına ait dekorasyonu bulunuyor.

Bervaze Ortadağ Sosyal Tesisleri mezuniyet ve balo organizasyonu fiyatları ne kadar?

Bervaze Ortadağ Sosyal Tesisleri mezuniyet ve balo organizasyonu fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 30 TL, hafta içi yemekli kişi başı 50 TL, Bervaze Ortadağ Sosyal Tesisleri mezuniyet ve balo organizasyonu fiyatları hafta sonu kokteylli kişi başı 50 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL,

Bervaze Ortadağ Sosyal Tesisleri Kaç kişilik mezuniyet ve balo organizasyonu kapasitesine sahiptir?

Bervaze Ortadağ Sosyal Tesisleri açık alan kapasitesi 200 - 300 kişiliktir, kapalı alan kapasitesi 750 - 1000 kişiliktir,

Yorum yaz