İstanbul Davet Alanları Fiyatları

Yemekli Fiyat
50 ₺
Hafta İçi
100 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
30 ₺
Hafta İçi
50 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
750
Min
1000
Max
Açık Davet Alanı
200
Min
300
Max
Kır Bahçesi Alanı
200
Min
300
Max
Otopark
750
Araç

Mekan Özellikleri

  • Şamdan
  • Yapay çIçek süsleme
  • Çim zemin
  • Gelin yolu
  • Açık alan
  • Kapalı salon
  • Şehir manzaralı

İmkanlar

Barkovizyon
Catering
Masa süsleme ve dekorasyon
Dj ve müzik grubu temini
Video ve fotoğraf çekimi
Volkan şovu
Menü tadımı
Menüde değişiklik seçeneğI
Organizasyon danışmanlığı
Otopark
Servis elemanı
Vale
After party alanı

Bervaze Ortadağ Sosyal Tesisleri Hakkında

İstanbul Anadolu Yakası'nın en çok tercih edilen düğün ve davet mekanlarından biri olan Bervaze Ortadağ Sosyal Tesisleri, hayalini kurduğunuz organizasyonları gerçekleştirmek için oldukça ideal bir yer. İstanbul'un Kartal ilçesinde bulunan mekan geniş kapasiteli davet alanları, sunduğu hizmetler, müşteri memnuniyeti ve uygun fiyatlarıyla beğeni topluyor. Salonda yemekli düğün fiyatları kişi başı 50 TL'den başlıyor.

Davet Alanı Özellikleri

Bervaze Ortadağ Sosyal Tesisleri, sahip olduğu dört adet davet alanıyla farklı farklı organizasyonlar için farklı farklı seçeneklere sahip. Bu davet alanlarından biri olan Bervaze Reyhan Salonu, 400 kişilik kapasitesine ek olarak 200 kişilik bir terasa sahip. Bu salon özellikle düğün gibi organizasyonlar için oldukça ideal. Bir diğer davet alanı olan Balo Salonu 850 kişi gibi oldukça büyük bir kapasiteye sahip. Eğer kalabalık bir organizasyon düzenleyecekseniz, bu davet alanı sizin için birebir. 120 kişilik bir kapasitesi olan V.I.P Salon daha çok kurumsal etkinlikler için tercih edilirken, nikah ve nişan gibi organizasyonlar için tercih edilen Nergis Salon'un kapasitesi 130 kişi. Dört alan toplamda 2000 kişillik bir kapasiteye sahip.

Genelde beyaz rengin hakim olduğu bu salonlarda sade ama şık bir tasarım kullanılmış. Masa süslemeleri için farklı örtüler, çiçek ve şamdan gibi imkanlara sahip olan mekan, tasarımda değişiklikler yapmanıza da olanak sağlıyor.

Bervaze Ortadağ Sosyal Tesisleri Düğün Fiyatları

Geniş kapasiteli ve şık dekore edilmiş salonlara sahip olan tesis, sahip olduğu uygun fiyatlarla da oldukça dikkat çekiyor. Bervaze Ortadağ Sosyal Tesisleri hafta içi yemekli düğün fiyatları kişi başı 50 TL'den başlarken, hafta sonu bu fiyatlar 100 TL'ye kadar çıkabiliyor. Eğer kokteyl düzenlemek istiyorsanız, kokteyl fiyatları da 30-50 TL arasında değişiyor.

Sunulan Hizmetler

Bervaze Ortadağ Sosyal Tesisleri, düğün ve davet gibi organizasyonlarınıza renk katacak, birbirinden farklı ve güzel pek çok hizmete sahip. Bunlardan ilk göze çarpanı, salonun tecrübeli ve güler yüzlü ekibi. Sektörde deneyimli bir ekiple çalışan mekan, etkinliklerinizin tam olarak istediğiniz şekilde gerçekleşmesi için her türlü çabayı gösteriyor. Organizasyon sorumlularının sizinle birlikte planladığı organizasyonunuz kusursuz bir şekilde gerçekleşebiliyor.

