İstanbul Gelinlik ve Moda Evleri Fiyatları

Başlangıç Paketi
3000 ₺
Her Şey Dahil Paket
5000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Kaftan / bindallı kiralama
Dikim provası
Hazır kalıp model
Kişiye özel dikim

Berta Gelinlik Hakkında

Berta Gelinlik, İstanbul Bayrampaşa ilçesinde gelin adaylarına hizmet sunuyor. Her yılın trendleri doğrultusunda gelinlik modellerini yenileyen marka her tarza uygun modeller üretiyor. Gelinlik modellerini istekler ve talepler doğrultusunda revize eden gelinlikçi 3000 TL’den başlayan fiyatları ile dikkat çekiyor.

Gelinlik Modelleri

Berta Bridal gelinlik çeşitleriyle adından söz ettiriyor. Moda evinde, en çok tercih edilen klasik modellerinin yanı sıra tasarım gelinlik modelleri bulunuyor. Balık model, sırt dekolteli gelinlikler, straplez yaka, transparan gelinlik ve diğer tüm yenilikçi modelleriyle, firma her tarz gelin için ideal oluyor. Hayallerinizdeki konsepti anlattığınız takdirde ise firmanın tasarımcıları size uygun modeller üretebiliyor.

Sunduğu Olanaklar

Berta Gelinlik markası gelin adaylarından hazır kalıp gelinlik modelleriyle büyük beğeni topluyor.Bu modeller, tamir ve tadilat işlemlerinden geçerek gelinlerin vücutlarına tamamiyle uygun hale getiriyor. Kendisini daha özel hissetmek isteyenler ise, firmanın özel dikim hizmetinden faydalanabiliyor. Gelinlikçi, bu tasarımı gerçekleştirmeden önce gelinin düğün tipi, tarzı, proporsiyonu gibi pek çok detayı dikkate alıyor.

Gelinliğin yanı sıra moda evinde çeşitli aksesuarlar da bulunuyor. Duvak ve gelin çantası gibi aksesuarlar, firmanın stil danışmanları tarafından özenle seçilerek gelinlik modeline uyduruluyor. Bu aksesuarlar da taş ve dantel eklemeleri ile kusursuz hale getirilebiliyor.

Berta Moda Evi Gelinlik Fiyatları

Berta Bridal her bütçeye uygun fiyatlar belirlemeye dikkat ediyor.Her tarza ve herkese uygun modeller üretmesiyle dikkat çeken firmanın fiyatları 3000 TL ile 5000 TL arasında değişiyor.  Seçilen modele, ek tadilatlara, aksesuarlara, kumaş türlerine göre  bu fiyat aralığı değişim gösterebiliyor. Rüyalarınızdaki gelinliğe bir an önce kavuşmak için "Fiyat Teklifi Al" butonuna hemen tıklayabilir, DüğünBuketi destek ekibi ile kolayca iletişime geçebilirsiniz.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Berta Gelinlik, görkemli modelleriyle  İstanbul Bayrampaşa ilçesinde gelin adaylarının ziyaretlerini bekliyor. Eğer sizde hayalinizdeki gelinlik modelini bulmak istiyorsanız moda evini ziyaret edebilirsiniz. Mağazaya,  32 A, 32M, 36KE, 38Z, HT5 otobüsleri, M1A, M1B metro ve minibüsler ile ulaşabilirsiniz. Özel araçlarını kullanacaklar için ise moda evinin açık adresi şu şekildedir;

"Yıldırım Mah. Eski Edirne Asfaltı 247 D:1 Bayrampaşa, İstanbul."

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

İstanbul ilinde hizmet veriliyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Nişan ve kına elbisesi seçenekleriyle ürünlerini sunuyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

1 ay önceden iletişime geçilmeli.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Hafta sonu çalışma hizmeti veriliyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Başlangıç paketinde marka hazır kalıp gelinlik modellerini sunuyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Hazır model gelinlik modellerinin yanı sıra özel dikim fırsatı sunuyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Özel tasarım gelinliklere taş, tül, sim gibi detaylar eklenebiliyor.

Ürünün teslim süresi nedir?

Ürün 4 hafta içerisinde teslim ediliyor.

Berta Gelinlik organizasyon fiyatları ne kadar?

Berta Gelinlik organizasyon fiyatları Berta Gelinlik organizasyon fiyatları Berta Gelinlik organizasyon fiyatları ise 3000 - 5000 TL arasında değişmektedir.

Berta Gelinlik Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Berta Gelinlik

Yorum yaz