Alyans ve Tektaş Yüzük Fiyatları

Başlangıç Paketi
1000 ₺
Her Şey Dahil Paket
5000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Alyans danışmanlığı
Bilezik ölçü belirlenmesi
Parlatma ve cila
Yüzük ebatını belirleme
Yüzük temizleme

Berk Kuyumculuk Hakkında

Uzun yıllardır Berk Kuyumculuk adı altında hizmet vermeye başlayan kuyumcu, Konak ilçesindeki meşhur bölgede hizmet veriyor. İzmir Kemeraltı, Mermerli Kuyumcular Çarşısı’nda bulunan firma günümüzde alyans ve tektaş yüzük çeşitliliği ile hizmet vermeye devam ediyor. Firmanın fiyatları ise 1.000 TL'den başlıyor.

Berk Kuyumculuk Hizmetleri

Birçok kişi için bazı duyguların sembolü olarak adlandırılan yüzükler bazı özel günlerin vazgeçilmesi olarak biliniyor. Alyans ve tektaş yüzüklerde bu özel anların vazgeçilmez ögelerin biri olarak göze çarpıyor.

Alyans ve tektaş modellerinde hayalinizdeki yüzük modeliyle tanışmanızı sağlamak için tasarımlarıyla öne çıkıyor. Zengin ürün yelpazesi ve her bütçeye uygun fiyatlarla hizmet veriyor.

Berk Kuyumculuk tasarımları arasında farklı renklerde ve farklı desenlerde aksesuarlar da bulunuyor. Gelinliğinizi tamamlayan bu aksesuarlar, aynı zamanda nişan ve kına gecesi gibi davetler için de fazlasıyla talep görüyor. Küpe, kolye veya bileklik gibi orijinal takıların bulunduğu kuyumcu, aynı zamanda toplu hizmetler de sunuyor.

Alyans ve Tektaş Yüzük Fiyatları

Berk Kuyumculuk verdiği hizmet kalitesi ve ürün çeşitliliği ile müşterilerini karşılıyor. Birçok alyans ve tektaş yüzük seçeneğini ilgililerinin beğenisine sunuyor. Müşterilerinin beğenisine sunduğu modelleriyle her bütçeye uygun fiyatlarla hizmet veriyor. Örneğin, başlangıç fiyatları 1.000 TL civarında iken, daha kapsamlı hizmetler 5.000 TL civarında.

Sunduğu Hizmetler

Takı sektörünün içinde yıllardan beri bulunan kuyumcu, geçmişten günümüze yansıttığı tecrübesi ve seçenekleri ile hizmet vermek için çiftleri bekliyor. Berk Kuyumculuk çiftlere sunduğu alyans ve tektaş modelleri ile öne çıkıyor. Sunduğu alyans ve tektaş yüzük modellerinin dışında birçok kategoride hizmet veriyor.

Firma yüzük, kolye ve bileklik kategorilerinde de sunduğu çeşitli modellerle sizi bekliyor. En özel ve mutlu günlerinde sizinle tanışmayı bekleyen firma sizin için bu süreci unutulmaz kılmak için birçok seçenek sunuyor. Geniş ürün yelpazesi ile beklentilerinizi karşılamaya hazırlanıyor.

Berk Kuyumculuk Nerededir?

Firma, alyans ve tektaş seçenekleriyle Konak İzmir’de hizmet veriyor. 23, 680 numaralı otobüslerle veya metro ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Firma, Çankaya Metro Durağı'na yürüme mesafesinde. Mermerli Kuyumcular Çarşısı’nda çiftleri bekleyen firmayı tercih etmek isterseniz adresi şu şekildedir:

928 Sk No 9 Mermerli Kuyumcular Çarşısı Kemeraltı, Konak / İzmir.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

İzmir geneline hizmet verilir.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Yüzük haricinde bileklik ve kolye seçenekleri de bulunuyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Ortalama olarak 2 hafta önce iletişime geçilebilir.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Firma farklı dekorasyonlara sahip aksesuar tasarımları da gerçekleştiriyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Standart alyans çeşitleri bulunuyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Kişiye özel tasarımlar yapılabiliyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Farklı biçimlerde yüzük tasarımı yapılabiliyor.

Ürünün teslim süresi nedir?

Belirlenen yüzük biçimine göre teslim süresi değişebilir.

Berk Kuyumculuk organizasyon fiyatları ne kadar?

Berk Kuyumculuk organizasyon fiyatları Berk Kuyumculuk organizasyon fiyatları Berk Kuyumculuk organizasyon fiyatları ise 1000 - 5000 TL arasında değişmektedir.

Berk Kuyumculuk Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Berk Kuyumculuk

Yorum yaz