İzmir Gelinlik ve Moda Evleri Fiyatları

Başlangıç Paketi
2000 ₺
Her Şey Dahil Paket
3000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Daraltma
Dikim provası
Hazır kalıp model
Kişiye özel konsept tasarım
Kişiye özel dikim
Tamir ve tadilat

Beray Moda Hakkında

Sizi hayallerinize kavuşturmak için özenle çalışan Beray Moda Konak gelinlikçi ve moda evleri bulunan bir caddede yer alıyor. Özellikle 2015 yılından bu yana tüm güncel trendleri ve her yöreyi yakından takip eden moda evi tasarımlarına da tüm bunları yansıtıyor. Gecede bir yıldız gibi parlayacağınız gelinlik fiyatları 2000 TL’den başlıyor. Fiyatlar ve gelinlik modelleri ile ilgili detaylı bilgiye ‘Ücretsiz Teklif Al’ butonunda form doldurarak ulaşabilirsiniz.

Sunduğu Hizmetler

Beray Moda, gelinlik ve aksesuar tercihi yaparken size yardımcı oluyor. 3 hafta önce görüşme talebinde bulunduğunuz takdirde size model seçiminden tasarım örneklerine kadar birçok konuda tavsiyelerde bulunuyor.

Gizem Korkmaz ve yaratıcı ekibi yıllar sonra bile dönüp baktığınızda gelinliğiniz ile mutlu olmanızı sağlıyor. Gelinliklerde önceliği kumaşlara veren moda evi, hem estetik duracak hem de içinde kendinizi rahat hissedebileceğiniz kumaşları tercih ediyor.

Önemli olan güzel olurken aynı zamanda rahat hareket etmeniz olduğunu düşündüğü için size esnek kumaşlardan dikilen gelinlikleri öneriyor. Duvak ve şapka gibi saç aksesuarlarını da burada bulabilirsiniz.

Beray Moda Gelinlik ve Abiye Fiyatları

Gecenin prensesi olma hakkını size gelinliklerle sunan Beray Moda, hayallerinize uygun fiyatlarla ulaşma imkanı tanıyor. Gelinlik fiyatları 2000 TL’den başlayan moda evinde özel tasarım ve aksesuarların eklendiği her şey dahil paketler 3000 TL civarında oluyor.

Mezuniyet gibi diğer özel günlerin de düğün kadar hayatınızdaki anlamını önemseyen modacı, size o gece için de birçok seçenek gösteriyor. Abiye fiyatları ile ilgili de DüğünBuketi.com’dan danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

Gelinlik & Abiye Modelleri

Size çok geniş bir hazır model seçeneği sunan Beray Moda, bünyesinde özel tasarımlara da ye veriyor. Kapalı gelinler için tesettür gelinlik ve nişanlık modellerinde birçok seçenek sunuluyor.

Balon kollar, ışıltılı detaylar veya sade gelinlik modelleri size sunulanlar arasında. beğendiğiniz bir gelinlik modelinin renkli halini nişanlık olarak da tercih edebilirsiniz.

Gelinlik modeli seçerken kendinizi sınırlandırmayın ve hayallerinizi Beray Moda ile paylaşın. A kesim ve dantel kollar ile ışıltılı detaylar moda evinin temsili gelinliği olarak anılıyor.

Moda evinin her kültüre uygun modeller üretmesi de onu farklı kılan detaylar arasında. Osmanlıdan günümüze birçok kültür esintisini gelinliklerde bulabilirsiniz.

Nerede? Nasıl Gidilir?

Beray Modaevi gelinlikçi mağazalarıyla ünlü olan Konak ilçesinde, Mimar Kemalettin Caddesi üzerinde bulunuyor. Oldukça merkezi olan bu konuma rahatlıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Sitemizde yer alan Harita butonuna tıklayarak konumunuza özel yol tarifi alabileceğinizi hatırlatalım.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

İzmir'de hizmet veriyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Nişanlık ve abiye elbise hizmeti veriliyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

3 hafta önce iletişime geçilmeli.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Özel dikim ve hazır gelinlik modelleri başlangıç paketinde mevcut.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Her şey dahil pakette kişiye özel tasarım ve aksesuar bulunuyor.

Ürünün teslim süresi nedir?

4 hafta içerisinde gelinlik ya da abiyenizi teslim alabilirsiniz.

Beray Moda organizasyon fiyatları ne kadar?

Beray Moda organizasyon fiyatları Beray Moda organizasyon fiyatları Beray Moda organizasyon fiyatları ise 2000 - 3000 TL arasında değişmektedir.

Beray Moda Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Beray Moda

Yorum yaz