Ankara Otelde Düğün Fiyatları

Yemekli Fiyat
50 ₺
Hafta İçi
100 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
50 ₺
Hafta İçi
80 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
400
Min
500
Max
Otopark
250
Araç

Mekan Özellikleri

  • Asansör
  • Engelliye uygun giriş
  • Kolonsuz salon
  • Konaklama
  • Masa şamdan seçenekleri
  • Şehir merkezinde
  • Teras
  • Kapalı salon
  • Şehir manzaralı

İmkanlar

Catering
Masa süsleme ve dekorasyon
Dj ve müzik grubu temini
Isıtma sistemleri
Menü tadımı
Organizasyon danışmanlığı
Otopark
Vale
Klima
Mekan dışı fotoğrafçı getirme
Mekan dışı organizasyon getirme

Bera Otel Ankara Hakkında

Bera Otel Ankara, Ankara ilinin Çankaya ilçesinde uygun fiyatları ile otelde düğün organizasyonları gerçekleştiriyor. Mekanın kişi başı fiyatları 50 TL'den başlıyor ve unutulmaz bir düğüne imza atabiliyorsunuz. Ayrıca, düğününüzde birçok hizmetten ve ayrıcalıklardan yararlanabilme imkanı sağlanıyor. Mekan, düğününüzde sizleri, evlerinin bir misafiri gibi ağırlıyor. Güler yüzlü hizmet anlayışı ile yola çıkan otel, sizlerin düğün organizasyonu için dört gözle bekliyor. Detaylı bilgi almak için "Ücretsiz Teklif Al" formumuzu doldurabilirsiniz.

Özellikleri ve Kapasitesi

Bera Ankara, düğün organizasyonlarını 500 kişi kapasiteli kapalı alanında yapıyor. Kolonsuz salonu, şehir merkezinde ve otelin içinde yer alıyor. Ayrıca, balkona sahip olan mekanda, konuklar bunalmadan düğünün tadını çıkarabiliyorlar. Mekan, otel olduğu için konaklama hizmeti de veriyor. 500 kişiye kadar konaklama kapasitesine sahip olan otel, misafirlerinin yorgunluklarını rahat odalarında atmalarını sağlıyor.

Ayrıca, otelin 250 araç kapasiteli bir otoparkı da bulunuyor. Otelde yer alan düğün salonu, panoramik manzaraya, park ve şehir manzarasına sahip olduğu için sizler, düğününüzde bu güzel atmosferle anı yaşayabiliyorsunuz.

Bera Otel Ankara Otelde Düğün Fiyatları

Mekan, otelde düğün organizasyonlarında uygun fiyatları ile konuklarının bütçesini zorlamaktan kaçınıyor. Kişi başı yemekli fiyatları hafta içi 50 - 80 TL arasında değişiyor. Hafta sonu yemekli fiyatı ise 50 - 100 TL arasında seyrediyor. Kişi başı kokteyl fiyatları hafta içi 50 TL olup, hafta sonu 80 TL'ye çıkıyor. Eğer siz de mekanın tüm hizmetlerinden yararlanmak isterseniz ‘’Fiyat Teklifi Al’’ butonuna tıklayabilirsiniz.

Sunulan Hizmetler

Bera Ankara, otelde düğün organizasyonlarınız için sizlere birçok olanak sunuyor. Bera Catering, herkesin damak zevkine hitap eden leziz yemek servisleri yapıyor. İsterseniz menü tadımı ve değişikliği de yapabiliyorsunuz. Çocuklara özel, diyabet, kosher, vegan ve vejetaryen menüleri de bünyesinde barındıran Bera Catering, bütün konukları memnun edebiliyor.

Organizasyon firması getirebildiğiniz gibi, otelin organizasyon sorumlusu ile de düğününüzün muhteşem bir atmosfere bürünebilmesi sağlanabiliyor. Bu hizmetlerin dışında, spa salonu ve hamama da sahip olan otelde, düğün öncesinde veya sonrasında rahatlayabiliyorsunuz. Ayrıca, otelin geleneksel hamamında, gelin hamamı organizasyonu da gerçekleştirebiliyorsunuz.

Nerededir?

Bera Otel Ankara, Ankara ilinin Çankaya ilçesinde otelde düğün organizasyonları düzenliyor. Mekan, şehir merkezinde yer aldığı için ulaşımı oldukça rahat oluyor. Otele otobüs ile ulaşım sağlamak isteyenler 286, 297-7 veya 353-5 numaralı otobüsleri kullanıp ulaşabiliyor. Metro ile gelmek isteyenler için ise M1, M2, M3 numaralı metroları kullanıp ulaşabiliyor. Mekanın açık adresi ise şu şekilde;

Ziya Gökalp Bulvarı, No: 58, Kızılay, Çankaya / Ankara.

Sorular

Konaklama Özellikleri Nelerdir?

500 kişilik konaklama kapasitesi mevcut.

Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

Dışarıdan organizasyon firması ve fotoğrafçı getirebilme hizmetleri yer alıyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Açılışlar, baby shower, bayi toplantısı, davet ve resepsiyon, doğum günü, kına, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, nişan, parti gibi organizasyonlara ev sahipliği yapıyor.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Gelin hamamı ve spa salonu hizmetleri veriliyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Başlangıç paketinde, yemek servisi, menü tadımı ve menü değişikliği, organizasyon sorumlusu, dışarıdan organizasyon firması ve fotoğrafçı getirebilme gibi hizmetler yer alıyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Her şey dahil pakette, yemek servisi, menü tadımı ve değişikliği, organizasyon sorumlusu, dışarıdan organizasyon firması ve fotoğrafçı getirebilme, otopark, vale, konaklama, spa, gelin hamamı, müzik gibi hizmetler yer alıyor.

Fotoğraf ve video seçenekleri nelerdir?

Fotoğrafçı dışarıdan sağlanıyor.

Birden fazla davet alanı var mıdır? Özellikleri nelerdir?

Mekanın kapalı salonu mevcut. Kolonsuz salonun, balkonu ve terası bulunuyor. Otelin 8. katında yapılan etkinlikler, Ankara şehir manzarasına sahip oluyor. Salon 500 kişiyi ağırlayabiliyor.

Orkestra ve Müzik Seçenekleri nelerdir?

Müzik hizmeti bulunuyor.

Kokteyl / yemekli menü çeşitleri nelerdir?

Çocuklara özel, diyabet, kosher, vegan, vejetaryen gibi özel menüler bulunuyor.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

Müzik yayını ve servis 24:00'da sona eriyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Masa süsleme ve dekorasyon hizmeti veriliyor.

Bera Otel Ankara düğün fiyatları ne kadar?

Bera Otel Ankara düğün fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 50 TL, hafta içi yemekli kişi başı 50 TL, Bera Otel Ankara düğün fiyatları hafta sonu kokteylli kişi başı 80 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL,

Bera Otel Ankara Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Bera Otel Ankara kapalı alan kapasitesi 400 - 500 kişiliktir,

Yorum yaz