Organizasyonlarınızın eğlenceli geçmesi için her türlü imkanı sunan salon, sizler için DJ ve orkestra temin edebiliyor. İstediğiniz türde müzik çalabilecek bu orkestraya ek olarak salon barkovizyon ve volkan gösterisi yapma imkanına da sahip. Üstelik salonun fotoğraf ve video çekim ekibi düğününüzün her anını kayıt altına alarak ölümsüz bir hale getiriyor!

Salonun yetenekli aşçıların ellerinden çıkan lezzetli ve zengin pek çok farklı menüsü bulunuyor. Menülerde tadım ve değişiklik imkanı da sunan salon, servis elemanı, servis hizmeti ve catering seçeneklerine de sahip. Böylece profesyonel bir catering hizmetinden yararlanarak misafirlerinize damak tadınıza en uygun olan menüyü sunabilirsiniz!

Mekanda düğün dışında nişan, nikah, kına, sünnet düğünü, mezuniyet töreni, kurumsal etkinlikler, toplantılar ve davetler gibi organizasyonlarınızı da düzenleyebilirsiniz.

Bervaze Ortadağ Sosyal Tesisleri Nerededir ?

İstanbul'un Kartal ilçesinde bulunan tesise şehir merkezinde olduğu için rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Misafirleriniz mekana ulaşım için ister kendi şahsi araçlarını isterse de toplu taşımayı tercih edebilir. Mekanın açık adresi ise şu şekilde:

Fatih Mahallesi, Esentepe Sokak No: 1 ( Fenerbahçe Can Bartu Tesisleri Üstü) Kartal / İstanbul.

Sorular

Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

Dışarıdan herhangi bir hizmet temin edilemiyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Nişan, kına, sünnet düğünü, doğum günü, baby shower, mezuniyet törenleri gibi organizasyonlar yapılabilir. Kurumsal faaliyetlere de kapılarını açan mekan bayii toplantıları, kurum içi etkinlikler gibi organizasyonlara da yer veriyor.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Menüde tadım ve menüde değişiklik

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Detaylı bilgi için ücretsiz teklif al formunu doldurabilirsiniz.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Detaylı bilgi için ücretsiz teklif al formunu doldurabilirsiniz.

Fotoğraf ve video seçenekleri nelerdir?

Salon fotoğraf ve video çekim ekibine sahip.

Birden fazla davet alanı var mıdır? Özellikleri nelerdir?

Salonda farklı farklı özelliklere ve kapasitelere sahip 4 adet kapalı davet alanı bulunuyor ve bir adet teras bulunuyor. Dört alanın toplam kapasitesi 2000 kişiyi buluuyor.

Orkestra ve Müzik Seçenekleri nelerdir?

Salon DJ ve orkestra temin edebiliyor.

Kokteyl / yemekli menü çeşitleri nelerdir?

Kokteyl menü, çocuk menüsü, kırmızı ve beyaz et menüsü

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

Servis 23.00' a kadar müzik ise 23.30' a kadar devam etmektedir.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Tüm davet alanlarının kendine has dekorasyonları bulunuyor. Bu dekorasyonlarda isteğe bağlı değişiklikler yapılabiliyor.

Bervaze Ortadağ Sosyal Tesisleri organizasyon fiyatları ne kadar?

Bervaze Ortadağ Sosyal Tesisleri organizasyon fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 30 TL, hafta içi yemekli kişi başı 50 TL, Bervaze Ortadağ Sosyal Tesisleri organizasyon fiyatları hafta sonu kokteylli kişi başı 50 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL,

Bervaze Ortadağ Sosyal Tesisleri Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Bervaze Ortadağ Sosyal Tesisleri açık alan kapasitesi 200 - 300 kişiliktir, kapalı alan kapasitesi 750 - 1000 kişiliktir,

Yorum yaz