İstanbul Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

Başlangıç Paketi
800 ₺
Her Şey Dahil Paket
1000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Gelin başı
Gelinin yakınlarına hizmet
Makyaj provası
Porselen makyaj
Saç bakımı
Saç tasarım

Bellezza Kuaför

Düğününüzde gelin saçı ve makyajı için hala net bir karar veremediyseniz Kadıköy ilçesinde yer alan Bellezza Kuaför tam size göre bir adres. Aklınızda bir model ve tasarım bulunmadığı takdirde örnek çalışmaları ile sizlere öneride bulunan kuaför, beğendiğiniz ve ‘’İşte bu!’’ dediğiniz çalışmayı uyguluyor. Öncesinde prova yapıp deneme şansı da sunmaları ile özenle hazırlanmanızı sağlıyor. 800 TL’den başlayan gelin saçı ve gelin makyajı fiyatları sayesinde de İstanbul içerisindeki birçok gelinin öncelikli tercihi oluyor.

Gelin Saçı ve Gelin Makyajı Hizmetleri

Düğününüzden yaklaşık 3-4 hafta öncesinden randevu alarak iletişime geçtiğiniz Bellezza Kuaför, Suadiye’deki salonuna sizleri davet ediyor. Düğünün gününden önce prova yapmanız ve cildinize, yüzünüze en uygun saç ve makyaj hizmetini sunmak amacıyla önceden ziyaret etmeniz son derece önemli oluyor. İstediğiniz bir gelin makyajı varsa belirtebiliyor, herhangi bir düşünceniz yoksa kendinizi tamamen profesyonel ellere bırakabiliyorsunuz.

Kontür uygulamaları, doğal ve porselen makyaj hizmetleri ile eksiksiz bir çalışma gerçekleştiriyorlar. Aynı zamanda dağınık gelin saçı, kısa modelleri ve uzun gelin başı modelleri arasından kendinize yakışacağını düşündüğünüz birini talep edebiliyorsunuz. Bunlarla birlikte saç aksesuar seçenekleriyle de şıklığınızı bütünüyle korumanız konusunda yardımcı oluyor.

Bellezza Kuaför Kadıköy Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

Gelin başı ve gelin makyajı alanında uzman bir ekip ile karşınıza çıkan Bellezza Kuaför, her şeyin tamamlanmış bir şekilde ilerlemesine özen gösteriyor. Bu güzel günde kusursuz görünmenize yardımcı olan ekip, hayallerinizi gerçekleştirmek için çalışıyor. Dengeli fiyatları ile vadettiği hizmet ve olanakları yaşatan işletme, sizin için en iyisini sunuyor.

Gelin makyaj ve saçı fiyatları 800 TL ile 1.000 TL arasında seyrediyor ve ek hizmetlerle bu miktarlarda değişim olabileceğini de belirtiyor. Eğer düğününüzde profesyonel ve alanında uzman bir ekip tarafından hizmet almakta kararlıysanız, Bellezza Kuaför için mutlaka DüğünBuketi aracılığı ile randevu oluşturabilirsiniz.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Kadıköy Suadiye’de konumuyla gelin adaylarının bildiği yerlerden olan Bellezza Kuaför, gelin saçı ve gelin makyajı hizmetleriyle yüzünüzde tebessüm oluşturuyor. Düğününüzde sizi eksiksiz bir şekilde hazırlamasını istediğiniz salonun adresi: Suadiye Mah. Bağdat Cad Çolak İsmail Sk. Aslan Bey Apt, D:No:7/1, 34000 Kadıköy / İstanbul.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

İstanbul'da hizmet veriyor.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Saç bakımı, kontür uygulamaları ve saç boyası.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Gelin başı, gelin makyajı ve gelin saçı hizmetleri veriliyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Saç tasarımı, makyaj provası, gelin yakınlarına hizmet bulunuyor.

Bellezza Kuaför organizasyon fiyatları ne kadar?

Bellezza Kuaför organizasyon fiyatları Bellezza Kuaför organizasyon fiyatları Bellezza Kuaför organizasyon fiyatları ise 800 - 1000 TL arasında değişmektedir.

Bellezza Kuaför Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Bellezza Kuaför

Yorum yaz