Düğün Dans Kursu Fiyatları

Başlangıç Paketi
400 ₺
Her Şey Dahil Paket
600 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Mekanda prova
Grup dans dersi
Kişiye özel program
Koreografi çalışması
Müzik seçimi
Özel ders
Özel şov

Berk Kaya ile Düğün Dansı

Berk Kaya ile Düğün Dansı 10 yılı aşkın bir süredir Kadıköy Bostancı'daki stüdyosunda birbirinden güzel çiftlere hizmet vermeye devam ediyor. En iyi İstanbul düğün dansı kursları arasında yer alan bu kursta ilk dansını gösterişli şekilde yapmak isteyen çiftlere özel dans eğitimlerinin fiyatları 400 TL ile 600 TL arasında değişkenlik gösteriyor. Bu düğün dans kursu hakkında detaylı bilgi için ‘’Fiyat Teklifi Al’’ butonuna tıklayabilirsiniz.

Düğün Dans Kursu Özellikleri

Dans sporuna gönül vermiş, Türkiye Salon Dansları şampiyonu Berk Kaya tarafından kurulan bu düğün dans kursu, işi profesyonelinden öğrenmek isteyen herkes için kapılarını açıyor. İşi şansa bırakmayıp düğün dans kursları konusunda titizleniyorsanız, doğru adrestesiniz. Berk Kaya Dans Akademi ile Bostancı'da bulunan ferah stüdyo sayesinde rahat bir eğitim dönemi geçirebilir, dans ederken düğün stresinizi bir kenara bırakabilirsiniz.

Kursun sunduğu onlarca ayrıcalıktan yararlanmanız ve bu keyfi yaşamanız için yapmanız gereken tek şey kendinizi profesyonel eğitmenlere teslim etmek. Berk Kaya Dans Akademi olarak da bilinen bu kursta bulunan lisanslı antrenörler ile çok kısa sürede sıfırdan muhteşem bir koreografi ortaya çıkaracaksınız.

Berk Kaya ile Düğün Dansı Fiyatları

Çift olarak alacağınız 2-8 saatlik düğün dansı kurs fiyatları 400 TL ile 600 TL arasında değişiyor. Seçilen ders sayısı ve kursun süresine bağlı olarak değişen bu fiyatlar arasından farklı seçimler yapabilirsiniz. En iyi teklifi öğrenmek için sitemizde bulunan ‘’Ücretsiz Teklif Al’’ formunu hiç vakit kaybetmeden doldurabilirsiniz.

Sunduğu Olanaklar

Berk Kaya ile Düğün Dansı sizlere 3 farklı paket içeriği sunuyor. Kısıtlı zamanı bulunan ve düğün günü çok yaklaşan çiftlere 2 saatlik mini, 1 ay ve daha fazla zamanı bulunan çiftlere 4 saatlik standart paketler bulunuyor. Olmuşken profesyonel olsun diyen ve bol bol zamanı bulunan çiftlere yönelik pırlanta paketler de en çok tercih edilenlerden.

Bunlara ek olarak yakın arkadaşlarınızla grup dersleri alabilir bu mutlu gününüze onları da ortak etmenin keyfini yaşayabilirsiniz. Daha gösterişli bir şov istiyorsanız, Berk Kaya ve ekibi sizler için harika bir performans gerçekleştirebilir.

Adres Bilgisi

Bostancı'da merkezi bir lokasyonda bulunan Berk Kaya Dans Akademi için farklı ulaşım alternatifleri mevcut. 129T, 16F, 19D, 19F, 19SB otobüs, Marmaray, M4 metro, D-64 dolmuş ve C-319 minibüs hatlarını kullanarak ulaşım sağlayabilirsiniz.

Açık adres bilgisi ise şu şekilde: Ali Nihat Tarlan Caddesi, Kahraman Sokak, Hoffman Plaza, No:2 K:4 D:10 Bostancı/ Kadıköy - İstanbul.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

İstanbul Kadıköy'de hizmet veriliyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün haricinde, diğer bütün özel kutlamalara dair dans eğitimleri bulunuyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

4 hafta önce iletişime geçilmesi yeterli olacaktır.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Profesyoneller tarafından hazırlanmış sahne gösterisi ve uzman eğitmen kadrosu burada bulunuyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Mekanda prova, koreografi çalışması, grup dans dersi ve müzik seçimi başlangıç paketinde yer alır.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Kişiye özel program, özel ders ve özel şov her şey dahil programın içeriğini oluşturur.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Konsept seçenekleri, organizasyonun türüne göre değiştirilebiliyor.

Ürünün teslim süresi nedir?

Seçilen dans türüne göre kursun süresi değişmekte.

Berk Kaya ile Düğün Dansı düğün fiyatları ne kadar?

Berk Kaya ile Düğün Dansı düğün fiyatları Berk Kaya ile Düğün Dansı düğün fiyatları Berk Kaya ile Düğün Dansı organizasyon fiyatları ise 400 - 600 TL arasında değişmektedir.

Berk Kaya ile Düğün Dansı Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Berk Kaya ile Düğün Dansı

Yorum yaz